0 oy
600 göst.
Aile kategorisinde (399 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar eşim.yanimda değil görevde ama aklımda sadece beni aldatıyor düşüncesi var   bunu dile getiriyorum öyle bisey yapmadığını söylüyor     ama bu vesveseden kurtulamıyorum  msjima gec cvp verince hemen aklıma geliyor  ne yapmalıyım yardım edin bana
notu ile kapatıldı: Başlık soruyu kısaca ozetleyici olmalı

11 Cevaplar

0 oy
(876 puan) tarafından
Kız yoksa bile aklına düşürüyorsun adamın bu kadar şüphelenmiyorsan dinleme uygulaması varmış buradakiler öyle diyordu onu indir dinle
(399 puan) tarafından
Ayy bilmiyorum ki işte şeytan vesvese veriyor kocamı çok seviyorum  yapacağını da düşünmüyorum ama sürekli Tlf la uğraşıyor  etkenlerin için de  muhabbet dönüyordur  illaki ben cok kıskanıyorum  ne yapacam bilmiyorum o dinleme programı falan  olursa çok kırılır  ya duyarsa  ortada bisey yok çünkü  hamileyim beğenmiyorsun diyorum aksine diyor iyice güzelleştin çok seviyorum  diyor ama inanmıyorum nedense beni geçiştiriyor diyorum belki de günahını alıyorum
(876 puan) tarafından
O zaman ilişkinizi yıpratma canım böyle yaparak evliliğine zarar verirsin
(399 puan) tarafından
Yaşın  küçük diyor şuan yeni evlendiğimiz için ayrıyız  o yüzden supheleniyorsun   diyor yapma  zarar gelmesin bebegimizle  ilgilen
(876 puan) tarafından
Kız yaşındasın canım doğru diyor yıpratma kendimide bebeğinide
(399 puan) tarafından
21  istem dışı ben ne kadar düşünmüyorum desemde aklım hep orda
-Reklam-
0 oy
(107 puan) tarafından
Görevdeyse gerçekten mesajına geç cevap vermesi normal degilmi niye sürekli aklına aldatma geliyor 
(399 puan) tarafından
Hamilelikten kaynakli sanırım yada çok seviyorum kimseyle paylasmak değil düşüncesi bile beni  deli ediyor  ama başa çıkamıyorum bununla şimdi  aradı tavırlı konuştum diyor ben ne yaptım sana hiç diyorum güvenmiyor musun diyot elimde değil diyorum kapat isim var dedim  konuşmak istemedim
(107 puan) tarafından
Bi şekilde kendini törpulemen lazım yoksa evliliğin zarar görür . Ne güzel aramış seni hemde bak belki senin düşündüğün doğru olsa  hiç araamayacak  ama o senin sesini duymayı tercih  etmiş olmalı kendine çeki düzen vermelisin
0 oy
(27,519 puan) tarafından

Senin piskolojik bozuk bence  la ilahe illalah de genden gel  guzel düşün 

(399 puan) tarafından
Çok diyorum da duzelmiyor
0 oy
tarafından
Canım neden böyle bir konuda yüzleşiyorsunki eşinle yani aklına sokmak gibi geliyor bana görevde diyorsun mesajını hemen görmüyordur belki 

Oku bence sen bol bol Felak nas vesveseye iyi gelir 
(399 puan) tarafından
Keyfî yapıyor sanıyorum  etkenlerin içinde hep illaki kadın muhabbeti var böyle garip garip   capsler atıyor nerden alıyorsun diyorum grup diyor  sinirlerim iyice bozuluyor
tarafından
Güvenmen lazım canım yoksa hep huzursuz olursun
(399 puan) tarafından
Canm haklisin da ben de geçen bi  numara gördüm tlf da engellemiş baktım dedim bu kim bi kurulumdu görüşmelere baktım baya uzun konuşmalar  dayanamadım eşime söyledim  evet dedi sürekli arıyordu kampanyalar faln var işte öyle böyle inanmadım dedim beni niye aramayın dediğim halde kurulumcu müşteri hizmetleri aramıyor baya işkillendim  bilmiyorum ben çok seviyorum çok zoruma gidiyor böyle bişeyin düşüncesi
0 oy
tarafından
Kotu kotu dusunme
(399 puan) tarafından
Elimde degil
0 oy
tarafından
Sen bu gruplardan çok etkilendin heralde nie öyle bişey düşünüp duruyom eşşegin aklına karpuz kabuğu getiriyor işi vardır adamın gecacti geç cvp verdi die dusunulurmuboyle hiç kiruntulanma 
tarafından
Hamilelik varmi
tarafından
Yada cocuk
(399 puan) tarafından
23 haftalik hamileyim
tarafından
Çocuğun olunca onunla ilgilenmekten takilmazsin fazla  takilmada ztn.yapacak olan senin yanında yapar rabbim sasirtmasin şeytana uydurması kimseyo
(399 puan) tarafından
Insallah canm inşallah
0 oy
(351 puan) tarafından
Öncelikle eşine güvenmen lazım aynı şeyleri bende yaşadım eşime güveniyorum da ama insanın aklından çıkmıyor tabiki biz nişanlıydık resmi nikahımız vs de vardı eşim açıköğretimden okuyordu okula yüzüksüz gidiyormuş kızın biri takmıstı kafayı evli oldugunu söylediği halde inanmamıs vs eşim bana söyledi bu olayı öyle vesveselendim ki eşim çok dürüst biridir bide asla benden bişey gizlemez kızın güzel oldugunu vs de demişti düşün ki yani nişanı falan atıcaktım o dereceye geldim vesveseden. En güzeli eşinle konusman dikkat etmesi gerektiğini söylemen ve ona güvenmen bide Allaha sığın şeytan evlilerle çok uğraşır hatta bir şeytan sadece bu iş içün görevli. Dua et bol bol. Allah korkularından emin eylesin. 
(399 puan) tarafından
Canm haklisin da ben de geçen bi  numara gördüm tlf da engellemiş baktım dedim bu kim bi kurulumdu görüşmelere baktım baya uzun konuşmalar  dayanamadım eşime söyledim  evet dedi sürekli arıyordu kampanyalar faln var işte öyle böyle inanmadım dedim beni niye aramayın dediğim halde kurulumcu müşteri hizmetleri aramıyor baya işkillendim  bilmiyorum ben çok seviyorum çok zoruma gidiyor böyle bişeyin düşüncesi
(351 puan) tarafından
Seni o kadar iyi anlıyorum ki ben nişanlıyken yaşayıp üzerine evlendim psikolojimi sen düşün ama inan sürekli şüphe duydukça karşı tarafa da kendine de hayatı zehir ediyosun. Ne demeli bilmiyorum Allah yardımcın olsun için rahatlaması için numarayı alsaydın keşke baksaydın kim diye doğru mu söylüyor diye bide canım şuda var kaba bi tabir ama eşeğin aklına karpuz kabuğu sokmak diye çok irdelensen eşini böyle şeylere itebilirsin aman dikkat et
(399 puan) tarafından
Çok zor gerçekten ben hamileyim zaten cok zor günler geçirdim hamilelikten  dolayı  ayriyeten kocam goreve  gitti  babam iki kez ameliyat oldu var  ya  son  7 aydır resmen bittim o kadar zor günler geçirdim ki  şımdı bebeğimiz olucak   canımız kanımız   böyle bisey yaparsa kaldıramam  yaparsa kim olur olsun allah belasını versin ben ondan başkasına  bakamıyorum bile  düşünmek   dahi istemiyorum onunla başladım onunla bitecek    ilk gebelik yeni evliyiz  çok karışık kafam
(351 puan) tarafından
Bende hamileyim canım son ayımdayım yakında doğum olcak İnşaAllah Rabbim sağ sağlim kucağımıza almak nasip etsin kafanı rahatlatmaya çalış bebeğinde etkilenir böyle
(399 puan) tarafından
Allah kolaylık versin cnm inşallah sağ salim kucağımiza alırız bebislerimizi  herşey hamilelikte çıkıp gider umarım yoksa böyle çok yıpranıyorum
0 oy
tarafından
Şeytan işte canm bir şeyini görmemişsin ki adamın
(399 puan) tarafından
geçen bi  numara gördüm tlf da engellemiş baktım dedim bu kim bi kurulumdu görüşmelere baktım baya uzun konuşmalar  dayanamadım eşime söyledim  evet dedi sürekli arıyordu kampanyalar faln var işte öyle böyle inanmadım dedim beni niye aramayın dediğim halde kurulumcu müşteri hizmetleri aramıyor baya işkillendim  bilmiyorum ben çok seviyorum çok zoruma gidiyor böyle bişeyin düşüncesi
tarafından
Numarayı alsaydın sen kendi telefonunda ara
(399 puan) tarafından
Yapamam ona cesaretim yok farklı bisey söyler  duymayı kaldıramam belki yalan belki gerçek ama  sinek küçük mide bulandırır  derler ya çok dogru
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Bende senin gibiyim sanki her an eşim beni aldatıcak gibi her an bişi olucak gibi. Sürekli üstüne gidiyorum cok sıkıyorum onu ama elimde degil. Eşim cok hümanist bi magazaya gitse kasiyerle bile 5 dakkada samimi olur bende cıldırıyorum sürekli rüyama bile giriyor.. Bu aralar da koronadan baya bakımsız oldum aynaya bile bakmıyorum ve ben normalde cok süslüyümdür. Yani kısacası az kaldı kafayı yememe 
(399 puan) tarafından
Ay inşallah canm allah yardımcımız olsun
(2,589 puan) tarafından
Az önce aradım acmadı mesaj attım şimdi aradı Aşkım işim vardı dedi istersen görüntülü ara konum atiyim dedi gerek yok aşkım cıkınca işten haber ver dedim. Bu saatten sonra kendimi kontrol altına alıcam. Tabi sınır zorlarsa o başka :D
(399 puan) tarafından
Kıyamam zavallı adam bizimki de diyor ki aşkım bana de ki şunu yapma bunu yapma yapmam yada  bu hareketten dolayo böyle düşünüyorum ne yaptım yok diyorum  sürat yaptım diyo sen az daha kur kafanda hayatım ben geliyorum;)
(2,589 puan) tarafından
Delirtiyoruz işte :DD Kızlar haklı eşşegin kafasına karpuz kabuğu biz düşürüyoruz şimdi yorumları okudum da akıllanmamız lazım iyi degiliz biz
(399 puan) tarafından
Hamileyim qzcik da olsun bundan önce niye demiyordum  benim.gerekcem de bu
0 oy
(592 puan) tarafından
Gorevde oldugu icin gec cevap veriyor olabilir mi? Anladigim kadariyla yakaladigin bir sey yok, buna ragmen aldattigini dusundugunu ona soylemen de cok kirici bence aynisini durup dururken o sana soylese ne hissederdin? 

Kendini ve iliskinizi gereksiz yipratma derim, ailene ve bebegine odaklan.
(399 puan) tarafından
ben de geçen bi  numara gördüm tlf da engellemiş baktım dedim bu kim bi kurulumdu görüşmelere baktım baya uzun konuşmalar  dayanamadım eşime söyledim  evet dedi sürekli arıyordu  kampanyalar faln var işte öyle böyle inanmadım dedim beni niye aramayın dediğim halde kurulumcu müşteri hizmetleri aramıyor baya işkillendim  bilmiyorum ben çok seviyorum çok zoruma gidiyor böyle bişeyin düşüncesi
(592 puan) tarafından
Himm suphelendigin somut bir sey varsa bilemicem canim belliki aklinda bu konu kaldigi icin kafana takiyorsun. Bundan da emin olmadan kuruntularin gecmez gibi geldi bana.
(399 puan) tarafından
Geçmiyor zaten üstelik çok çirkin bi kadın  pislikler evli erkeklerden ne istiyorlar anlamadım git bekarı ara  kocam diyor sürekli aradığı.icin engelledim peki geri niye aradın diyorum ve saat geç bu saatte olmaz ona da gerekçe sunuyor inanmıyorum bi sefer midem.bulandi
0 oy
tarafından
Esin sana bunu düşünderecek bir hareket mi yaptı ?
(399 puan) tarafından
ben de geçen bi  numara gördüm tlf da engellemiş baktım dedim bu kim bi kurulumdu görüşmelere baktım baya uzun konuşmalar  dayanamadım eşime söyledim  evet dedi sürekli arıyordu kampanyalar faln var işte öyle böyle inanmadım dedim beni niye aramayın dediğim halde kurulumcu müşteri hizmetleri aramıyor baya işkillendim  bilmiyorum ben çok seviyorum çok zoruma gidiyor böyle bişeyin düşüncesi
tarafından
Anladim bu davranisinin sebebi ortaya cikti şüpheye düsmekte haklisin şüpheli bir hareket ama şöyle düşün senin sürekli bunları düşünmen dile getirmen sadece ilişkinizi yıpratır ve sende soğumasına sebeb olur eğer aldatmaya niyetli ise sen onu gece gündüz sıksanda bağlasanda arkasına dedektifte taksan bunu yapar yeter ki gönlü yapmak istesin iyuzden rahat olkendinide onu daraltma ha şayet aldatacaksada birak aldatsin sende er yada gec ögrenirsin görürsün karakterini zararın neresinden dönsen kar dersin özgünli ol bunuda ona göster.
(399 puan) tarafından
Geçmeyecek gibime geliyor bebeğim var o varken bunu nasıl yaptı  hani niye geri arıyorsun gecenin bi yarısı çıkmıyor aklımdan inşallah unuturum

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 448 göst.
11 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 318 göst.
31 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Nehirrr1 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 683 göst.
0 oy
4 cevap 323 göst.
27 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,393 puan) tarafından soruldu