0 oy
505 göst.
Diğer kategorisinde (90 puan) tarafından

image

7gun kaldi daha adetime. Burda atinca nedense 2ci cizgi az gozukuyor yaa. Varmi?

12 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Göremedim canım 
(90 puan) tarafından
T yazilan yere bakarsan gorunuyor canm ya
-Reklam-
+1 oy
tarafından
15 dk önce attigin postta 8 gün var diyorsun heycanını anlıyorum ama daha adetine çok var canım sonradan hayal kırıklığı yasama Rabbim gönlünden ne geçiyorsa hayırlısıyla nasip etsin inşaallah...
(90 puan) tarafından
Yani bu gun bitiyor yarinla 7gun kaldigi icin 7yazayim dedim canm
0 oy
(758 puan) tarafından
Var bence canım 
(90 puan) tarafından
InwALLAH ya 1yildir her.ay olur diye heves ediyorum
(758 puan) tarafından
Yani 7 gün var buraya atınca kalitesi bozuluyor ona rağmen fördüm ben
0 oy
(167 puan) tarafından
Bn goremedim ama ins vardr cnm kAnda daha net cikar kan ver bnce kafanda soru isareti kalmsin
0 oy
tarafından
Malesef..........
0 oy
(2,020 puan) tarafından
Ben goremedim kuzum ama rabbim gönlüne gore versin insallah 
0 oy
(1,134 puan) tarafından
Var canım çok silik 3 yada 4 haftalık hadi gözün aydın 
(90 puan) tarafından
Ya hadi.inwALLAH ya nolur.olsun artik
(1,134 puan) tarafından
Rabbim gönlüne göre versin canım ama yakından baktığımda çok silik bi çizgi gördüm ben daha yeni yeni gebelik var inşallah vardır kan tahlili yaptırdın mi sonucu banada yaz merak ettim ama var yani
(90 puan) tarafından
Yok canm yapmadm bekliyorum. 1hafta sonra belli olur inwALLAH vardir cok istiyorum
(1,134 puan) tarafından
İnşallah canım bende hamile bir anne olarak dua edicem senin için  rabbim tez vakitte kucağını doldursun gönlüne göre versin
0 oy
(27,339 puan) tarafından

Uzmek istemem.ama yok bide cok erken yapmissin adetine 2 gun kala erken gebelik testi deneyebilirsin

0 oy
tarafından
malesef 2 çizgide bunun gibi koyu olacak. canım heycanlısın belli ama bu test için çok erken reglin 5 gün geçikmesini bekle 6.gün sabahı yap anında çıkar. birde gece çişe çıkma tut sabah testı yap hemen sonuç verıyor. bir yıldır kalmak için uğraşıyormuşsun ovulasyon testi denedin mi? . benım kuzenımın regli düzensiz olduğu için denk getirip hemen hamıle kalamadı ovulasyon testı ile ilk denemede kaldı
(90 puan) tarafından
Yok canm yapmadim ovulyasyon testi. Ama ben hep test yaparken ikinci cizgi asla gozukmezdi hemde yapdigim an cikti sonra azaldi ve hafif kaldi. Ama eskiden yapdigimda beyaz olurdu hic bir cizgi gozukmezdi
tarafından
anladım beklemek çok zor. günlerde geçmiyor ama sabırlı ol bekle. bende bebek beklediğim zaaman o beş gün geçmek bilmedi artık geçsede test yaapsam diye can atıyordum:) allah  zamanı gelınce sanada nasip etsin.
0 oy
(23 puan) tarafından
Var geç döllenme muhtemelen benimde ilk öyle çıktı şuan altı aylık kucağımda (•‿•)
(90 puan) tarafından
Ya inwALLAH canm. Nolur hamilesin benim de olasi icin dua et kalpden
(23 puan) tarafından
İnşallah canım benim inşallah olur ben doğurdum kucağımda paşa
0 oy
(10,230 puan) tarafından
Eser miktarda ama bu ümitlendirmesin canım seni bekle biraz 
0 oy
tarafından
Ben goremedim bisey

İlgili sorular

0 oy