0 oy
325 göst.
Aile kategorisinde (62 puan) tarafından

image

kizlar dogumdan sonra hastanede boyle yemeni yapmayi dusunuorummm nasil sizcee esarp yapamam salda sevmiorummm hepsi annemin el emegii :)

7 Cevaplar

0 oy
(1,948 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

O nasıl olacak canım. Güzel olmuş annenin ellerine sağlık :)

(62 puan) tarafından
kapaliyimm ya canimm biri gelirse yada tek kisi kalamicagim icn acikk duramam esarptaa sevmiorummm bi yere giderken zor yapiorummm :) saoll canimmm
(3,458 puan) tarafından
Bende böyle tülbent takicam zaten haziran sonu doğum çok sıcak olacak uğraşamam salla falan
(62 puan) tarafından
aynen benimde bayramm sonu canimm oyuzden esarp beni bunaltioo
-Reklam-
0 oy
(1,063 puan) tarafından
Cok guzeller kuzummm gule gule kullan
(62 puan) tarafından
saoll canimmm
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Pijamani bunların rengine göre al ben öyle yaptim
(62 puan) tarafından
mavi ile pembe pijamam var kuzu mavi yemeni bulamadimm bide anneme gidince onunkileri kurcalicamm :)
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Kırmızı  olan cok hosuma gitti annenin eline emegine sağlık canım.   Bende  boyle örtmüştüm 
(62 puan) tarafından
saoll canimm daha coklarda en sevdiklerimm bunlar bide hic takmadiklarim olsun dedim
0 oy
(2,028 puan) tarafından

Çilek modelinin aynısı bnde de var unutmuştum varlığını hatta giyeceğim pijamayıda  beyaz almıştım sayende hatrladm:D

(62 puan) tarafından
benimm pijama pembe ve mavii onda kararsiz.kaldimm biraz :)
0 oy
(393 puan) tarafından
Bende böyle örtmüştüm daha rahat oluyo gerçekten birde sürekli terliyceksin değişiceksin üstünü başını 
0 oy
(2,181 puan) tarafından
bende koca bi cekmece dolusu var kullandigim :) sandigimda da var bekarliktan beri hep kullanirim evde buyuk rahatlik oluyo hem rahat hem terini cekiyo 

İlgili bir soru bulunamadı

380,246 soru

11,384,590 cevap

34,884 kullanıcı

...