0 oy
440 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar cok kötüyüm erken doğum olur dedı 27 haftalık rahım agzı kısalığı 13 mm dedı rahım agzı ne yapıcam:(

5 Cevaplar

0 oy
(2,840 puan) tarafından

Canim rahim kisaligi bendede var progestam fitil kullaniyorum magnezumda kullanirim 31. Haftaya geldik sende bi ilac vs kullaniyomusun:ermm:

tarafından
Benim  13 mm dendi  çok  kötü  oldum  yarın  dOktar gidecem  bakalım  ne diyecek
(2,840 puan) tarafından
Ilac tedavisi baslar buyuk ihtimalle ama erken teshis koyulmamasi entresan yani simdiye kadar gormesi lazimdi doktorun
tarafından
Doktor  hiç  söylemedi demeseydim  kasılmam var diye  yine  farketmezdi onu  diyince Altan  muayene  etti  öyle  anladı  kullandin  ilaçlar  bebeğe  etkiliyormu
(2,840 puan) tarafından
Tam tersi canim zaten ben basindan beri gebeligin progestan kullaniyorum kisalikdan sonra gunde iki defaya cikardim birde fitil olarak devam ettik kasilmalara sancilarada magnezyumla durdurmaya calisti doktorum onu da 2 defaya cikardik etkilemiyor sanirim erken gelmemesi icin sonucda ictiklerim
tarafından
İnşallah  yarın  hayırlı  haberler gelirim  ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
valla benimde olemiydi neydi şuan hatrlaymdm .s 33+3de doğum yaptım yapana kadar hep hastanede kaldım ama benim kas h. vardı ve normal doğuma izin yoktu acilmamda 3cm di tehlikeye atmamak için sezaryana alindm allahın izniyle sende mümkün oldugnca bkletlrk geç doğum yaparsın canım dikkat et kendine
tarafından
Ay inşallah  kuzum  çok  kötü  oldum
tarafından
olmayacksin canım senin öncelikle dsnecgn artık bi melek var onun için iyi olman şart üzülmekle birşey geçmez eline bir faydan olmaz kendine sdce zararın olur dua edicksn allahdan hep herşeyin hyrlisini isteyecksin herşey olucgna varır untma
tarafından
Ne zaman  söylendi  rahim  ağzı kısilgi kaç haftalik
tarafından
valla ben uç gün bi hastanede 5gn başka hastanede 5gn flnda başka hastanede yattm dofurdm cktm:) ya 31. haftada denildi snrm
0 oy
(1,517 puan) tarafından
Bence morelini bozma ilaçlarla uzar o. İki ay bile bazen uzuyor kısmet olursa zaten erken doğum olur bu yüzden akisina bırak korkma çok tehlikeli aylarda değilsin beslenmene dikkat et bebeğe kilo aldırmaya çalış Allah'ın izniyle bir ay rahatlıkla uzar erken doğum 
0 oy
(4,759 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım benim üzülme inşallah çok erken gelmez 
0 oy
tarafından
Ben bir çocuğumu kaybettim öyle 21 haftalikti. Smdi ise 12. Haftada dikiş attılar ama yine tam çözüm değil 24+5im bugün ve pazar günü kanamam oldu sancim çıktı bende aynı şekilde yatıp bekliyorum rabbim yardımcımız olsun erken doğum yapmak istemiyorum 36yi bari tamamliyayom sende bana dua et canm bende sana ederim 
tarafından
Benim  yeni farkedildi 13 mm :( 27 haftalik
tarafından
Dayanır inşallah canm açıklığın var mı
tarafından
Yeni  geldim  doktor  açılım yok  sancı  yok  devlettki  13 mm demişti  özel  baya  baktı 19 mm çıktı  nst  sancı  çıkmadı  iğne  verdi  ilaç  verdi  canım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 155 göst.
+1 oy
9 cevap 257 göst.
31 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Bsra77 (179 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 115 göst.
0 oy
17 cevap 329 göst.
19 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Canananga7 (89 puan) tarafından soruldu

380,424 soru