0 oy
1,025 göst.
Diğer kategorisinde (96 puan) tarafından

Kızlar ilk gebeliğim kızım olacak ismini Göksu koymuştuk ama içime hiç sinmiyor başka birşey koymak istiyorum ama güzel isim bulamıyorum bana yardımcı olursanız sevinirim değişik güzel duyulmamış ama saçma olmayan isimler yazarsanız sevinirim şimdiden çok teşekkür ediyorum yorum yazan herkese.

31 Cevaplar

0 oy
tarafından

KAMER kizim olsa dusunurdum

-Reklam-
0 oy
(5,938 puan) tarafından

Duru çok güzel bir isim 

0 oy
(817 puan) tarafından

Şimdi sayarlar esila mesila tekila :) arkadaşım ağır ağzem güzel bi isim koy işte.

0 oy
(43 puan) tarafından

Kızım olursa HAYAT ismini çok istiyorum ve ecrin, lizge, Alya bunlarda yedekler arasında :).  Bu platformda bebeğe isimler köşesinde değişik isimler var ve anlamlarıyla birlikte oranda bakabilirsiniz canım kuranda geçip geçmediğide yazıyor

0 oy
(280 puan) tarafından

Bnm kizimin adi güneş eslem ama anlami guzel bisy istiyosan ecrin nin anlami cok guzl bak bi netten

0 oy
tarafından

Nisan koydum kizima

0 oy
tarafından

asya eylül yağmur sahra azra zümra zeynep büsra duru asrın 

0 oy
(56 puan) tarafından

Nisa eylül mira miray elif sude naz alya afra biz açelya koyucz ins :) 

0 oy
(17 puan) tarafından

Ben ravza yada zümra düşünüyorum hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip eder allah inş

0 oy
tarafından

Nida mina  ebrar ;)

0 oy
tarafından

Benim kizimin adi zuleyha babasinin adida yusuf hem birbirine uyuyor diye hemde zuleyha ismini cok sevdigimizden zuleyha koyduk tavsiyede ederim

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 485 göst.
23 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Zelisela (315 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 515 göst.
18 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Ulnerrr (1,755 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 168 göst.
14 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Tuanadua (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 332 göst.
16 Nisan 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Melek Batur (66 puan) tarafından soruldu

377,743 soru

11,305,815 cevap

34,732 kullanıcı

...