0 oy
330 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (66 puan) tarafından
Her gün aynı şeyler.. pratik yemek yazın da yapayım bebekle başkası zor.

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Nyt uygulamasını indirsene hersey var
-Reklam-
0 oy
(1,446 puan) tarafından
Tava lahmacun  haşlama :))
0 oy
tarafından
Patates yemeği, cacık, ıspanak yemeği,mercimek çorbası, kızartma, sebzeli bulgurlu pilavı, mantar kavurma bunların hepsi çok çabuk oluyor yahut tavuk sote, tavuk döner, hatta iskender yapmak bana daha kolay geliyor 
tarafından
Ispanagi pişirmek kolay da ah o yıkaması:))
0 oy
(2,039 puan) tarafından
En pratik yemekler tavukla oluyor tavuğu haşlayıp didikle soğan ve baharatla kavur al sana tavuk döner yada dilimlenmiş patates soğan yağ baharat at fırına kendi kendine pissin :)
0 oy
(516 puan) tarafından
Patates oturtma,ben tencerede yapıyorum,istersen firima da atabilirsin 
0 oy
tarafından
Köfte patates, beyti, köftenin birçok çeşidi, tavuklu yemekler( en basiti soslayip fırına atmak), kuru fasulye nohut( bunları fazla fazla ıslatıp dondurucuya atarsan çok pratik olur ) , köfteli ya da tavuklu bezelye, mesela patlıcanli birşey yapacağın zaman fırında kizart biraz da fazla yap fazla olan kısmı dondurucuya atarsan bir sonrakine pratik olur ve fırında kızartmak da çok pratik. Köfteli patlıcan dizme , islim kebabı , karnıyarık vs yapabilirsin
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Biber dolması, tavuk fırın sote bunlar geldi aklıma 
0 oy
(14,081 puan) tarafından
Sebzeli tavuk yap fırına at 

Biber dolması yap 

Tavuk sote yap yanına pilav 
0 oy
tarafından
Fırında karnıbahar on numara
0 oy
(1,066 puan) tarafından
Çökertme çok pratik canım eti pişir patatesi kızart üstüne sarımsaklı yoğurt salçalı sos miss başka yemeğe gerek bile kalmaz. Yada pırasa tavuk sote dolma biber. 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 266 göst.
13 Mart 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Serpil ahmet (547 puan) tarafından soruldu
0 oy
61 cevap 1,094 göst.
11 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Umber (2,253 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 85 göst.
15 Mart 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde __ipek11 (5,153 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 204 göst.
18 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (951 puan) tarafından soruldu

374,651 soru

11,206,081 cevap

34,507 kullanıcı

...