0 oy
509 göst.
Diğer kategorisinde (76 puan) tarafından
6yıl fln oluyo evleneli. Biri kaynanam a diyorki o kızı size aldır mıycaz. Küm bilmiyorum kaynanm söyle di. Kim dedi dedim güldü söyle medi. Sonra biri side düğün öncesi onlar hastalık hastası kızın hastane lerden çıkamaz. Sonra öğrendim tabiki bunları anenm e sordum kim tanımıyorum ama mahalle lerin den biri galiba dedi. Ve ben 5yıl dır hastane lerden çıkamıyorum belki tesadüf tür ama üzülüyorum da hastalık hastaları derken osuruktan nem kapan cinsteler evet ama ne bilim ya kaynanam a da demedim böyle demişler diye

6 Cevaplar

+1 oy
(13,570 puan) tarafından

Kim hasta kim osurmus:woot:

(1,012 puan) tarafından
Kahkaha attım resmen
tarafından
:D kaynanası galiba
(403 puan) tarafından
Ayy cok güldüm ya ahahaha:D sorudan anladığımız tamda bu
(48,392 puan) tarafından
merve ya ☺️☺️☺️
tarafından
Valla bisey anlamadim yazigindan ama baya güldüm yorumlara
-Reklam-
0 oy
tarafından
Anlayan biri varsa banada anlatsin 
tarafından
Kaynanasina biri demiş ki o kızı size gelin yapmıcaz kızın annesine de verdiğin aile hastalık hastası hastaneden çıkmaz demiş gercektende oylelermis
(76 puan) tarafından
Biri kaynanam a düğün öncesi o kızı aldır mıycaz size demiş. Kim bilmiyorum... Sordum söyle medi. Bir başka sıda onlar hastalık hastası insan lar onlar a giderse kızın hastane lerden çıkamaz demiş. Annem kim tanımıyorum dedi. Ve 5yıldır hastane lerdeyim ya tesadüfen mi ne demek istedi lerki diyor um. Hastane lerdeyiz hep :(
0 oy
tarafından
Onları tanıyan ve sevmeyen biridir
(76 puan) tarafından
Olabilir söyle seydi kim olduğunu ya. :) sinir oldum ama
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Soruyu anlamadım
(76 puan) tarafından
İnşallah canım sağolasın
(4,040 puan) tarafından
Gerçekten hastalık hastası olan insanlarda dert bitmez yok şurası ağrır burası ağrır hakkaten doktorda da çıkar hastalıkları Allah yardımcın olsun kimin dediğini bulsan ne olacak ki zaten evlenmissin
(76 puan) tarafından
Amin inşallah canım. Orasıda öyle ya unutup devam haayaata. Zaten diyen. De ben dedim demzki
(4,040 puan) tarafından
Öyle tabii anca evlilik biterse ben demiştim diye çıkarlar onun öncesinde kimse tepki çekmek istemez buna ne oluyor derler duye
(76 puan) tarafından
RABBİM hayırlı si. İle devam ettirsin inşallah :)eevliliğimizi.. Kimseye de fırsat vermesin... Gizliden derlerdi r zaten de
0 oy
(48,392 puan) tarafından
ikisnide diyen ayni kisi mi acaba 
(76 puan) tarafından
Bilmiyorum ki.. Bence aynı kişi. Değil gibi geldi
(48,392 puan) tarafından
bana ayni gibi geldi. yani ayri olsa bile iki sizi sevmeyen kisi var demektir kiskanan
(76 puan) tarafından
Odaa. Olabilir canım ::(kendi halinde insanlaarız ama işte
0 oy
tarafından
Hiç bişey anlamadım

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 332 göst.
31 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde ❤ Çimen Gözlüm ❤ (7,098 puan) tarafından soruldu
+3 oy
59 cevap 1,249 göst.
26 Mart 2024 Kültür-Sanat kategorisinde Gamze 35 55 (1,701 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 27 göst.
25 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 241 göst.
13 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Aysegulsevdaa (12 puan) tarafından soruldu

377,324 soru

11,291,785 cevap

34,710 kullanıcı

...