0 oy
348 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Oğluma bez bana göğüs pedi yetişmiyor hergun 4 5 kez degistiriyorum cok doluyor bi gün takmadım nereye kadar böyle dedim abartisiz 10 tişört degistirdim. Emzirirken digerinden sut cok geliyor biberon koysam diyorum bilmiyor nasil içeceğini çiğniyor çekemiyor biberonu hem ziyan oluyor hem haftada bi kere 2 paket bitiyor tavsiyesi olan varmı kizlar

10 Cevaplar

0 oy
(1,121 puan) tarafından
Canim emzirirken birinin ucunu da kapat elinle. Otomatikman geliyo ordan da süt sık elinle zaten bikac saniye sonra gudiyo geri
tarafından
Deniyorum ama gerçekten geri gitmiyo emzirme bitince duruyor anca
-Reklam-
0 oy
tarafından
Maşaallah de kız fazla sütünü sağ dolaba koy belki ilerde sütün azalır ya da ek gıdaya başladığında anne sütüyle tarifler var ondan yaparsın ziyan etme altından değerli anne sütü 
tarafından
Evet oyle yapacagim artik kuzum:)
0 oy
tarafından
Maşşallah canım sütüne sag sag buzluga at ek gıdada lazım olur 
tarafından
Evet  öyle yapacagim artik
0 oy
tarafından
Maşallah maşallah 
tarafından
Sagol canim
0 oy
(2,874 puan) tarafından
Temiz ağız mendilleri den koyuyorum canım göğüs pedi alerji yaptı 
0 oy
tarafından
8 aylık olacak hala göğüs pedi yetişmiyor neyseki ilk zamanalr gibi değil bende günde kaç kere kıyafet değiştiriyordum göğüs pedi bez falan katıyordum bana mısın  demiyordu 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Sağ sütünü buzluga at ek gıdada yiyeceklere kıvam vermek için kullanıyorlar 
0 oy
(9 puan) tarafından
Gogus pedi bende gogus catlagi yapti bakteri uretiyo onlar islandigi icin gogus hava almiyor..ben cocuk bezini makasla 2 ye kesiyorum uclarinida koli bandi veya kalin bantlarla yapistiriyorum icindeki pamuklar cikmadin dagilmasin diye...hem kuru tutuyo hemde baya saat gidiyor ..gogus pedi ilk zaman bende yetistiremiyordum sonra gogsum catlayinca biraktim doktor havasiz kalmis bakteri kapmis dedi bende kendimce boyle bi yontem buldum hemde kiyafetim islanmiyo ne kadar dolarsa dolsun denemeni tavsiye ederim cok rahat
0 oy
tarafından
Biberon koy dediğin gibi canım buzluğa at sütleri 3 ay kalır buzlukta ona göre verirsin bebeğine kaşık ile ver biberon emmiyorsa 
0 oy
tarafından
Evde gereksiz tişörtlerimi kesip koyuyordum ben. Maşallah diyelim canım. Sütün iyi demek ki

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 188 göst.
31 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Yeni.bir.anne (1,072 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 88 göst.
16 Kasım 2021 Aile kategorisinde Serappppp (384 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 309 göst.
28 Mart 2021 Diğer kategorisinde Elf.ugr (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 314 göst.
18 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elif&hanim (5,492 puan) tarafından soruldu

377,010 soru

11,283,053 cevap

34,685 kullanıcı

...