0 oy
582 göst.
Diğer kategorisinde (55 puan) tarafından
Bebegim kucagimda oturuyordu bi anda kendini one dogru atti 5 aylik bebegim kasinin ortasi morarmis bide nasil oldu bilmiyotum gozu kizarmis ne yapabilirim hastaneye simdi gidemitorum 1 saat uzaklikda arabamiz bozuldu servise verdik ama eger onemli derseniz yuruyerek gitcem hastaneye ne yapabilirim simdi

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canim goz kaymasi fln vatmi sen götür yinede ya tanidiz birinde araba yokmu 
(55 puan) tarafından
Malesef virus gecirdigimiz icin herkes dusman oldu
tarafından
Oyyy canim benim cok geçmiş olsun yaaaa sana dusman olnalari sizdeb kacanalari Allah bildiği gibi yapsın
(55 puan) tarafından
Amin canim bebegim bile virus gecirdi sagolun tesekur ederim
tarafından
Şimdi  iyi dimi canim bebegin
(55 puan) tarafından
Evet iyi 3 ay oldu kurtulali sukur iste sadice suan kafasinda kizariklik ve gozunde minik bir kanlanma var ama oda yavas yavas azaliyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canim gecmis olsun, yok mu komşu vs arabasi olan biri boyle dusmeler kucumsenicek seyelr degil, kafa tramvasi vs olur ama cok uzakmis hastane bilemedim de simdi
(55 puan) tarafından
Malesef canim konu komsu akraba virus gecirdigimiz icin dusman oldular
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Kusma yada gözlerde kayma var mı? Cok gecmis olsun 
(55 puan) tarafından
Kusma var ama kendisinin zatwn reflusu var hep kusuyor gozunde kanlanma var
(4,725 puan) tarafından
Bence hastaneye mutlaka götür
0 oy
tarafından
Kusma gözde kayma var mı takip et kuzum bebeginj tanırsın sen farklı haraketleri varsa anlarsın zaten 2 saat uyutma bir anormallik sezersen acile götür canim geçmiş olsun
(55 puan) tarafından
Kusmasi zaten var reflusu var cunki onu ayirt edemem ama gozunde kanlanma kizarma var
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Uyutma ve goz kaymasi fln bak yine kontrol et 

Sakin ol evvela her annenin basina geliyor çünkü 

(55 puan) tarafından
Uyutmuyorum beklicem ama kac saat beklicem
(27,352 puan) tarafından
1 saatki kesin beklet
0 oy
tarafından
3 saat uyutma canım onumden parmağını fecir takip ediyor mu bakn kusma gozler de kayma denge kaybı olunca direk acile git sifa versin Rabbım 
(55 puan) tarafından
Tamm denedim beni takip ediyor guluculler aciyor ama gozu kipkirmizi
0 oy
tarafından
Uyutma canım 1 2 saat gözlerine bak kayma falan varmı kolunu bacağını oynat kustu mu 
(55 puan) tarafından
Anladim canim suan burda yazanlarin hepsini gozetim altinda tutuyorum kusmasi var cunki reflusu var bebegimin surekli kusuyor
tarafından
Parmağını takip ettir canım takip ederse korkma ağlamıyorsa bişey olmaz allahın izniyle
(55 puan) tarafından
Gulucukler saciyor dustugunde agladi ama kucagima aldigim gibi sustu ama suanda uyumak istiyor
tarafından
Oyala canım 1 saat geçsin en azından
0 oy
tarafından
Taksiye bin git canım gözüde kızarmış ihmale gelmez 
(55 puan) tarafından
5 kurusum yok yanimda yemin ederim
tarafından
O zaman bir kaç saat uyutma reflexlerini takip et canım
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Gozde kayma anormal sekilde kusma varsa gotur ara 112 yi virus geçirdik arabamiz yok de belki ambulans salarlar, uyutma gozlemle canim
(55 puan) tarafından
Uyutmuyorum ben ama bebegim uyucam diye agliyor
(6,978 puan) tarafından
Oyala banyoya ne sok uykusu acilsin
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Cnm yürüyerek gidilmez ambulans ara madem 
(55 puan) tarafından
Suanda gozlemleme yapiyorum ama eger burda yazanlanlar olursa goturcem
0 oy
tarafından
Kuzum bebegım dustugunde doktorum benı sakınlestırmek ıcin sunları soylemıstı. Düştüğünde ağlıyorsa gozlerde kayma fıskırarak kusma yoksa korkma. Her ıhtımale karsı rontgen emar cekecegız ama ılk bulguları cok guzel korkma demıstı. 112yı arayıp bılgı alabılırsın.ben sadece gozu neden oyle oldu onu anlayamadm yoksa anlattgna gore gayet iyi bebegın. Olay olduktan sonra 3 saat uyutmaöaya calıs uyusada aaat bası uyandır. 12 saat gozetm altnda tutunca korkma. 
(55 puan) tarafından
Valla bende anlamadim her halde ayagi gozune carpti yada eli tam bilmiyorum dustugunde ben hemen kaldirdim sonradan aklima geldi sustuktan sonra acaba biryerine bişey oldumu dedim kendi kendime bakti gozu kizarmis ve alni sismis
tarafından
Ikı buklum dustuyse gozune gwlmıstır dızı. Sen ıstersen 112 yı ara danıs napmam gerek dıye. Gozu nasıl gectı mı bıraz
0 oy
(161 puan) tarafından
Kuzu bebeğin nasıl oldu 
(55 puan) tarafından
Iyi canim sukur hic birseyi olmadi ama gozundeki kizariklik duruyor
0 oy
(2,447 puan) tarafından
Fiskirtarak kusma, ağızdan burundan kulaktan kan gelme varsa hiç bekleme. Uyutma 2 3 saat 
(55 puan) tarafından
Dunden onceki gun oldu canim gecti sukur bi gozunde kizariklik kaldi
(2,447 puan) tarafından
Geçmiş olsun kuzu. Benim kiz da yatağın köşesine tahtaya vurdu iki kaşın ortası morardı krem sürdük geçti hemen. Allah beterinden korusun
0 oy
tarafından
Ambulansı ara kuzum ne çiçekler acil durum gelirler
(55 puan) tarafından
Yok canim iki gun oldu dun degil dunden onceki gun dustu sadice gozunde kizariklik kaldi baska bisey yok sukur
0 oy
(834 puan) tarafından

Kızarma olabilir takipte ol. Bir daha da aklında bulunsun süşme çarpma sonrası iki buz küoünü bi buzdolabı poşetine koyup kurulama bezina bi kat sar ve  vurduğu yere 5-10 dk. Ne kadar tutturursa tut. Böylece şişmesini ve aşırı morarmasını engellemiş olursun <3 Allah korusun. 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 208 göst.
0 oy
26 cevap 297 göst.
0 oy
1 cevap 72 göst.
0 oy
1 cevap 75 göst.

379,930 soru

11,373,320 cevap

34,855 kullanıcı