0 oy
792 göst.
Aile kategorisinde (423 puan) tarafından
............

16 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bir köşede mini fırın var onun dışında herşey dolapta öyle gözüme daha temiz gözüküyor
(423 puan) tarafından
Evet bir ben değilmişim böyle düşünen
-Reklam-
+1 oy
(3,136 puan) tarafından
Baharat takımım ve çaycı tezgahta durur. Normalde sadelikten yanayım boş kalması en güzeli. Ama  Çok fazla dolabın olmadığı için onları koyacak yerim yok tezgahta da güzel duruyor. 
(3,136 puan) tarafından
Aynen katılıyorum canım
+1 oy
(1,158 puan) tarafından

Kahve makinasi su isiticisi tost makinasi yagdanlik baharatlar hepsi tezgahin ustunde kaldirmak istesem yer yok baya kalabalık benim tezgah :D

(423 puan) tarafından
Evet baya kalabalikmis canım silmeside zor olur büyük mu tezgahn
(1,158 puan) tarafından
Aynen canim her mutfagi temizledigimde kaldirip silip tekrar koymak zorunda kaliyorum tezgah buyukte esyalardan bir islevi kalmiyor dolaplara koyuyim desem oralardada yer yok valla bidaha dunyaya gelsem hayatta bu kadar ceyizlik esya almam :D
(423 puan) tarafından
Malesef canm benimde dolap içlerin çok kullanışsız yaa düzensiz yani napalim çok şükür idare ediyorum
(1,158 puan) tarafından
Bende oyle boyle idare ediyordum da simdi tasinmak zorundayiz bakalim napicam bende hic bilmiyorum gercekten esya isi cok canımı sıkıyor
+1 oy
(2,448 puan) tarafından

En dipte bulaşıklik boşluk lavabo büyük boşluk ocak bida boşluk, boşlukta katlı raf ustunde yağdanlik altında küçük baharatlık kettle  diğer dipte mikrodalga:D

(423 puan) tarafından
Seninde çok dolu sayılmaz csnmm
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Tezgahta hicbirsey olsun istemem baharatlik yagdanlik bile dolaplara kaldirirm. Sade seviyorum ya :)
(423 puan) tarafından
Bende öyle canımm
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Anlatamadım yazıyım dedim karışık geldi :)
(423 puan) tarafından
:)) direk resim ataydin:)
0 oy
tarafından
Bomboş hiç bişey yok en dipte ankastre ocak var onun yanında sadece yagdanlik var 
(423 puan) tarafından
Ne güzel canım
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Sadece baharatligim var elimden gelse onu da kaldirirm da eşim yeter artık birşey de elimin altında olsun diyor 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Zırnık yok üstünde :D 
0 oy
(880 puan) tarafından
Bicakligim bide küçük çöp kovam harici hiç bişey Yok kaldırdım herşeyi böyle daha iyi :)
0 oy
tarafından
Mutfak tezgâhım bom boş hiç birşey yok sadece lavabonun yanında bulaşık deterjanı kutusu o kadar
0 oy
(580 puan) tarafından
Baharatları ocağın yanındaki küçük tezgahta. Diğer tezgah ise boş. Bulaşıkla(deterjan, sünger) ilgili malzemeleri de alt dolaba koyuyorum. Boş olunca daha çok seviyorum 
(423 puan) tarafından
Evet bencede boş güzel
0 oy
(477 puan) tarafından
Neler yokki 

Tost makinesi kettil baharatliklar köşedede bulaşıklik
(423 puan) tarafından
Bosaltsana canm
(477 puan) tarafından
Dolaplar dolu cnm yer yok malesef hepside aktif kullandığım şeyler
0 oy
(119,001 puan) tarafından
Boş ben mutfak tezgahini bom boş seviyom
(423 puan) tarafından
Ayyyyynen öyle
0 oy
(582 puan) tarafından
Dolaplarimi yeni yaptırdım. 

Daha düzene oturmadm. Ama tezgah üzerinde tutmaktan yana değilimde çok güzel raflar cıktı asilmalik  tezgaha o tarz şeyler alıp süslemeyi düşünüyorum hemde çok şık  duruyor onun dışında tezgahta bende bisi tutmam baharatlga  bile raf arıyorum şuan:D 

Sadece çaycı ve yağdanlık koyucam ankastrenin yanına.
(423 puan) tarafından
Güle güle kullanın cnm

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 428 göst.
9 Haziran 2020 Aile kategorisinde Demet90 (423 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 227 göst.
19 Mart 2024 Diğer kategorisinde Bulut01 (250 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 273 göst.
26 Şubat 2023 Aile kategorisinde Evrim.34 (454 puan) tarafından soruldu