0 oy
344 göst.
Diğer kategorisinde (87 puan) tarafından
İyi geceler kızlar.kızım 8.5 aylık.düne kadar mamayla besleniyordu.Ama maddi yetersizlikten dolayı bugün bimin çocuk devam sütüne geçtik.Kıxım mamayı en erken 4 saatte 1 içerdi.Ama akşamdandır sütü 2.5 saatte 1 veriyorum reddetmiyor.Ya bunu sevdi ya da aç ondan rrddetmiyor.çok endişeleniyor um kızlar kızım için.Bu arada biberonu sadece uyurken alıyor.Vae mı bu devam sütünü kullanan anneler çocuğunuz doyuyor mu içimi rahatlatabilir misiniz? Herkese çok teşekkürler hayırlı geceler

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Postun yukarda olsun canım
(87 puan) tarafından
Sağol canım
-Reklam-
0 oy
(423 puan) tarafından
Postun yukarda olsun canım hicbir bilgim yok 
(87 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(1,165 puan) tarafından
Mama dışında bişey vermiyo musun yemiyo mu
(87 puan) tarafından
Ek gıdasını veriyorum ama mama da önemli sonuçta içmeyince çok huzursuz oluyorum.tarhana çorbası püreler yoğurt ve yumurta sarısı yiyor
(1,165 puan) tarafından
Ek gıdasını da yiyosa endişe edilecek bişey görmedim ben açıkçası. Bebeginizin gelişimi iyise sorun yoktur. Aile hekiminiz kontrollerde size soyler
0 oy
(976 puan) tarafından

Canım çişini ve kakasını takip et. daha sık yapmaya başlamışsa demek ki daha çok tüketiyor ondan. Çok sevmiş olabilir. Endişe etme bence :) üç aşağı beş yukarı aynı olduklarını düşünüyorum 

0 oy
(2,633 puan) tarafından
büyüdükleri için bir tık fazla içiyorlar.bende gündüz ek gıda gece ise mama veriyorum. Ama yatmadan önce bebe boskuvisi ve meyve püresi karıştırıp veriyorum o uzun süre tok tutuyor 
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Canım bende bimin mamasını kullandım. Kızım bir onu sevdi. 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 69 göst.
18 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Neslis (727 puan) tarafından soruldu
0 oy
95 cevap 2,555 göst.
0 oy
4 cevap 84 göst.
6 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Emir112021 (136 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 832 göst.

378,323 soru

11,323,624 cevap

34,775 kullanıcı

...