0 oy
669 göst.
Aile kategorisinde (1,990 puan) tarafından
Sorum yukarda kızlar 

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Evet dayanamadım oldum özelde ama ilk gebelikti bebek aşağı inmedi çok pişmanım keşke sezeryan değilde.normal olsaydım hele kilosu olanlar için çok kötü göbek sarkıyor ne bilim berbattıtek güzel yanı bebegimdi o da çok çektim o güzel duygu icin
(1,990 puan) tarafından
Yok canım 33 haftalığım daha
tarafından
düzenlendi
Ben normal dogum yaptım da noldu sanki vajinal sarkma oldu ve bunun için ameliyat olmayı düşünüyorum.
Dogumdan önce karnımda çatlak yoktu. Dogum esnasında kasılmalar sonucu baya catlak var,karnımda inmedi şiş halen 9 ay önce dogum yaptım bende.
Normal dogum yap kolay toparlarsın dediler 100 gün kanamam oldu. 1 hafta kanamam oluyordu 3 gün arayla
tarafından
Benim arkadaşım benden sonra dogum edecekti. Ben sezeryan ol hiç sancı çekmezsin dedim. Sezeryan oldu. Şimdi İyiki de sezeryan olmuşum diyor
(1,990 puan) tarafından
Valla bende hiç cesaret yok sezeryan istiyorum hayırlısı bakalım
tarafından
Hayırlısı canım
-Reklam-
0 oy
(725 puan) tarafından
Ben dayanamadım sezaryen istedim acıya pek dayanıklı değilim korkmuştum :)) 
(1,990 puan) tarafından
Bende aynı durumdayım şuan doğurdun mu peki nasıl oldu canım pişman oldun  mu
(725 puan) tarafından
3 buçuk ay oldu ben pişman değilim canım çok şükür pişman olcak bir durum yaşamadım doktorum da zaten çok memnundum 3 gün çok ağrılı geçti tabi dikiş yerleri çok acıyor yürüyemedim doğru düzgün ama 4. Gün gayet iyiydim bir haftaya kalmadan toparladım
(1,990 puan) tarafından
Ne güzel canım bende kararsizim
(725 puan) tarafından
Kaç haftalık hamilesiniz
(1,990 puan) tarafından
33 hafta canım
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ben kendi isteğimle oldum iyi ki olmuşum valla yine olsa yine isterim mis gibi geçti. Ne göbek sarkması ne kilom kaldı dogum yapmamış gibiyim şuan. 
(549 puan) tarafından
Nasıl gttı kilolar :))
(25,224 puan) tarafından
Bilmiyom valla gitti 54 le hamile kaldım 75le doğuma girdim şimdi 55 im :D
(549 puan) tarafından
Bnde 55 60 arasydm son ay kilo aldım virusten dolayı hep evdeym anca yedım. Suan 65 flnm 90 gttm doguma :))
0 oy
(1,845 puan) tarafından
1 ay önce sezeryan oldum çok da memnunum sezeryan öcü degil bu kadar kötüleyenleride anlamıyorum :))))
0 oy
(271 puan) tarafından
Ben oldum gayet güzel geçti üstelik de devlette kendi isteğimle oldum günüm belliydi sezeryan için ama bebeğim erken geldi suyum gelerek acile gittim sezeryan olacagım alttan muayene istemiyorum dedim tamam nst bakalım dedi sadece ebe nöbetçi Dr a bilgi verdi Dr geldi ultrason ile baktı dedim sezeryan istiyorum Dr gün vermişti diye tamam dedi sezeryane hazırladılar özelden farksızdı sezeryan sonrası da çok iyiydi agrım var dedikçe agrı kesici yapıldı ve çok nazik davrandılar 
tarafından
Kendi istegi le devlette yapmıyorlar diye biliyorum devlet yasak koydu ya. Ben sezeryan olmayı cok istedim ama olamadım
(271 puan) tarafından
Ben 1 buçuk ay önce oldum kendi isteğimle
tarafından
Anladım canım
0 oy
(549 puan) tarafından
Bennn

Hıc normalı dusunmedm bıle yanı sadece Bı kc dk dusundm o kdr:))) 
(1,990 puan) tarafından
Hahaha oda iyi canım galiba bende normal doguramicam psikolojim el vermiyor çok korkuyorum
(549 puan) tarafından
Bnde pyleydım ıgneden bıle korkardım dusun. Sezerynda 2 3 gun zorlk cektm ama suan gene olsa sezeryn olurm. Dunı Bı arkdsm dun dogurdu sezeryn agrım yk ddi ıns snde de olmz
(1,990 puan) tarafından
Inşallah canım sağol
0 oy
tarafından
Ben canim kendi isteğimle oldum
(1,990 puan) tarafından
Galiba bende sezeryan olucam
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Bennn cati muanesinden sonra normal doguramayacami anladim cesaret edemedim gittim oldum zaten esimde sezeryandan yanaydi normalden o benden saba cok korkuyordu
(6,053 puan) tarafından
Walla yapamayacana inaniyorsan hic riske atma canim kendini ben cati muanesinden aglayarak ciktim o yuzden korktum
(1,990 puan) tarafından
Öyle canım bakalım diyim bi doktora ne dicek
(6,053 puan) tarafından
Ozelse hemen kabul ediyorlar kuzumm devlet zor
(1,990 puan) tarafından
Özele gittim canım doktor normal doğum için gayet uygunsun dedi b3n seni ağrısız dogurturum dedi bakalım nolcak ya
(6,053 puan) tarafından
Yaa hayirlisi olsun kuzumm
0 oy
(119,287 puan) tarafından
Cok istedim sanci aninda ama yapmadilar o yuzden epidural oldum
(1,990 puan) tarafından
Anladım canım
0 oy
tarafından
Beeeen. Normal dogumu dusununce bıle nefes alamıyorum doktorum normal onerdı ama panıgımı gorunce sen bu panıkle doguramazsın dogru dıyon dıyıp sezeryan yaptı pısman degılım:) 
(1,990 puan) tarafından
Bende aynıyım ya sezeryan isticem
0 oy
(202 puan) tarafından
Canim bende kendi isteginle sezeryanoldum.babami kaybetmiştim piskoljm iyidegldi normal dogurucak cesareti kendimde bulamadim sezeryan oldum ilk 2gun zor oluyor sonra geciyor ben eve geldm ne annem nde kaynanam vardi tekbasima baktim sezeryan olmama ragmen. Hic te pişman deglim saatlerce dogum sancisi çekip zorlamak yerine sezeryan daha mantikli gelmişti bana. Sonuçta normal doğumda da alttan dikisin oluyor
(1,990 puan) tarafından
Maşallah canım
0 oy
(3,274 puan) tarafından
kendi isteğimle sezeryan oldum harikaydı ameliyathaneden gülerek çıktım ailem ayy maşallah diye sevindi beni görünce ikinci doğumumda devlette oldu ebeler bilgi için ogun doğum yapanlari bi odada topladı normal yapanlar sandalyede oturamadı ayakta zor duruyodu ben çivi gibiydim gayet rahat bir şekilde oturup dinledim hiçte pişman değilim ☺
(1,990 puan) tarafından
Ay ne güzel ya inşallah bende böyle olurum
0 oy
tarafından
18 saat boyunca sancı çektim açılmam ilerlemedi sezeryan istedim canım özelde 
(1,990 puan) tarafından
Anladım canım

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 113 göst.
12 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elifhanim0101 (83 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 112 göst.
10 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hira27 (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 121 göst.
30 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hira27 (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 176 göst.
3 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mldnz (440 puan) tarafından soruldu

379,562 soru

11,362,483 cevap

34,839 kullanıcı

...