0 oy
1,901 göst.
Diğer kategorisinde (590 puan) tarafından
Merhaba klzlar ..

Belki agır bi post istemesseniz yazmayın ...

Bi itirafda bulunun bu komikde uzucude utant vericide ola bilr . Edit:

Ben hayallerimde yasarım yani normal hayatımdan daha ayrı bi hayatım var kendi beynimde yasarım o hayatımı bu belkide komik gelir bazılarınıza ama ben bunu cocuklugumdan yasıyoeum biomiyorum belki bi hastalıkdı kimseye itiraf etmedim simdiye kadar simdi edeyim dedim

Buyurun sıra sizde

25 Cevaplar

0 oy
(5,938 puan) tarafından
Sen nerelerdesin canim bugun aklima gelmistin ne oldu bu kiza diye.Benim de hayal dünyam cok geniş kendimi superwomen gibi goruyorum sanki gizli guclerim var her sıkışana yardim ediyorum gibi ki öyle de oluyor.
(590 puan) tarafından
Canmmm iyilik valla oğlumla uğrasıyorumm birazda rahatsızım bu aralarr sen nasılsın kuxmm inan vakit bukub anca giriyorumm .
Ayy bende selana gibi olmak isderdim tum evi bi sihir yapıb temizleyeydim keske》》
(5,938 puan) tarafından
Ahahaha temizleme işini sevdim hoppp 1 dk heryer mis gibi.iyiyim canim ne olsun coluk çocuk derken vakit geciyor
-Reklam-
0 oy
(214 puan) tarafından

Ben ikizler burcuyum bi anim bi anima uymuyo bu yuzden gecmisimde yaptiklarima bazen uzuluyorum bazen guluyorum bazende pisman oluyorum surekli bi degisigim ailem ve esim alisti artik  dokunmayin suna bi saate kendine gelir degisir diyolar ve ben bu huyumdan nefret ediyorum sinirli dusunceli duygusal halimj sevmiuorum neseli olmayi seviyorum olumsuz dusunmek benjm isim resmen ama artik olumlu dusunmek istiyorum :D

(590 puan) tarafından
Auyy ikizlee .......
Ahabaga ne yalan söyleyim sevmemm ....》》》
 Ama isde her sey senin elinde canmm  iradeli olub atalata bilirsinn
(214 puan) tarafından
Zamanla alisip seviyor etraftakiler cunki arkadas canlisi ve iyi insanlarizdir ama iste genel psikolojimiz degisik :)  sevince disardakiler katlaniyo ama bide bunu biz kendimiz yasiyoruz cok zor mesela cok mutlu oldugumda yada  eglendigim bi anda birden aklima baska birsey gelip aglayabiliyoruz :)
0 oy
(834 puan) tarafından

Lisede celal diye bir arakadaş abisinin vesikalığını bana verir ve şuna şöyle cix bir hatun ayarlasana sen yaparsın  vs beni gazlar. İnsan ilişkileri sıfır olan ben celalle olan kaç yıllık husumetimize dayanarak itirafiz etsem de sonunda kıramam.  Ve Mal ben de nasıl becerdiysem konuşmak için gidip okulun en krepeli en ütülü saçlı esmer bombasına giderim. tam bir brave heart timsali kıza 'şöyle şöyle bi abimiz var, bak bu da resmi arkasında no.su var. Düşün bi' derim. Etrafındaki Kızlar kikir kikirdir, bizim bomba bana bakıp ' kim yaptırıyor sana bunu? Diye beni sıkıştırır ama ağzımı sıkı tutup celali ele vermem ve 'ee ne diyorsun nasıl çocuk?'diye sorarım kız da 'yakışıklıymış olabilir cnm yhaa' der sinsi bir gülüşle... ben de tabi kızın yanından sonra  koşa koşa sınıfa  celale olanları anlatmaya giderim. En arka sıraya oturup  celale heyecanla olanları anlatırım hem de en hararetlisinden. Celale ' kanki seni ele vermedim 'derken biri ' eeee?' Der . sınıfta bir sessizlik olduğunu farkederim ve kafamı kaldırıp  baktıpımda esmer bomba  ve saz ekibi karşımdadır... ' eee sonra? Anlat anlat?' Der. Gözleri ateş saçıyordur....  Ben de nası bi ayar olduysam artık 'ne var ulan, beğenmediysen yok istemiyorum de, zorlamıyoruz ya' diye kıza atar yaparım ...  kız meğer okulun en popi afedersiniz ama kaşşşarıymış. Has öz yerli hakiki kaşşar yani. Ele güne karşı '********k misiniz lan siz? Pezo musunuzzz? Şikayet edecemm ' diye bağıra çağıra konuştu. Ulan benim babam bir de aile birliği başkanıydı ya... :(( 3 ay kendime gelemedm babamın haberi oldu olacak diye... neyse Sonra bastı gitti mosmor olmuştum.  Ve sayesinde onun okulu bitene kadar********k olarak tanındık...  son sene gitti de kurtuldum. O sınıftan gittikten sonra arkadaşlarım arasında bayağı bir raconum olmuştu ' nası yani sen şimdi bu kıza vesikalık mı gösterdin? Lan o Kara Cavit'in sevgilisi yürek mi yedin kızım helal valla gidip konuşabilmişsin ' vs diyorlardı. Ne diyo bu manyaklar ya pezo diyecekler bana 3 yıl boyunca diye içim içimi yiyordu... şimdi dönüp bakıyorum da kolum kadar boyu vardı niye dövmemişim. Kantinde yanımdan geçse 'pezo'diye laf atıyordu, nerde görse... hayır bi de lanet olmasın, hoşlaştığım bey de onum sınıfından çıkmasın mı.... Allahım ne kara günlerdi ya. Lise hayatım book gibi geçti gitti adını bile bilm ediğim o mal kız yüzünden. Kızı siyah transitlerle alıyorlardı sevgilileri okuldan.... ben de gidip en balılıyo parmakla göstermişler gibi bulmuştum.... bu hayatımın kalanında da hep böyle olmuştur. Troublemakerlar buyursun gelsin :D  sayımızı bilelim 
0 oy
tarafından

Yeni gelinken kaynanam ve eşimle piknikte bi dag basinda otururken gaz kacirmistim tirt diye o kadar utandim o kadar utandimki anlatamam bide anlamasinlar diye agzimla garip sesler cikarmistim cok uzuluyorum o halime şimdi:(yazık bana ama simdiki aklim olsaydi gulerdim bari utancim bastirilirdi

0 oy
tarafından

İtiraf ediyorum gençliğimde çok cilgindim hiç birinden pişman değilim gözüm hala yapamadiklarimda :D

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 481 göst.
14 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde RaHiME_91 (2,699 puan) tarafından soruldu
0 oy
63 cevap 841 göst.
26 Ekim 2023 Diğer kategorisinde ASENA40 (17,787 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 593 göst.
18 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 758 göst.
27 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Oğlumu Beklerken❤️ (386 puan) tarafından soruldu

380,015 soru

11,375,576 cevap

34,860 kullanıcı

...