0 oy
1,900 göst.
Diğer kategorisinde (590 puan) tarafından
Merhaba klzlar ..

Belki agır bi post istemesseniz yazmayın ...

Bi itirafda bulunun bu komikde uzucude utant vericide ola bilr . Edit:

Ben hayallerimde yasarım yani normal hayatımdan daha ayrı bi hayatım var kendi beynimde yasarım o hayatımı bu belkide komik gelir bazılarınıza ama ben bunu cocuklugumdan yasıyoeum biomiyorum belki bi hastalıkdı kimseye itiraf etmedim simdiye kadar simdi edeyim dedim

Buyurun sıra sizde

25 Cevaplar

+1 oy
(242 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Hayal dunyasi bendede var bende bazen bu yalnizca bendemi var dege duwunuyordum sanki senaryo yazar gibi bir şey. Ama şimdi duwunmiyorum uzanir uzanmaz uykuya daliyorum
(590 puan) tarafından
Ayyy yalnız deyilmisimm bende tek uyuduğumda deyil normaldede bi sey ler dusununcede oluyo aynn senoryo gibi yaaa delirdim saniyodum ?》》》
tarafından
bende kendimi bildim bileli gün icinde bile hayal kurarim :)
(242 puan) tarafından
Aynen yok benim gunduz vaktim olmuyor duşunmeye ama bazen retink kazanmis dizilerde benim senaryomu cekiyolar vah diyorum unlu ola bilirdim;))
tarafından
yok ben kendimle ilgili kuruyorum hayal kura kura uyurum zaten:)
(242 puan) tarafından
Ya zaten senaryoda bas rol bende:))))))
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Kendi kendime konuşurum ama sessiz içimden annemin kaç kere sena kimle konuşuyorsun noluyor dediği bile oldu en kötüsü dalmışım bankta otururken el hareketi yapmışım kötü olarak değil yani konuşur gibi babam karşıdan gelip kızım iyimisşn demişti :D

(9,651 puan) tarafından
Sena nasıl oldun canım burnumdan kal geliyo demistin nedenmiş?
tarafından
Hahhaha aynnw kız iyi topsrlamışsın valla Bn babam öyle diyince gözüne ışık tutulmuş fare gibi kaldım Allahım ne rezillikti varya :D
tarafından
Cnm şimdi iyiyim doktoruma gittim kan idrar tüm tahlilleri yaptı bebişe baktı gayet iyi kanım zaten sınırdaydı günde 2 tane kan hapı alıyorum fayda etmiyor kanım gittikçe düşüyormuş başka hapa geçirdi çarpıntı olabilir dedi artarsa tejrar gel dedi cnm
(9,651 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım kaç haftalık oldu bebiş?
tarafından
Sağol cnm bnim 30+4 olduk
+1 oy
(452 puan) tarafından
Benimde vardır ayrı beynimde kurduğum bi dünyam, her gece yatmadan önce hayalini kurarım bazı şeylerin ve her uyku öncesi o kurduğum hayali yaşarım sanki.

Birde kendi kendime konuşurum ***** gibi, hadi hayal normal geliyorda kendi kendime konuşmak saçma geliyor yaa tabi konuştuktan sonra varıyorum farkına :)
(590 puan) tarafından
Ben de öyleyim ahaha yalnız deyilsin korkma
(452 puan) tarafından
Demek ki ozaman normal yani :)
(806 puan) tarafından
Bende konuşurum kendi kendime bende yalnız degilmm
tarafından
Ilham geldi kizlar bende konusacam artık kendi kendime hayyeller kuracam yasayamadigim hayali kuracam
(806 puan) tarafından
Ahahah :D :D
+1 oy
(642 puan) tarafından
Hint dizilerine sinir oluyorum ilk yayılmaya başladığında izleyenlerle haftalarca ayni evde kaldik hep elestirdim hafakanlar basti falan... simdi ben de izliyorum resmen. Hem sinir olup hem izliyorum. Bu ne yaman cekiski allahim. Kimseler de izledigimi bilsin istemiyorum ;))))))
(590 puan) tarafından
Cok önyargılı oldun diye o ahaha isde böyle konusmuxen gun gelir senide bulur
(642 puan) tarafından
Ya inan ki hala cogu seyi sacma geliyor ama sigara gibj herhalde. Tv de baska bi sry de olmuyor o saatte. Öyle aca aca alistim .tabi uzun sureli izleyenlerin de hakkını yemeyim :)))
+1 oy
(2,181 puan) tarafından
itiraf ediyorum ben universitede bu kadar minnos bi hatun degildim :D elimde tesbihle racon keserdim erkekleri bile korkuturdum kantinde sinifta hep bi yerim vardi millet oraya oturmazdi :D yaa en utandigim yillarim :D 
(590 puan) tarafından
Ohooo racon diyon yani peki deyismene kim ve ya ne sebeb oldu
+1 oy
tarafından
Valla her şeyi kafamda kurup yaşıyorum gerçek gibi bu durum çok kötü aslnda olmayacak bsy ama yapıyorm kendime zarari
(590 puan) tarafından
Ufff sorma bu durum insanı deli ediyo
tarafından
Aynen delirdim heralde büyük ihtimalle
(590 puan) tarafından
Yok kız normalız korkma
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Ay bulamadım bisey
(590 puan) tarafından
Ahahaha boşver yazman yeter ?》》》》
(3,458 puan) tarafından
:)) yazanları okiyim ilham gelir belki :)))
0 oy
tarafından
ben gecen kkizimi doktora goturunce erkekler tuvaletine girmisim :) adamın biri girdi iddialastim bayanlar tuvaleti diye kapiya baktik birlikte erkek resmi var oysaki bakipta girmistim o an nasil ordan uzaklastim bilmiyorum:)
(590 puan) tarafından
Ohaaa ohaaaohaaaa ben utanırımm yaaaaa 》》》》 haykırıyorum suan bide adamla tartısmısd
(9,651 puan) tarafından
:D bebekler insanda kafa falan hiç bırakmıyor..  bende bir keresinde eşimle yemeğe gittiğimizde engelliler tuvaletine girmişim yanlışlıkla esim de kapıda bekliyodu baya dalga geçmişti anladım ben senin kafadan eksik olduğunu diye uzunnn  süre dalga gecmisti
tarafından
Bir arkadaşa bakmıştım diyip kaçsaydın hahahha :D
tarafından
o gece hic uyutmadi erkendede hastaneye gittik dddigin gibi canım kafa gidik. tartışmadim burasi bayanlsr tuvalsrti dedim hayir erkekler dedi ondan sonra zaten ben ne renk oldum nereye gittim bilmiyorum iyiki ilk girdigimde kimse yoktu yadantam kapida karsilastik korkudan napardim bilmem
0 oy
tarafından

İtiraf ediyorum

8 9 yaşlarında benden 5 6 yaş büyük olan kuzenimi seviyodum :D:D:D

(590 puan) tarafından
Ahahahaga ona söylucemmmmm》》
tarafından
Tamam açık adres vereyim mi :)) :D
0 oy
(2,130 puan) tarafından

Itiraf ediyorum .. 

Canim cok yaniyo pismanim cok ozledim sabretseydimde boyle olmasaydi ...:'( :getlost:

(3,458 puan) tarafından
Ama itiraf böyle olmaz ki sen daha çok meraklanırdın ;))
(590 puan) tarafından
Kiyamam sana anlatmak isdersen dinlerim yok isdemessende anlarım''
Ama onuda bilki anlımıza yazılan kismet bu bunun sabırla alakası yok ne yazılmıssa onu yasıyoruz er yada gec
(9,651 puan) tarafından
Kız bu nasıl itiraf itiraf dediğin daha anlaşılır olur burda direk sen anliyosun konuyu biz gene fransiz
(2,351 puan) tarafından
Evt birz fransz kaldk ama bi sknti oldu bariz zten. Esnle mi sknti var  yada sabredemedgn ne kime neye sabretmednde yalnz kaldn yalnzkalmis gbi kpnustun
(1,397 puan) tarafından
Bende merak ettim bak :)
0 oy
(104 puan) tarafından

Gece eşim uyurken çizgi film açar izlerim bilgisayardan sessizce görünce dalga geçiyor sonra uyu sen diyorum ohooo çocukla evlenmisim ha erim yok diyor edit : 24 yaşındayım :D

(9,651 puan) tarafından
Yaşım 28 eşimin yaşi 30 ve tanıştık tanışalı defalarda tsubasanin tum bölümlerini bastan sona birlikte izledik :D hatta kıza çizgi film açıyoruz kizin baktığı yok biz eşimle dalmış izliyoruz :D
(104 puan) tarafından
Ben eski cizgi filmleri cok izlerim ya sirinler bunsbunny twenty falan o zaman çocukluk diye birşey vardı bence hepiniz eminim sabah olsun da kanal d de süper kahramanlar ciksinda izlesek diye beklemissinizdir asla unutmam eeeee naber dostum :))))
(9,651 puan) tarafından
:D şimdi boomerang  da bide cartoon networkte  onların yeni bölümleri var selfiler  çekiliyorlar falan :D akıllı telefonlar var şimdi ellerinde bugsbunyynin
(104 puan) tarafından
Aynen aynen selfili bugs bunny
tarafından
Edit ne dmk arkadaslar
0 oy
(299 puan) tarafından

Ayy :ermm: daha sevgilydik esimle bendede hormon bozukluğu var yanaklarm tüyleniyordu neyse buluşmuştuk  baya ckms ama farknda deglm dönmüştü bana demisti su sacini sok esarbinin icine benm.basimi belaya sokma dye Allah kahretmesin dedm bende gttm hemen kuafore aldrdm cok utanmstim :(

(590 puan) tarafından
Yaaa kıyamam utanmıssın belli bende olsam utanırdım ama senlik bi durum yokki hormonlar problemliydi birak ya esimiz onlar her halimizle görsunler 》
(9,651 puan) tarafından
:D :D baya kibarca demiş bence.. tras vaktin geldi de diyebilirdi
(590 puan) tarafından
Ohaaa  Fatmaaa haykırcammm 》》》》
(299 puan) tarafından
:))) ay oyle dese döverdim Allahtan saç yandı evlendk soledm öküz bana bole dedn dye dedm valla sac sanmstm dedi
0 oy
(673 puan) tarafından
Benim ki biraz zor sanki hasta olunca doktora giderim ve ne derse desin hep en kötüsünü düşünürüm ve hep kafama takarım: ( herşeyi çok takarım ve buda beni çok düşürüyor psikolojik olarak o yüzden hep bişeyler yaparak düşünmemeye çalışırım 
(590 puan) tarafından
Yaaa bu bi hastalık kotuyu cagırıyosun bendede var o ama kendime söz verdim hep iyiyi dusuncem diye isde calısıyoeum
(673 puan) tarafından
Bende öyle yapmaya çalışıyorum işte hep iyi düşünmeye çalışıyorum iyi olcak diyorum sonra kafamı iş güçle meşgul ediyorum 34 günlük bebeğim var zaten şuan:))
0 oy
(581 puan) tarafından
İtiraf ediyorum 

İlk regl olduğumda beyaz bi pantolonum vardı o arada bi manita sekli. Bulustugumuz da sandalyeden kalkamamistim. Tabi oda anladı hemen üstüme gömlek bağladım cok utanmistim çok ta rezil oldum. Hiç unutamam o günü bidaha yüzüne bakamamistim :( Aman geçti gitti
(590 puan) tarafından
Ayyyy ilk regl faciası bide beyaz pantololon kuzm senin ki facia ötesi 》》
(581 puan) tarafından
Evet:( berbat bi duyguydu bide eve o şekilde gidip babaya yakalanmak :) rezillik üstüne rezillik
(590 puan) tarafından
Bide babaya kıyamamyaaaa neler cekmissin
(581 puan) tarafından
Neler çektim neler Allah'tan babam normal bişi git yıkan dedi. Annemi aradı gelsin eve diye :) geçti gitti ama hiç unutamam
0 oy
(186 puan) tarafından
İtiraf ediyorum son zmnlarda eşimi sevmedigi fark ettim  adamın her hareketi batıyor  bana yürüse suç otursa suç gibi geliyor
(590 puan) tarafından
Yaaaaa cok kotuymus hamilemisin ben lohusayken öyleydim nefes alısı bile bayıyodu ya ama oysaki cok seviyorum esimi
(186 puan) tarafından
Evet hamileyim canım
0 oy
(725 puan) tarafından

Balık burcu yum tamamen hayalperestim. Yalnız değilsin yani :Dkendi kendime konuşur gülümserim eşim güler bana. İyi değilsin der :D

(590 puan) tarafından
Ayyyyy burcumu buldummmm ruh ikizimm bende balık burcuyummmmm ayni seyler yaaa ***** sacma dolanıyom ortalarda》》
(6,136 puan) tarafından
Aynen bende varım balıklar :)
0 oy
(78 puan) tarafından
Allah belamı versin ki onu cok seviyorum.. Canımdan Bi parça gibi elim kolum gibi.. Aldatılsamda seviyorum deli oluyorum ona. Okutuldummu acaba kızlarrr ask değil karabelaaaa
(9,651 puan) tarafından
Naptın kuzu son durumlar ne ?
(590 puan) tarafından
Kimiii esinimi????
(9,651 puan) tarafından
Evet kuzum eşini
(590 puan) tarafından
Nesi var  nokdu ki Fatmacım
(78 puan) tarafından
Kuzum evde işte ya ne olsun canımı sıkmaktan başka bişey yaptıgı yok sağolsun :)
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Bende çok fena hayalkoligim  kuzumm... bide kurgu yönün çok gelişmiş kafamda öyle bi kuruyorum bide kendimde inanıyorum falan çok şükür onu bi süredir azalttım eşime çok yapıyodum bildiğin kafamın icin de bambaşka bi dünya var :D küçükken tüm oyuncaklarımin  benimle konuştuğunu hayal eder ona inanırdım..  büyüdüm bambaşka hayaller :D
(590 puan) tarafından
Ayyyy ayni yaaa öyle seyler dusunurim ko senin gibi inanırım onla yasarımm  uff uff ufff böyle nasıl olcaz canm ya
(9,651 puan) tarafından
Eşim  bi ara sen bu gun gene ne kurdun  kafanda ne bu tripler der direk anlardı şuanda kurmaya vakit bulamıyorum çok şükür , :D kız sarı derya napti onu merak ediyorum?  Doğum yakindir onun
(590 puan) tarafından
Ayy klyamam sana ben cocuklarınla vakit gecir hr seyi unut canm
Ayy inun doğumda yaklasıyo ondan cok ben heyacanlıyim isde son gunler hayırlısı bekliyiz
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Esime trip atiorm sözde arkami donuom yada konusmak  istemiorm ama aslinda catliorm dayanamam cok ozluorm takiliom bulasmk istiom ufak biseyse zaten uzatmiomda genede yapiom trbimi bi yalandan .

gecen enn uzn tribimi attim 3 gun attm ama cddiydi konu cok bozuldu yazik adam alisik degl karisi ondan ayri duramio tabi bulasio ya ole alismis yazik bn  soguk yaptikca sut dokmus kediye dondu hem catladm sarilmamak opmemek icn kendimi zor tuttum hemde ole sut dokmus kediye donmesi hosuma gtti sinsirella oldum :))
tarafından
:))) bide trio atarken biseler alip gelmiyolarmi yiyecek mesela diyelimki onu yemek için canim gidiyo ama gururum el vermiyor. Yada bi hediye.. diyo bazen al hadi uzatma canin gidiyi icinden:))))
(590 puan) tarafından
Ahahaha aynn bendede oluyo  bu aralar gururumu eriye satıyorum resmen ahahaga》》
(2,351 puan) tarafından
Hahahha :) bn cok inatciym yemem yarini beklerm.esm ise gidince bn kendim alir yerm  :)
tarafından
Aynen canm bende yada cok canim istediyse gece o uyurken kalkar yerim yedigimi belli etmicek kadar:)((
(2,351 puan) tarafından
:)) oysaki gozunun ucine baka baka yeyip birde trip atmak lazm almk durumnda zaten :))
0 oy
(13,647 puan) tarafından

10 ay oldu sigarayı bırakalı 

Hamilesin dedikleri andan itibaren bıraktım. 

İtrafım şu bazen içiyo gibi havayı içime çekiyorum bide üflüyrm duman gibi. Bi kere falan değil baya bi sigara içme süresince :angel:

(590 puan) tarafından
Ayyy Allah yatdımcın olsun güzel anne sen cok fedakarsın Allahım mukafatını vericek cocugunu sag salim alcan insalçah kucagna

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 478 göst.
14 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde RaHiME_91 (2,702 puan) tarafından soruldu
0 oy
63 cevap 840 göst.
26 Ekim 2023 Diğer kategorisinde ASENA40 (17,651 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 593 göst.
18 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 754 göst.
27 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Oğlumu Beklerken❤️ (386 puan) tarafından soruldu

378,342 soru

11,324,474 cevap

34,775 kullanıcı

...