0 oy
610 göst.
Aile kategorisinde (22 puan) tarafından

O kadar yoruldum ki derdimi anlatacak sarılacak biri yok yanımda . Eşim 2 hafta önce arkadaşıyla sözleşmiş haftaya cumartesi bize gelecekler ve o gün kalıp ertesi gün dönecekler. 31 haftalık hamileyim bu arada.  Bende dedim ki niye bana haber vermedin cumartesi pazar açıköğretim sınavı var dedim senmisin bunu diyen söylemediği laf kalmadı girme sınava başlarım sınavına küfürler de cabası oldu  benim uzerime gelme ben bu eve gelmem içerim gezerim gece 2 lerde gelirim dedi . Hamileliğin boyunca keşke dedim hep hamile kalmasaydım sanki hamile olunca ne oldu ki değerim mi oldu onun gözünde üzerime mi titredi ne istiyorsun diye sordu mu tek maaşla çalışıyo diye arkadaşımdan aldım lohusa geceligini onu bunu hep başkalarından almaya çalıştım zorlanmasin zaten borç var bide ben bişey istemeyim dedim çok isterdim bana destek olan gözümün içine bakan bi eş ama olmadı işte Rabbimin sınavı bu .

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Hani ters. Bisi demek istemiyorum ama.tam tarsini yapsaydn kiymetli olirdun..

(22 puan) tarafından
Onu düşündüm hep oda ezdikçe ezdi işte beni 1 buçuk yılllık evliyim ne yapacağımı hiç bilmiyorum
tarafından
Acima.o sana acimasizsa sende ol.
(74 puan) tarafından
Sana yüzde yüz katiliyoeum valla.. bem esim zorlanmasin die cogu seyi almiom kiyamiom yeri gelince bana dio sem cimrisin halbuki ben kazanmiom ki sen kazanion..dedim cimrilik degil sana kiyamiom dedim demekki senin parani harcayacak oraya buraya atacak biri senin icin degerli olacakmis
-Reklam-
0 oy
(717 puan) tarafından

Allah yardımcın olsun cnm okurken benim içim daraldı sanki ne biçim insanlar yaa defol git deseydin ne halin varsa gör surat yapsaydın gerçi böyle adamlar anlamaz ama ne desek boş 

0 oy
(225 puan) tarafından

Benimkide beni dövdü.  Simdi konusmuyoruz ve sadece kendimi dusunuyorum artik eve alisverisi ben ypiyodum artik ona biraktim o da hic biseyden anlamaz bakalim yarin nasil alvrs ypck. Allah cumlemizin yardimcisi olsun kardeşim 

(22 puan) tarafından
Amin canım o kadar zor bi durum ki insan evlenince anlıyormuş bi çok şeyi
0 oy
(242 puan) tarafından

Senin kocan biraz fazla rahat herlade. Hadi arkadaslarini getirdi anladimda kalmalari nedir. Bir ton erkek ve sen evdesin . Ayıptır günahtır ya hic mi hayâ yok kocanda . 

(22 puan) tarafından
Arkadaşı ve eşi gelecek canım 2 kişi.  Kız öğlen geliyim tanışırız konuşuruz demiş akşamda eşimle onun eşi gelecek malesef
(242 puan) tarafından
Birse tanimiyorsun esini nedenckaliyorlar ki bana garip geldi ben istemezdim.
0 oy
(208 puan) tarafından

Bizde Ayniyiz canım markete diye çıkar 4 de eve gelir sonrada trp atınca tribini senin der ben bosverdim ve inan aynı şeyleri bende dedim düşürmeye çalıştım ama düşmedi

0 oy
(81 puan) tarafından

Aynı bende senin gibiyim canım ben hamileyken dayaktan hastanelik oldum senin yine iyi. Kaynanam la birlik oturuyoruz herkes iş bekliyor 30 tane alttan dikisime var ama anlayıs yok çok dua ettim hala da ediyorjm ama duzelmiyor

0 oy
(52 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun kardeşim Rabbim tez vakitte eşini ıslah etsin evine sana bağlasın üzüldüm senin adına. Geçen gün bir sohbet dinledim ve orda oruç tutarken bile eşler birbirinden izin almalıdır diyordu. Kaldı ki misafir konusu kesinlikle eşler birbiriyle konuşup karralastirmali bence

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 1,038 göst.
3 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Endora (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 161 göst.
0 oy
11 cevap 325 göst.
25 Mart 2022 Diğer kategorisinde Hzl23 (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 455 göst.
6 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu