0 oy
395 göst.
Diğer kategorisinde (15 puan) tarafından
Kizlar oglen vakti 14:30 da hastaneye gittik o zamandan beri bebegim kakasini nokta kadar yapiyor sarilik varmis sinir sebiye 13.65 mama veriyorum daha 3 gunluk sutum yetmiyor sizce normal mi bi acile gitsem mi cok kotuyum korkuyorum !

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bol bol emzr mama ver cnm cok sariysa gozu felan hastaneye git ama
(301 puan) tarafından
Benim kizimdada sarilik vardi doktor bi hafta iyice emzir surekli dedi bende toksa bile emzirmeye calisiyordum. Cok sukur duzeldi snra sende emzir bol bol mama ver. Duzelir insallah
tarafından
Yani benm kzm kuvezde yatti 2 gun sariliktan ama bizm sarligimz farkliydi anne bebek kan uyusmazligydi dusmuyodu sariligi kuvezde biraz duzeldi
(301 puan) tarafından
Orasini bilmiyirum canim ben oyle bisey yasamadim cnku yanlis bilgilendirnek istemem ozaman
tarafından
Cok sarysa gotur bebegni canm sen
(301 puan) tarafından
Benmki suan 1yasinda canim
-Reklam-
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Korkma sakin ol canım doktor bi tedavi önermedi mi
(15 puan) tarafından
Evde emzirmeye calis mama ver dedi d vitamini bide gaz giderici verdi
(3,527 puan) tarafından
Sen mümkün olduğunca bol bol emzir en önemlisi strese girme canım rabbim yardımcın olsun
0 oy
tarafından
Sut meselesinde yarimci olamayacsgim cunki bende bi csresini bulamadim oes ettim artik mama da içmiyor ne yapacam bilmiyorum 
(15 puan) tarafından
Allah yardimcimiz olsun...
tarafından
Amin ecmain
0 oy
(202 puan) tarafından
Canim emzrdikce sutun gelecek sut gelene kadar mutlaka mama takviyesi yap 30cc ver aralarda ac kalirsa sariligi artar
0 oy
(25,225 puan) tarafından
Korkma Kız değer yüksek değil bol bol emzir mama takviyesi yap düşer kaka yapmaması cok normal korkma 
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Yenidoganin 19gun kakasini yapmamasi normal ve bol bol emzirin
0 oy
tarafından
Benim oğlum sarılıktan hastanede yattı mavi ışıkta. Ben emziriyorum çocuğu göğsümü sıkıyorum sarı şu akıyor bende çocuk doyuyor zannediyorum hemşire kaç kere bezini değiştirdin çiş kaka yapıyor mu dedi hayır hiç yapmadı değiştirmedim dedim o zaman o çocuk ac dedi mama alın dedi mama aldık verdik hemen yaptı. Hastaneden çıktık stresten gelmemiş sütüm çıktık eve gittik sütüm akıyor böyle emiyor yarim saat sonra hem çiş hem kaka yapıyordu oğlum günde 10 kere falan bez değiştiriyorduk yani yapmaması normal değil sarılığı diskiyla atması lazım canm sütünden emin değilsen mama ver biraz 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 594 göst.
16 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Mavişimmmmm (1,158 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 228 göst.
18 Mart 2024 Diğer kategorisinde Kaavi (1,837 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 263 göst.
26 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Musmutlu (398 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 522 göst.