0 oy
525 göst.
Diğer kategorisinde (501 puan) tarafından

Yaa kızlar ben Liva ismini çok sevmiştim ve karar vermiştik eşimle bi gün sordu ne koyacaksınız diye liva koyacaz dedik o neymiş öyle köpek ismi gibi liva konulurmuymus dedi bende varsın köpek ismi gibi olsun ben doğuracam ve annesi olarak istediğimi koyma hakkına sahibim dedim sustu  doğmadan 1 hafta önce eşim tek isim olmasın elis liva olsun dedi benimde hoşuma gitti neyse kızımın Adı Elis Liva 4.5 aylık daha birkez kaynım liva demedi sadece Elis diyor ben iki ismide kullan diyorum inatla liva demiyor çok rahatsizim bu durumdan ben ya gıcık gıcık yüzüme bakıyor elisss eliiiis diyor birde.. Eğer ikinci kızım olursa ona inat Asel lina koyacağım :D

Hee bu arada annemin adını koyun diye defalarca ısrar etti kaynananin adı fadime vefat etti aslında fadime bade koyacaktik sonradan ikisinin anlamının uyusmadigini farkettim birde eşimin annesi vefat etmeden once sakın benim adımı koymayın demiş ondan koymadık 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Liva gerçekten güzel arkadasimin kizida livanurdu
(501 puan) tarafından
Dimi ya hem değişik hemde PEYGAMBER sancağı demek  :))
tarafından
Yani buna köpek adı diyende ne biliyim tuhafmis
(501 puan) tarafından
Anlatıyorum anlatıyorum anlamıyor kii
-Reklam-
0 oy
(13,668 puan) tarafından
Herşeye karışan kayın..

Tam cinayet sebebi
(501 puan) tarafından
Görümce kılıklı kız
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Bosverrr bende diyoruk iki isim koyulduysa ikisinide soyleyin diye aynen inadina tekini soyleyenler oluyor, bak keyfine nasilsa istediginoz olmus :)) sinir oldugunu belli rtme
(501 puan) tarafından
Ayy ayy beni deli ediyor ya krizlere giriyorum ama yinede belli etmem ona karşı daha çok seviyor sere.siz
(6,978 puan) tarafından
Sonucta iki isimde onun, neyle cagirirsa cagirsin takma :)
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Yaa kuzu gücenme gayet güzel isim eşimgilin depoda vardı elis köpekleri. Nolur affına sığınıyorum. Ama elis de liva da inanılmaz kullanılıyor livanur var bizde de. Bence kaynın saçmalamış. Çok kedisine köpeğine insan adı koyan hele bizim mahallede görsen. Buna takılma sakın. 
0 oy
tarafından
Kayannam yok dlye üzülme sende ki kayın 5 gelinin kaynanasına bedel eli belinde geziyor mu ayy başım diyip de başına başörtü bağlıyor mu.... Bebek senşn anne sensin isim hakkı senin gerisi boş 
0 oy
(418 puan) tarafından
Kaynın kendi çocuğuna koyar artık Fadime ismini
0 oy
(1,794 puan) tarafından
Kızma ama ilk başlarda isim listesi yapıyorduk hamisken, Liva adını da yazmıştım eşim de aynen kaynin gibi düşünüp silmisti ismi. Ama ben inat etsem koyardım bulduğum her isimle karnımı okşadım sonra Asya ya karar verdim. Sende istediğini koymuşsun boşver konuşsun dursun

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 675 göst.
4 Haziran 2020 Aile kategorisinde Beyzanur (844 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 374 göst.
0 oy
0 cevap 111 göst.
13 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 177 göst.
13 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu