0 oy
374 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar eşim elini kırdı dünde boynu tutulmuş oynatamaiyrodu bugün masaj yaptım duş yaptırdım şuan mışıl mışıl uyuyor sizde yapar mısınız yada o da size yapar mı 

21 Cevaplar

0 oy
(13,202 puan) tarafından
Tabiki. O bana nasıl bakıyor gözünün içi gibi bakıyor asla dayanmam. 
tarafından
Oyy Rabbım mutluluğunuzu daim etsin inşallah
(13,202 puan) tarafından
Amin inşallah canım Allah herkese dirlik düzen versin.
-Reklam-
0 oy
(13,702 puan) tarafından
Yapamayacak durumdaysa evet.

Ama  banyosunu da yapabilir yani ;/
tarafından
Kız eli kırık eşimin diğer omzu da oyntamadi yemek bile zor yiyor agridan
0 oy
(449 puan) tarafından
Eşime bakmadım ama eşim bana bakmıştı. Üni de zamanında bile bakmıştı bna evlendiğinde de.bnde ona bakarım 
tarafından
Ne güzel demi yaa
(449 puan) tarafından
Evet çok güzel cnm sen iyi bak eşine kıymetini bil
tarafından
Ben küçük evlendim canım şuan çok mutluyum herkes bana üzülürsün geri gelirsin dedi inat yaptım mutlu oldum şuan 19 yaşındayım
(449 puan) tarafından
Öğrencim yaşındasın canım. Mutluysan sorun yok.
0 oy
tarafından
Hemde nasıl bakarım. O benim herşeyim.

O da bana bakar asla şüphem yok. Çünkü sezeryan olduğumda gördüm.. 
tarafından
Ne güzel ya bende kendi ağrılarım unutup bakıyorum eşime şuan bisey olacak diye korkuyorum
0 oy
(65 puan) tarafından
Bakarım işten geldiginde bazen ayaklarıni yıkarım masaj yaparım banyo yaptırırım hasta olmasa bile yaptırırım çok çektirdi bana ama sabrettim sonu iyi oldu 
tarafından
Ne güzel canimm
(65 puan) tarafından
14 senelik evliyim sorunlarım olduhinda tek sırdaşım annem oldu çok sorunlar yaşadım annemin bana tek nasihati oldu sabret kızım elbet seninde yüzün gülecek ben senin böle olmana mutlu olmuyorum ama sonunun güzel olucagina eminim eğer pes edersen mukafatlandirilmazsin derdi ve dediği oldu 14 senelik evliliğimde 3 senedir evliyim diyebilirim
(191 puan) tarafından
Nasil oldi peki lac cocuguniz var bide. Bnm esimim tek.skintisi cok disari cikiyr babam duzelmez dior ama annem duzelir dio
(65 puan) tarafından
4. Ye hamileyim canım şehir dışına çalışmaya gitmişti bir bucuk sene çalıştı tek kalmak aklını başını getirdi diyebilirim baba olduğunu farketti koca oldugini farketti bizim onun hayatinda olmayınca neler olacağını görmüş oldu
0 oy
tarafından
Birbirimize yapariz cnm
0 oy
tarafından
Heralde bakarimm, onunla ilgilenmiceksem hastaliginda bakmayacaksam niye evlendim ki. O da Allah razi olsun biyerime bisey olsa bebek gibi ilgilenir merak eder beni
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Bakarım eşim de bana bakar.Normal zamanda bile sırtına masajını yaparım
0 oy
(2,447 puan) tarafından
Hamileyken ağrıdan kivrandigim zamanlar arkasını dönüp uyuduğunu, umursamayıp oyun oynadığı zamanları düşündükçe pek yapmam gibi geliyor. 
0 oy
tarafından

Tabiki yaparım canım eşim benim :) ama oda bana yapar çok şükür hayat müşterek :))

0 oy
(6,203 puan) tarafından
Tabiki bakarim adam bizden ne cekiyo:D Her gun"Durmuuus bez,Durmuuuus alt acma ortusu,Durmuuus gaz ilaci,Durmuuus bulaşik :DD
0 oy
(460 puan) tarafından
İkimiz de birbirimize el bebek gül bebek bakarız. Hayat müşterek. 
0 oy
(60 puan) tarafından
Evet kendi icim rahat etmez bin defa yanina giderim bisey istermisin diye ne gerekiyorsa seve seve yaparım oda aynı şekilde bende hamileligim ilk aylarında bobrek ağrısı ve kasik ağrısı cok çekerdim sagolsun evin isini bile o yapardı benim yapamadığım yerde her konuda o bana destekçi ben ona rabbim isteyen herkese nsip etsin canim sen de böyle olmaya devam et esin dahi olmazsa hasta bi insana bakmak çok sevap o yönden düşünmeli bide eşine hizmet ettiğin için daha karlisin yani :)
0 oy
tarafından
Baktım bile.... 4 yıl oldu evleneli 2 kere ağır hastalık geçirdi. Sigarayı bırakınca boğazlarından rahatsız olup ağır seyredip hastaneye yattı 2 gün orada bebek gibi başında bekledim.. Sonrada zaturre oldu evde 1 haftaya yakın bebek gibi baktım. O da bana baktı ama çok ağır grip falan olmadım ben. Canım kocam Allah son nefesimi onunla verebilmeyi nasip etsin. 
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Ben yaparim. Iyide kotude olsa o benim eşim herseyim ailem. Bana bi igne batsa o deli oluyo
0 oy
(191 puan) tarafından
Wala 2 gundur basi agriyr yemegini yedirdim suyunu ilacini getrdim masaj yapimmi dedim yok yatacam dedi tmm dedim bebegi sustrdum uyjyr simdi
0 oy
(1,301 puan) tarafından
Ay hastalanınca kedi gibi nazlı mı nazlı oluyor biran önce iyileşse diye bakıyorum oda çok sever böyle ona ilgi gösterilmesini ister de ister sağolsun ona canım defa
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Cok gecmis oldun canim Allah mutlulugunuzu daim etsin..

Uykusuz kalınca işe bile göndermiyorum kapılara yapışıyorum kilitliyorum gitmesin diye ve savaşımın sonucunda gidemiyo sonra gidip bidaha bi güzel yatırıyorum onu uykusunu iyice alsın diye  :))) çok şükür kolay kolay hastalanmaz ama hastalanincada yanından bi dakika ayrılmam Allah başımızdan da eksik etmesin inşallah hem benim hem herkesin esini
0 oy
tarafından
Kolay kolay hasta olmaz ama olduğunda hiç bir şeyini esirgemem ben hemen hasta olur ateslenirim sabahlara kadar benle ilgilenir ıslak bez koyar nane limon yapar hiç olmadı duşumu bile aldırır hakkını odiyemem rabbim basimizdan eksik etmesin
0 oy
(396 puan) tarafından
Kainatın en iyi eşine sahibim çok anlayışlı bana karşı çok saygılı bi insan bn ona o bana bakar yeri geldiğinde simdi hamileyim elim kolum oldu bana ne kadar iyi bir es olduysa çok da iyi bir baba olacak tırnağı kırılsa canım yanar 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 102 göst.
21 Haziran 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Cemre56 (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 530 göst.
25 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,012 göst.
13 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 120 göst.
25 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Ahmet&fatmanur (34 puan) tarafından soruldu

380,165 soru

11,380,762 cevap

34,871 kullanıcı