0 oy
385 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Arkadaşlar ben Azerbaycanda 8 ci sınıfa kadar okudum ve annem beni mecbur nedenlerden dolayı iş yüzünden diğer köye gittik doğal olarak okul hayatım bitti ve öğretmen babama gelmezse okuldan siliyoruz demiş babamda silin demiş 

Ben 8 ci sınıfa kadar okudum okuma yazmam var şuan TC cumhuriyet vatandaşı oldum burda sanki hiç eğitimim yok gibi ben napa bilirim bu konuda 8 ci sınıfa kadar okudum ne okuduğuma nede okuldan silindigime ait belge yok başına gelip sonradan kanıtlayan varmı

6 Cevaplar

+3 oy
(1,717 puan) tarafından
En güzeli acık ögretime git kayıt yaptır dısarıdan sınavlara gir. Onlar seni yönlendirecek. Eger diploma yok ise okuduğun okula fax cekecek sin onlar sana arsivdrn bulup fax yolu ile gönderecek. Veya mezun oldu isen e devletten cıkar. 
-Reklam-
+2 oy
(1,755 puan) tarafından

Mence oz olkeni rusvetci bi olke kimi tanitman cox ayibdi her ne olsada oranim suyun icib coreyin yemisen baskalarinin yaninda ele demek yarasmaz biz azeri vatandasina bu arada atestat vermeyibler sene atestatla gostere bilersen

(759 puan) tarafından
Düz deyirsenn.Rüsvet her yerde var tək Azərbaycanda deyil bidə ki Keçmisde Atestat vermirdilər 8 ci sinifdə
(1,755 puan) tarafından
He canim ele sende duz deyirsen herterefde var ele bir olke yoxduki orda pul islemeye
0 oy
(2,104 puan) tarafından
Okulundan diplomani al ordan bride alip yollayablr 
tarafından
Yok karne de yoktu ki
(2,104 puan) tarafından
Ozaman blmiorm canm
(1,755 puan) tarafından
Mence oz olkeni rusvetci bi olke kimi tanitman cox ayibdi her ne olsada oranim suyun icib coreyin yemisen baskalarinin yaninda ele demek yarasmaz biz azeri vatandasina
(759 puan) tarafından
Düz deyirsen rüsvet tek Azərbaycanda deyil .Bizi Başqa ölkələrə Biyabır etmeyin .Nə qədər pis olursa olsun orda sən böyüyüb boya basa çıxmısan .Azərbaycanım mənim
(1,755 puan) tarafından
Ay sagol+++++
0 oy
(759 puan) tarafından
Salam mən də Azərbaycanlıyam ças 9 cu sinifi gözləsəymis ailən
0 oy
(449 puan) tarafından
Elinde diploma varsa buradan denklik.diploma alabilirsin

Bulunduğun ilçedeki milli eğitme git yol gösterirler sana cnm

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 122 göst.
17 Mart 2021 Diğer kategorisinde Ahsen (2,020 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 90 göst.
14 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 20 göst.
0 oy
12 cevap 228 göst.
15 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bsranaz (609 puan) tarafından soruldu

377,793 soru

11,307,706 cevap

34,737 kullanıcı

...