0 oy
1,424 göst.
Aile kategorisinde (2,252 puan) tarafından
Kizlar kusura bakmayın kimseyle konuşamayacağım için size yazıyorum. Hamileliğimi 3. Haftasında öğrendim o günden beri eşimle bir şey yaşamadık riskli değildi ama eşim yanaşmadı ben de yanaşmadım doğum yaptım bebeğim 64 günlük hala bir şey olmadı. Önceki postta yazmıştım zaten 2 aydır ben bir koltukta bebekle uyuyordum o diger koltukta uyuyordu. 4 gün once yatak odasında uyumaya başladım o da geldi ama hicbir yakınlaşma olmadı. Dün bir postta google geçmişini göreceğim bir şey yazmıştı bir arkadaş o şekilde baktım ve uygunsuz seyler izlediğini gördüm hem de öyle arada bir değil nerdeyse 2 3 günde bir. Ne yapacağımi şaşırdım. Söylesem mi küssem mi kızsam mı? Niye böyle bir sey yaptı anlam vermedim beni istemediğini düşünüyorum. Ne yapmaliyim

35 Cevaplar

0 oy
(454 puan) tarafından
Canım alışmış artık o vided türü şeyler izlemeye. bakmaya. Bayağı olmuy yani ama eşine dokanmak başka değilmi. Kğndi kendine bişeyler yapcağına. Sen yanaş bakalım eşine bir 
-Reklam-
0 oy
(477 puan) tarafından

K.bakma da niye kocandan uzak durdun ben hic uzak durmadim riskli de degilmis ayrica hamileligin solukluk araniza girmis o sokulmasa da sen sokulmaya calis iy yolda degilsinis uzaklasmak iy degil :) iyligin icin soyluyorum bende 23 gun once dogum yaptim 40 cikmadigi icin esimle birlikte olmuyorum ama hamileyke 2 gun kalmisti dogumuma ve birlikte olduk fazla uzatmisin sen 8 ay 1 hafta birlikte olmadin kirkin cikti ve halla d3vam esiyorsunus canim biraz suslen kendin sokulmayi den3 o sokulmasa da fazla uzaklik iy degil tabi baska seyler izler o sana yanasmiyor belki halla canin aciyordur dogumdan sonra belki hazir degilsin diye sokul sen bakalim ozaman da mi uzak durucak alismasin o bicim videolar bakma karisi varken iy degil :))

(2,252 puan) tarafından
Canim yani ben bir erkegin acıyı o kadar düşüneceğini sanmıyorum isteseydi her türlü yanaşırdı.  Ben yanaşamam hiç de yanaşmadım evliligimde açıkçası kocam sapkın düşünceye sahip olabilecek yapıda yanaşsam ona ayrı sorun olur mu diye düşündüğümden hiç yanaşmadım. Ki videodan aldığı zevki ilişki yaşamadan da eşinden yaşardı. O yüzden beni istemediğini düşünüyorum ve bu da ona yakınlaşmami engelliyor
(477 puan) tarafından
Hm anliyorum ins oyle degildir sonucta kucucuk bebeginis var :)
0 oy
(167 puan) tarafından
Valla canim bende 3.ye hamileyim 8.ayim ama ogrendgmz gunden beri hic bise yasamadik korktuk ikimizde.hersey iliski degil bence erkek de o kadr beklems izler bnmkide izliyodur belki.allaha sukur simdiye kadr da bi se demedi hic anlasypa karsiladi bnce takma kafana.
(2,252 puan) tarafından
Bence izlemesi de bir çeşit aldatma canım. Çünkü o kadından zevk alıyor. Dediğin gibi onlar yaşamıyorsa biz de yaşamıyoruz sonuçta. Onlar askere gittiğinde oturup biz böyle bir şey yapmayacaz sonucts
(167 puan) tarafından
Izlemesine asla razi degilm cnm zaman gecmisya o yuzden izler dedim.valla bnce esler bu konuda esler birbirine destek olmali bu konuda
0 oy
(39 puan) tarafından
Sen dusunu al parfumunu sık disleri fircala makyajini yap sonra yanina yanas orasini burasini mincikla canim istiyo de %100 olur o is :)))))
(2,252 puan) tarafından
Artık beni istemediğini düşünüyorum ve yapmak gelmiyor içimden:)
(39 puan) tarafından
Belki istiyodur sen yanaş iste...mincikla op kokla.cok doldum artik benle niye yatmiyosun de kulagina biseler fisilda ne bilim iste yao biseler olur o  :))))))))
0 oy
(1,011 puan) tarafından
Hamilelikte erkekler ilişkiden korkuyorlsr canım. Parmak ile sayılor derece de olur 9 ay boyunca ilişki o kadar. Bebeğe bişey olcak düşüncesi ile. Doğumdan sonrada lohusalık deniliyor. O bitince bebek ile yorulduğunu düşünüyorlar. Eskisi gibi aşırı yaklaşamıyorlar. Bebeğim 5 aylık ve çok huysuz bir bebek. Eşim aşırı yüklenemiyor bana o yüzden çünkü öok yorgun olduğumu biliyor ama ben eşime karşı hep yanaşırım fırsat buldukça. Eşinin bu tarz şeyler izlemesini tabi uygun görmüyorum ama ben konuşman tarafındayım. Senin istemediğini düşünüyordur belkide adam
(2,252 puan) tarafından
Bilemiyorum konuşmakta fayda var
0 oy
(111 puan) tarafından
Doğum yapalı çok olmuş niye ilişki yok anlamadım isteksizlik yada tehliken yoksa niye olmadı oda öyle alışmış yani bence sen artık ona yanaş bide anlamadığım yataklar biye ayrı biz kus bile olsak aynı yatakta uyuruz ben eşim olmadan uykum gelmez oda aynı öyle yani soğukluk girmiş araya senin elinde bence düzeltmeye çalış normale dönünce bak eğer hala bakıyorsa konuş bırakmasını sağla 
(2,252 puan) tarafından
Biz de hiç ayrı yatamazdık ama çocuktan sonra öyle bir soğudu ki şaştım kaldım ki çok severek evlendik. Böyle olunca kilomdan olduğunu istemediğini düşünüyorum ve yanaşmak istemiyorum
(111 puan) tarafından
Canım sana öyle geliyor sen git onu bekleme benimde 2nci çocuğum olacak ama hiç ayrı uyumadık uyumayizda cocuk var diye arayı soğutmayın hayat zor gelir sana yoksa eskisi gibi olunmaz tabi ama bu kadar mesafe iyi değil sana tavsiyem
(111 puan) tarafından
Eskiye bakma sen hamilelikte ilişki yaşamayan çok oluyor hepimiz geçtik o yollardan ama önüne bak çok olmuş doğum yapalı onu hiç bekleme öyle öyle duzelirsiniz bak güzel giyin kapıda karşıla herşey bambaşka olur merak etme
(2,252 puan) tarafından
Bilemiyorum cnm bir yandan öyle yapmayı düşünüyorum bir yandan da içimden gelmiyor hemen böyle seyler yaptığı için askere gitseydi 1 sene ne yapacaktı yani.
(111 puan) tarafından
Öyle düşünme canım siz sevgili değilsiniz haklısın kötü birşey yapmış ama sen genede unutmaya ve unutturmaya çalış kendin içinde bebeğin içinde mutsuz bi aile de yaşamak istemez kimse kendimden biliyorum canim
0 oy
(111 puan) tarafından
Doğum yapalı çok olmuş niye ilişki yok anlamadım isteksizlik yada tehliken yoksa niye olmadı oda öyle alışmış yani bence sen artık ona yanaş bide anlamadığım yataklar biye ayrı biz kus bile olsak aynı yatakta uyuruz ben eşim olmadan uykum gelmez oda aynı öyle yani soğukluk girmiş araya senin elinde bence düzeltmeye çalış normale dönünce bak eğer hala bakıyorsa konuş bırakmasını sağla bağımlısı olmuşsa çok kötü yanı bırakamıyorsa tuşlu tel kullansın alışana kadar inşallah bağımlısı olmamıştır 
0 oy
tarafından
Aynısını yaşadım ama doğumdan sonra hamilelikte gayet iyiydi aramz bı baktm video izlemiş güzelce kanitimi aldm çıktım karşısına hiç bsy diyemedi tlfnunda kırdım verdim eline hadi izle dedim o gün bugündür televizyonda kız girse değiştiriyor  tavrını koy
(2,252 puan) tarafından
Helal olsun :)
(111 puan) tarafından
Aferin kız çok güldüm ama helal olsun gözümsun :)
0 oy
(1,096 puan) tarafından
Benim rahim ağzım çok gevşekti ilk 3 ay hiç bisey yapmadık yanaşmak istedğimz zaman ikimizde korkuyla yaklaştık zaten 3 ay kayınvalidemde kaldık bulantılarım yüzünden eve gidemedik ondan sonrasında 2 günde bir veya haftada 2 defa falan o gelmese de ben süslenip kapılarda karşıladım 35. Haftadayız bi risk olmadığı için devam etcem son ana kadar keşke eşin gelmedikçe sen ona gitseydin korku yüzünden aranızın açılmasına izin vermeseydin şimdi bu geceden iyisi yok hazırlan süslen bebeğini yatır eşine güzel bi gece yaşat benim ailemde aldatma konusu kendimi bildim.bileli vardı 3. Kişiler yüzünden kısmetimde varsa bende yaşarım bilemem tabii kii ama gözünün dışarıyı aramasına izin vermiyorum hep bende olduğu için bence sende öyle yap bu zamanda inatla yaklasilmiyor erkeklere onların huyuna göre gitmek gerek
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Valla hamileyim ama eşimi ihmal etmiyorum yani riskli bir durum yoksa bence uzak durmayın çünkü 9ay çok uzun bir süre, doğumdan sonra zaten 40gün lohusalık mecbur ayrısın, adamın yaptığı yanlış tabi asla savunmuyorum ama eşlerin birbirini ihmal etmesi uzaklaşması malesef yuvayı bozuyor işte, evlilik sonuçta dinimşzde de zinaya düşmemek için yapılması gerekiyor en başta, e evlenip yine de isteklerini karşılayamıyorsan büyük sıkıntı, evli olup günaha düşmek çok üzücü malesef, eşin varken olmaması gereken birşey bu
0 oy
(2,447 puan) tarafından
Sen yanas o yanaşmazsa ver telefonu eline al devam et sen izlemeye de çekil. 
0 oy
(450 puan) tarafından
Tatlim skma canim viz hamileyken ikk 4 ay ilikk olmamsti sonrada tek tuk olmustu dogum yaptgimda 80 gun sonra ilski oldu esime sordum neden uzaklastin felan diye oda dikslisin biyerin agriir ustune gelmek istemedm dedi inan sabir cok onemli  erkekler dogumdsn sonra degisebiluyro esin duzelir skma  canini suan 6 ay oldu doguma esim hala bezen soguk 3 gun istegimi dile getriyorm hemen bosaliyor diye morelim bozuluyor doktora gidim diyor bnmde buna canm skkn erkek miltti takma bide istune biz dusdukce onlar geri cekiliyor kendi haline brak.
0 oy
(80 puan) tarafından
Eşimle konuşsan neden uzak duruyosun falan diye araya zaman girince uzaklasiyo insan ama açılışı sen yap giyin suslen çağır onu :) devamı gelir bence bu kadar ay bişey yapmamisken birşeyler izlemiş olmasına şaşırmadım açıkçası 
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Canım hamileyken riskin yoksa ilişkiyi kesme ben eşimle sadece ilk 3 ay kestim sonra devam ettim 40 m çıkar çıkmaz geri başladık sonra hiç bırakmadık sende öyle yapma sen yanaş erkeklerin 100 de 90 nı bunu izler çünkü sen olmayınca adam bi şekilde kendini tatmin etmek istiyor ve bu onun ihtiyacı küsme darılma ona yanaş istediğini söyle Hı olurda yapmasa gene onları isterse bu sefer dile getir 

İlgili sorular

0 oy
46 cevap 885 göst.
0 oy
1 cevap 51 göst.
10 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Baharyagmuru00 (1,072 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 29 göst.
6 Ağustos 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Gokceakbltt (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 60 göst.
6 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Ikra_1212 (20 puan) tarafından soruldu

379,206 soru

11,351,497 cevap

34,822 kullanıcı

...