0 oy
447 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
Kizlar bir önceki postta liclediniz gorumcem kaynanma geldi dedimde bakin ben farkli sehirde yasiorm bir kac günlüğüne kafa dinlemeye geliorz kocamla stresli isi var zaten bende bu geliste hasta geldim kafam sesi kaldirmadi kendj kziima bile bakacak durumda degildim sadece emziriodum o dereceydim tamm gorumcemde zaten ayni sehirde kaynanamla gelsin ama 5 gun boyunca iki çocuk ki onlarda hep kavga edio geldiler biraz anlayis yani ben gidince tekrar gelsin benlik sorun yok yani kisacasi linc yedik :-D
notu ile kapatıldı: Başlık soruyu kısaca ozetleyici olmalı

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Linç diyince aklıma ilk buraya kayıt olduğunmda  linclenme sebeplerim geliyor 

1 sen erkeksin

2. Kesin suriyelisiin
(6,912 puan) tarafından
Allah iyiliğini versin dddď
tarafından
Diğer bölümde olması lazım :D sonra hesabımi değiştirdim zaten
Erkekmiymisim heeeee :D
tarafından
Allah seni yaaa :)))
tarafından
Suriye Türkiye meselesinde ülkemiz bizim için orda dedim diye Suriyeli oldum açıp haber bile izlememiş daha neyin ne olduğunu bilmeyenler tarafından :D
tarafından
Neyse iki kazayla yırtmışsın :))
-Reklam-
0 oy
(2,410 puan) tarafından
Bazen haklı yere bazen haksız yere linçleyen çok takma kafaya
0 oy
(6,978 puan) tarafından

Gecmis olsun bacim, bosver olur boyle arada :D ama yine diyoruz sonucta oda anasinin evi yapacak bisey yok :))

0 oy
(120,054 puan) tarafından
Surekli limc eden bi kac kisi var 
(1,337 puan) tarafından
Evet sevda cim ne yazık ki öyle
0 oy
tarafından

Aynı evde yaşıyormuşsunuz sende annenlere gitmişsin fln sanırım ondan dediler arkadaşlar sen gidiyorsan oda gelebilir diye :D

tarafından
Yok be ben farkli sehirdeyim annemi kaynanami ziyafete geliorm arada kocamla görümcem aynı sehirde annesiyle haftada iki gun en az gelio
tarafından
Hm ben konuyu bilmiyordum canım zaten linçlemedim ben sadece yoruma yorum yapıp herkes annesinin evine gidebilir yazdım :)
tarafından
Doğru kuzum tabikide gider ama dedim gibi herseyin siniri var bn mesela anneme en fazla 3 gun kaldim oda eşim yoktu sonra tekrar kaynanama gectim görümcemin kaynanasi baya uzak memlekette yasadindan onlar senede 2 3 kez gidip 1 hafta kalip geliolar kafasi rahat yani
tarafından
Anladım canım diyorum ya konuyu bilmiyorum linç yapmadım ben :) sadece öyle dedikleri için oda gelebilir dedim sağlık olsun arkadaşlar da yanlış anlamış demekki ondan
tarafından
Olabilir kuzum
0 oy
(6,912 puan) tarafından

:D bende şu başlık seysinden darbe yedim.

tarafından
Hahah

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 749 göst.
12 Kasım 2021 Aile kategorisinde Uzgunbiranne (634 puan) tarafından soruldu

384,913 soru

11,512,795 cevap

35,174 kullanıcı

...