0 oy
1,523 göst.
Aile kategorisinde (716 puan) tarafından
Bildiğiniz üzere aldatıldim akşam kocam olacak adam geldi(lafın gelişi adam) yalanlamaya çalıştı yanlış birşey yapmışım gibi davranıp beni bastırmaya çalıştı ama bilmiyordu ko kanıtım vardı. Erkek ismiyle kaydetmişti. Dedi ya adam çıksaydı sen telefonu alıp önüne gelen numarayı arıyormuşum bilmem ne bilmem ne. Ilk post açtığım gece musluğu falan yaptı cati katında tamir aletleri var gitti musluğu yapmaya o ara bile görüntülü konuşmuşlar bunu söyledim ne diyecegimi şaşırdı. Kendisi kepçeci yok bilmem adam aramış bana kepçe göstermiş bilmem ne. Dedim bana yalan atma herşeyin farkındayım ben s.lak değilim. Elimde kanıt var arama kaydını hepsini çektim. Ben böyle deyince anladı kaçışı yok suçlu olduğu için gülmeye başladı dedim ben seni az birşey tanıyorsam eğer gerçekten haklı olsaydin sen şimdi benim ağzıma s.çmıştın. Yok işte insan hayatında hata yapar bende yaptım bir hata bir daha olmayacak sildim numarayı falan. Ben dedim bu yeni değil çoktan yok 10 gün dedi ama ben inanmadım. Seni rezil ederim cümleme aleme insan içine çıkacak yüzün olmaz deyince neymiş efendim korkmuyorum pozu vermek için kime dersen de dedi. Ama sonrada yusuf yusuf olduğu için haber verdin mi diyor ailene. Bu zamana kadar olan herşeyi anlattım bana yabancı oluşu uzak oluşu me varsa anlattım. Bundan sonra Sen bana nasıl yabanciysan bende sana yabancıyım dedim. Baktı ben hata ettim demesini falan kabuk etmedim bozuldu bu sefer üste çıkmaya çalıştı. Bende yabancı olucam konusmicam dedi. Keyfin bilir dedim. Avukata gidicem demistim. Dosyanı açtın mi dedi sınır bi şekilde dedim yok ben salakmiyim senden boşaltımda sen istediğin kadına git. Dedim asla boşanmam tapun bende olacak ama aha kapı orda defolup gidebilirsin ben asla evimi bırakıp gitmem sen gideceksin.dedi bende gitmiyorum falan. Çok uzun oldu kızlar evde soğuk rüzgarlar esiyor biliyorum haklı olarak kızabilirsiniz niye gitmedin babangile diye ama ben doğulum bir iki güne laf ederler ve kıyamet kopar anlatmama gerek yok dogululari. Ve en önemlisi kızım. Ben annesiz büyüdüm 6 aylıkken öldü annem. Kızımda benim gibi eksik büyümesin yarın obur gün neden annenle baban ayrı diye sorduklarında annemi aldatmış babam derken utanmasın diye mutlu ailelere özenmesin diye. En önemlisi sevgi eksikliğinden önüne gelenden sevgi dilenmesin diye. Bu sefer göz yumdum kızım için göz yumdum.Onu Allaha havale ettim bundan sonra aynı evde iki yabancıyla gerçi normalde de öyleydik. O yüzden fazla acitmiyor ve ondan nefret bile etmiyorum. Çok önceden herşeyin bittiğini bu olayla farkettim.uzun oldu okur musunuz bilmem sağolun yine merak ettiğiniz içinde teşekkür ederim iyi ki varsiniz

36 Cevaplar

+3 oy
(614 puan) tarafından
Canım bende bu şartlarda büyüdüm. Yani annem ile babam birbirlerini sevmezdi. Devamlı kavga gürültü... Ve ben her seferinde babama değil anneme kızdım. Okulda ki bütün arkadaşlarım babasıyla annesiyle pikniğe gider eğlenirdi. Oysa ki benim annem dışarı çıksak bile hiç konuşmazlar ve hatta tartışarak dönerlerdi. Annemin de kimsesi yoktu ve maddi geliri de yoktu. Bir gün anneme senin yüzünden oldu sen boşansaydın ben mutlu olurdum dediğimi hatırlıyorum. Keşke ayrı olsalardı aç olsaydık ama mutlu olsaydık. Çocukluğum da hatırladığım tek şey tartışmalar ve sevgisiz bir aile. Sırf bu yüzden avukat oldum benim gibi çocuklar benim gibi büyümesin diye. Sadece bunu bilmeni istedim hem de dertleşmek. Tabii ki hayatına müdahale etmek haddim değil estağfurullah. Eminim güzel bir karar vermişsindir.. Rabbim güzel günler göstersin inşallah 
tarafından
++++ artılıyorum seni yani evde baba olsun diye bir çocuk sevgisiz bir ailede büyüdü mü de sevginin ne olduğunu bilmiyor çünkü yaşayamıyor.. Rabbim bu kardeşimizin de yardımcısı olsun inşallah kendi ve çocuğu için en doğru kararı verir.
(614 puan) tarafından
Kaç yıl geçti üstünden hala kızgınım. Evlendim Allah ömür verirse çocuğum da olacak hala atamıyorum içimden. Çocukluğumu geri vermeyecek çünkü. 6 yaşındayken annemle dertleşirdim babamın bu yaptıkları hakkında. Hakkım haram olsun bunu babamın yüzüne de söylüyorum.
-Reklam-
+1 oy
(2,078 puan) tarafından
Tapun bende olacak dediğin yerden sonrasını okumadım, öyle birinin tapusu sende olsa ne olur, şahsen öyle birinin tapusu bende diye utanırım, Allah yar yardımcın olsun canım 
(716 puan) tarafından
Tapusu bende olacak isteğine gidemeyecek yoksa tapusu pekte beni alakadar etmiyor. Kizima kurban olsun o sadece kizim benim gibi buyumesin diye sustum bu sefer goz yumdum
(2,078 puan) tarafından
Canım ben ona benzer bir durum yaşadım, mesaj falan yok sadece bi muhabbete şahit oldum, eşimin üstüne titrerdim, çocuklarıma evime aynı şekilde.. O duydugum şey 5 yıl olacak ruh sağlığım bozuldu resmen, hele ki böyle itiraf gibi birşey olsa napardım bilmiyorum o yüzden kendi tarafımdan bakarak yorum yaptım, öyle birinin tapusunu napcam, Allah yar yardımcın olsun  hemen hiç yüz verme pişmanlık duyup sizinle sürekli zaman geçirmek isterse, sık sık arayıp halini sorarak belli ederse ekiden ismini söylerken bi duyuyorsan şimdi ismini söylerken ağzından 10 ismin çıkıyorsa pişman olmuştur affet ve eskiyi sürekli gün yüzüne çıkarıp onu bu tarafıyla ezme, unutma ama hatırlatma da inşallah pişman olur
0 oy
(7,411 puan) tarafından
InsAllah esin hatasindan ders alir bidaga yapmaz. Sana kimsenin kızmaya hakki yok. Senin yuvan karaei sen verirsin. Ama burnu surtsun hemen yuz vermee. Rabbim bidaha yasatmasin yavrunun yuzu suyu hurmetine. Sanada dayanma gucu versin canim.
(716 puan) tarafından
Amin canım sağol ama yüz vermek falan olacağını sanmıyorum çünkü ben gerçekten bitirdim onu nefret bile etmiyorum kıskançlık yok sadece hak etmediğim için bana bunu nasıl yapar diye kızıyorum canım yanıyor o kadar. Ne hali varsa görsün kurban olsun kızıma
0 oy
tarafından
Geri adım atma 
(716 puan) tarafından
Asla öldü benim için. Normaldede öyle bi karı koca ilişkimiz yoktu alışmistim iki yağmacı gibiydik ama benim beklentim hep vardı. Bundan sonra geberse umrumda degil
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun canım inşallah kocan kıymetini anlarda bidaha böyle hatalar yapmaz Rabbim aranıza muhabbet versin eşinide islah etsin inşallah
(716 puan) tarafından
Amin. Kıymetimi bu saatten sonra anlamasına gerek yok. Dedim bu saatten sonra birşey yapacağın zaman sadece kızını düşün yeter. Ne hali varsa görsün
0 oy
tarafından
İnşallah eşin bşdaha ahmı hataya düşmez gözünün önüne bakar 
(716 puan) tarafından
Kendi bilir benim kaybedecek birseyim yok sadece kızım için sustum ama ikinciye asla vu evde kalamaz defolup gider
0 oy
tarafından
Okudum hepsini Allah sabır versin sinir bozucu ama Bi o kadar da çatır çatır konuşmuşsun tebrik ederim 
(716 puan) tarafından
Daha neler neler konuştum da uzun oldu normalde sakinim çekinirim ondan ama dün o bile şaşırdı o halime. Bu saatten sonra yok benim için pislik
tarafından
Bu zamanda dişli Olcan bide seni sevmio mu niye başkasıyla konuşuyor senden utanmadı mı
(716 puan) tarafından
Utandı. Normalde kendisi çok rezil agresif biri ama dün kedi gibiydi. Onca şey söyledim alttan alıyordu çoğunu
0 oy
(191 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım Allah eşini de ıslah etsin inşallah 
(716 puan) tarafından
Amin insAllah çok sağol canim
0 oy
tarafından
Doğru olanı yapıyorsun evini bırakma o defolup gitsin bazı erkeklere için boşanmak gerçekten mutluluk verici şimdi sen boşansan koşa koşa o kadına gider boşanma sürünsün ortalıkta inşallah pişman olur gerçi pişman olsa bile bunu affetmek çok zor 
(716 puan) tarafından
Pişmanlığı beni ilgilendirmiyor canım pişman olsa kaç yazar yaptı bir kere. Sordum kaç kez ne eksiğim vardı da bana bunu yaptın sustu konuşamadı. Gidecek biri varsa o asla bırakmam evimi
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun canım yüz verme biraz burnu sürtsün inşallah ders çıkarır da bi daha yapmaz 
(716 puan) tarafından
Bir daha yaparsa susmam bu sefer gerçekten evden kovar iki aileyi de üstüne salarım. Asla yüz vermem normalde sakinim sesimi yukseltmem asla ona ama dün o halimden eser yoktu ne varsa konuştum bitti benim için tek umudum kızım
(3,527 puan) tarafından
Öyle tabiki canım kendini ezdirme
0 oy
(139 puan) tarafından
Yüce rabbim evinize ve senle kocanın arasına huzur mutluluk iman verir inşşşşş.

Nerelisin cnm? 
(716 puan) tarafından
Huzur mutlulukta gözüm yok artık çünkü bu zamana kadar huzurum mutluyum olsun bana yeter diye diye herşeye göz yumdum artık istemiyorum. Ama iman eksik olmasın en çokta onda. Vanliyim canim
(139 puan) tarafından
İman olunca huzurda mutlulukta olur sen merak etme rabbim kocana hidayet versin cnm..
Hm bende diyarbakırlıyım.
Bende eşimle kavqa ettim baba evine qittim çoook zor qerçektn ve eşimde beni bi kızla msjlaşıp konuşarak aldatmıştı ama o zman babamlara söylemedim utandım severek evlendim diye. 3 qün yüz vermedim odadan dışarıya çıkmadm konuşmadm hatasını anladı şimdi azda olsa imana qelmiş qibi o yüzden biraz düzelmiş tabi yine sorunlar var kavqalar var yapack birşy yok allah yardmcımz olsn
(716 puan) tarafından
Bizim normalde kavgamız olmazdı ama kendisi hep soğuk bir insandı asla sevgisini göstermedi bu zamana kadar. Kârı koca gibi değilde arkadaş gibiydik zaten o yüzden ondan galiba kıskanmıyorum kadınla olmasını. Sadece kendim için gururuma yediremiyorum o kadar. Kurban olsun kızıma
(139 puan) tarafından
Benm eşimde sevqisini qöstermez ama ikimizde kıskanırız birbirimizi doğumdan sonra benmkide pek yanıma yanaşmıyr. Afedersn herqün yapan adam artık haftada 1 yapıyr banada tuhaf qeliyr böyle olması. Allah ıslah etsin ne diyelim
0 oy
(119,338 puan) tarafından
Ne yazcami bilemedim ama geri adim atip barisma
(716 puan) tarafından
Normaldede iki yabancı gibiydik iki arkadaş gibiydik karı koca gibi değildik uzaktı hep bana. Bi gülüş merhamet sevgi beklerdim ama artık geberse umrumda olmaz
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Ayrilmadan da aldatiyo gene utanicak cicugun ne alaka onu anlamadim.Doguluara gelirsek de her dogulu bir degil ve sen aldatldin farkindaysan
(716 puan) tarafından
Ne demek çocuk ne alaka canım daha minicik anne baba olmadan nasıl büyür.  Baba evine gitsek büyüdüğünde etrafında dayı anneanne dede görecek ordaki çocukların babasına ödenecek. Doğumluyum ailem bakar ama şimdi bile gittiğimde  aman kızına dikkat et elalemin çocuğu birşey olursa kıyameti koparırlar diyorlar ve benim annem üvey canım. Kendi ailem kabullense bile bir süre sonra Allah bilir kaç yaşında  birine verirler sırf kimsenin ağzına laf vermemek için ben üvey nedir bilirim kızıma üvey baba yapamam. Saçma gelebilir biliyorum ama anne baba şefkati olmadan büyüyen bebekler hep sevgiye aç oluyorlar kendimden biliyorum. Kocam sevgisini belli etmez sevgiye aç olduğum için ondan hep sevgi şefkat bekledim. Ufacık şeyi kendime dert ettim bir süre sonra bende onun yaptığını yapmaya başladım belki de bu yüzden yaptı. Hâlâ da şuan en çok kendime acıyorumne kadarda onun sevgisine muhtaçmışım ama onun umrunda değil miş ki aldattı. Şuan asla kıskanma yok bu olaydan sonra anladım ki biz hicbir zaman zaten normal karı koca gibi olmamisiz
(6,203 puan) tarafından
Mutsuz bir ailede mutsuz cocuk buyumez bunu da biliyosundur bence.Kiziniz illaki sizin niye normal aileler gibi olmadigini sorucak ve daha da buyudukce babasinin yanlislarini ogrenince sucu sozde bulacak ve size mutsuz ailede buyuyen cocuklarin psikolojisini arastirmanizi onerrim
0 oy
tarafından
Ay ne bileyim ya canım pişmiş kelle gibi gelmiş yanına sırıtmş insan hata yapar falan diyor ulan kavat deseydin benim yanıma zor yaklaşıyorsun milletin çocuklu karıları ile görüntülü de fingirdeşiyorsun asla taviz verme inan bir kere yapan devamını da getirir onlar kolay kolay vazgeçmez diyim bn sana
(716 puan) tarafından
Sırıtmak derken hani insan mahcup olur ya tebessüm eder o şekilde sırıtma. Valla kiskanmiyorum o kızıma kurban olsun hatasını anladı 2.si olsun bakalım ben onu bu evde barındırıyor muyum. Iki aileyi de üstüne salıp s.ktirmiyor muyum. Bitti dün benim gözümde öldü değişirse değişir değişmezse de olacaklara katlanır defolup gider çıkar hayatimizdan
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Yerdengöğe kadar haklısın çocuğunu annesiz babasız büyütmek istemiyorsun annesiz büyüdüğün için hepsini anlayabiliyorum. Fakat tapun bende kalsin ne demek bunu bir erkek söylese ortalığı yıkarız. Kadına da yakışmıyor bence bu tarz kelimeler. Nikâhı sende olsun ama aklı kalbi başkalarında kendine bu saygısızlığı yapma bence herkesi herşeyi bir yana koy önce kendine yapma
(403 puan) tarafından
Aynen nikahi ondayken yapmış yemis bu boklari zaten.bide smdi esi de ögrendi daha rahat davranır.rahat yapama diye nikahımı vermicem demis ama yapan yapmış zaten artık daha rahat yapar.heleki aynı evde iki yabancı gibiyken ne hesap verir.ne utanır yaparken.çocuğm babasız büyümesn derkn mutsuz yuvada büyüyor.annecimn gidicek hicbiyeri yoktu annesi babası yoktu. babama katlandi ama babm olmasıydı cok daha mutlu cocuk olacaktık.sevgisiz ve dayakla büyümektense babasız büyümeyi tercih ederdim
(8,081 puan) tarafından
Iste bende tam da sizin yaşadığınız olaydan bahsediyorum. Kıyamam sonunu okuyunca tüylerim ürperdi allah şimdiden sonra yüzünü güldürsün inşallah canım benim
(716 puan) tarafından
Tapun bende derken istediğinde yapamasın evlenmek istese bile evlenemesin defol git evden dedim yoksa benle yaşarken yapmaya devam et biçiminde demedim. Bu sefer kızım için göz yumdum canım ama ikinciye defolup gider
(403 puan) tarafından
Amin canım cok sağol.Rabbim herkse yardm etsin.heleki aldatilip siddet görüp arkasnda kimse olmayan kadınlara daha da yardm etsin.cok zor.bu arkadaşımızı da anlıyorum ama.eşimin kuzeni evlendi karısı cok sevdi onu.2 cocuklari oldu hep aldatldi kadina yok memen neden büyük yok belin kalın su kadina bak onnda cocklari var incecik.hep psikolojik ve fiziksel siddet uyguladı.zayifladı yine yaranamadı.baska kadnlarla yakalndi inkar etti kadn 2 cocuktan sonra evi terketti baba evine döndü kocasi yine kandırdi kadını.hatta kadının anne babası yollamak istemedi kadn keske hamile omsaydm dönmem daha kolay olurdu dedi.neyse döndü evine. Hemen 3.yü yaptı ama adam değişmedi zaten karısı ne haltlar yediğini bildiği icin artk eve de gitmemeye başladı.arkadstaym diyip kadının suratina kapatıyordu telefonları.kizcagzda artık dayanamdi evden kovdu adami bosanma davası açtı.yani adamların çoğu değişmiyor pişmiş kelle gibide sırıtıyorlar bide üstelik.kendi karilari yapsa medenice ayrilmk yerine eline gecen silahla bıçakla öldrürler.Allah ar damarı çatlamış insanlardan uzak eylesin
0 oy
(48,690 puan) tarafından
hakkinda hayirlisi olsun canim 
0 oy
(111 puan) tarafından
Burnundan getir herifin karilik yapma kaç güne barışirsan eğer o zaman hep yapar sana zaten kabul etmiş 1 kere diye köpek olup gelip yalvarsin sana ******** ne buluyorlar başka kadında midesizler çocuklarindan da mı utanmıyor bunlar ya dünyanın çivisi çıkmış allah ıslah etsin sonumuzu hayır etsin inşallah allah yardımcın olsun sabır versin inşallah 
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Allah göstermesin böyle bişey olsa bu kadarla atlatamazdı heralde kocam, bilemiyorum tabi çok zor bir durum ama bu saatten sonra hiç bişey eskisi gibi olmicak mutlu olamican. Değer mi bilmiyorum yani kızın zaten sana bunu yapan biriyle yaşadığın için sana teşekkür falan etmicek emin ol, ben de ailemde yaşadım çünkü, çocuklar anne babalarını beraber görmek ister ama böyle olaylar varsa annesini asla ezdirmez yeri gelir o babayı kendi kovar evden. Benim için katlan demez. Tabi artık sen bilirsin yapacak bişey yok
0 oy
tarafından
Allah korusun benim başıma gelse seni kesinlikle yargilamaiyorum kendime asla kondiramam o kadında kendisinide rezil rüsva ederim diceksinki başka gelince öyle olmuyor inan ben öyle düşünmüyorum şuan bile eşimin bı kadınla konuştuğunu hayali edince bile sinirlerim tavan yapıyor eşim çok iyi bilir benim nasl bir insan oldugmu aramız iyi değil ama köpek gbi korkar bı video izlemişti onda üste çıkıp beni divmustu o sinirle mutfağa kaçıp bıçak alıp beline soktum sıyırdı sadece asla yapamaz sen gitme evinden o kocanida surundur Allah yardımcın olsun 
(716 puan) tarafından
Bende öyleydim taa ki kızım doğana kadar. Ve bide önceden beri aramız olmadığı için benim için kolay oldu. Kesinlikle kıskanmıyorum onu sadece kendime konduramıyorum bana bunu nasıl yapar diye kendimi yiyip bitiriyorum.
0 oy
tarafından
Eşinin su konuşmalarından snra nedense duzelecegine veya pişman olduğuna inanmadım ama inş istediğin gibi olur ve düzelir bazen o evde kalmaya mecbur kalio insan 
(716 puan) tarafından
Keyfi bilir çünkü artık bitti benim için herşeye kızım için katlandım. Aramızda olan şeyi bitirdim benim için bir yabancı
tarafından
Kuzum benim inş gönlünce olur herşey zaten çoğu şeye evlat için katlanmiomuyuz

İlgili sorular

+1 oy
9 cevap 379 göst.
26 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Selin1903 (362 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,626 göst.
25 Temmuz 2022 Kültür-Sanat kategorisinde N!ho de bana (14,428 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 170 göst.
26 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Papatyasever (3,162 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 386 göst.
14 Nisan 2022 Diğer kategorisinde renklidunya (961 puan) tarafından soruldu

380,039 soru

11,376,220 cevap

34,861 kullanıcı

...