0 oy
346 göst.
Aile kategorisinde (39 puan) tarafından
Karnim burnumda ev toplamaya çalışıyorum kizlar ya.. :(( 37+3 haftalik hamileyim. yavas yavas yapmaya çalışıyorum. Cok yoruldum artik :( 

7 Cevaplar

0 oy
(1,506 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Hamile olmasan da zor canım 3 senedir evliyim 3. Ev bu ilki küçüktü ve rutubetliydi ikinci ev sahibiyle anlaşamadık bunda iyiyiz şükür ama buna taşınırken annem şey dedi bi daha taşınacaksan beni arama :D

(39 puan) tarafından
Valla cok zor ya :D annen hakli..
(1,506 puan) tarafından
Illahlah etti kadın allahtan gorumcem vardı bunu taşırken herşeyi yaptı da biraz işi hafifledi ilkinde oda yoktu rezillikti  :)
-Reklam-
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Tam dogum zamanlari cnm baska zmn tasinsaydin keske
(39 puan) tarafından
Ev sahibimiz vefat etti. Oglu da satacakmış evi. Bebek dogsun 40i ciksin oyle cikalim dedik. Bana misin demedi
(3,921 puan) tarafından
Vicdansizlar ya
0 oy
(1,793 puan) tarafından
Ya ben daha hamile değildim taşındım öyle zorlandım ki seni düşünemiyorum Allah yardımcın olsun ❣️
(39 puan) tarafından
Allah razi olsun canim benim
0 oy
tarafından
Dogurunca tasinsaydin kuzum ya gerçekten çok zor çünkü yakınında kimse yokmu yardım edecek ? 
(39 puan) tarafından
Annem var bi o da çalışıyor akşamları gelip anca yardim ediyor onada bir sey diyemiyorum zaten yoruluyor iş yerinde :(
tarafından
Kıyamam ya taşınmanın acelesi yoksa tasinmasaydiniz keşke bir kaç ay daha bekleseydiniz ben beebiş 40 çıkınca taşındım o da annem ve yengem yardıma geldi inan yine de çok zorlandım Allah yardımcın olsun kuzum
(39 puan) tarafından
Ev sahibimiz vefat etti ogluda çıkın dedi. Dedik bebek gelsin 40imiz ciksin oyle tasinalim yok satacam dedi :(
tarafından
Rabbim haklarindan gelsin inşallah , yazık ya gerçekten insanların geldiği noktaya bak merhamet , sevgi , saygı kalmamış Rabbim Hidayet versin  . Dikkat et sende kuzum ağır bir şey kaldırma sakin haftandasin zaten . Rabbim yar ve yardımcın olsun
0 oy
tarafından
Kız doğuma yaklaşmışsın artık zor olur tabii Allah kolaylık versin 
(39 puan) tarafından
Haraket oluyor işte bir yandan da belki bu sayede doğumum kolay gecer ama koca göbekle bir o yana kostur bir bu yana koştur cok yoruldum valla
0 oy
(2,840 puan) tarafından

offf sorma bende 30unda tasincam 2 coxuklaa toolanmaya baslicam onumuzdeki hafta gerisi tasimacilarin isi goxumde okadar cok buyuyoki anlatamam  

kiz bu ara da adasmisiz <3
(39 puan) tarafından
Aa eviitt banada hep dido ya da didoş derler :D
0 oy
(580 puan) tarafından
cook zor esyam yok o bu yok dersin evde bisey gorunmez ama ve lakin tasinmaya gelince esya bitmez
(39 puan) tarafından
Yemin ederim ayni beni anlatmissin kocama dert yaniyordum hic esyamiz yok diye simdi ivir zivir cikiyor her yerden ya

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 386 göst.
28 Şubat 2019 Diğer kategorisinde Mlekdlra (1,063 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 99 göst.
19 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Meleksss (4,686 puan) tarafından soruldu
+1 oy
30 cevap 1,318 göst.
14 Şubat 2023 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (467 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 199 göst.