0 oy
354 göst.
Aile kategorisinde (191 puan) tarafından
Benim oğlan 4 yada 5 keré emiyor normal mi 2 saatte bir kalkıyor kesintisiz uyumuyor acaba sizde de öyle mi

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Valla benimki 2 buçuk aylik iki saatte bir uyaniyo 1 yaşında da o kadar kalkar mi bebekler bilmiyorum bekliyim bende 
tarafından
Benim kızım 7 aylıktan sonra gece emmeye başladı 6 7 kere falan emmeye başladı bazen hiç uyanmaz öyle yani canım seninki 1 yaşında bilemedim
(191 puan) tarafından
Canim seninki daha küçük benim ki 1 yaşında biraz azalması lazım ama hala ayniyiz biz
tarafından
8 aylik şu 1 ay içinde kalkmaya başladı istersen azaltabilirisn canım
-Reklam-
0 oy
(2,211 puan) tarafından
10 aylik akşam 10 da uyuyor gece 2 kere uyanıyor emip uyuyor 
(191 puan) tarafından
Valla benimkinin uyuması lazım ama 4 5 kere kalkıyor bilemedim
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Gece maması yedirip uyutmuyor musun? Benim kızım 7 buçuj aylık 1 kere bazen 2 kere uyanıyor gece emip uyuyor
(191 puan) tarafından
Canım ben hiç mama vermedim ki yemek veriyorum aksam yemesi de maşallah yerinde ama 4 5 kere kalkması da çok
(1,169 puan) tarafından
Mama demek yemek zaten gece tok tutması içib muhallebi tarzı uyumadan 1 saat önce verirsen bi düzeni olabilirdi
(191 puan) tarafından
Hiç yemiyor ki muhallebi falan
0 oy
(1,265 puan) tarafından
Hiç sorma canım yaa  hep agzimda olsun diyir uzanarak emziriyorum sabaha kadar agzinda 
(191 puan) tarafından
Ben de emzireyim gidip yatagima yatayim sabah kalkıyorum ki oğlumun yanında uyuya kalmışım  :)))
0 oy
(2,840 puan) tarafından

13 aylik halen gece gunduz emziriyom her firsatta ben vermesem gelio acip yapisiyooo:woot:

(191 puan) tarafından
Bende öyleyim benimki yapısmıyor ama parmağını emiyor drama yapıyor bana :)))
0 oy
(6,675 puan) tarafından
Bazen hic emmiyo normalde ama 2-3kere emziririm gece
(191 puan) tarafından
Benim çok kalkıyor :((
0 oy
tarafından

• Psikolojik durumuna bağlıyorum artık belli olmuyor çünkü :D
(191 puan) tarafından
En güzeli senin :))) relax
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Aynıyız canım. Heralde çocuklar da 1 yaş dönemi böyle. Çünkü kimden duyduysam aynı. Bazen kaç kez kalkıp emzirdiğimi hatırlayamıyorum bile
(191 puan) tarafından
Valla ben emzirirken uyuyakaliyorum yanında :)))
(1,072 puan) tarafından
Bende kafa öne doğru düşüyor :))))
0 oy
(2,849 puan) tarafından
15 aylık gece 4 yada 5 kere kalkıyor emiyor hatta dün gece 3den sonra bn hiç uyuyamadım o kadar düzensiz uykusu var
(191 puan) tarafından
Valla benim de öyle oldu gece 1.30 da kalktı 3.30 gibi zor uyudu
(2,849 puan) tarafından
Niye bu bebeler uyumaz anlamam kaç gecedir uykusuzum gündüz uyuyamiyorum
0 oy
(25,225 puan) tarafından
1 yasında bebek cok fazla kalkıyor bence yatmadan gece maması ver. Benim 3 bucuk aylık daha az kalkıyo emmeye 
(191 puan) tarafından
Canım bilmiyorum ki sürekli hareket halinde uyanır uyanmaz heMen kalkıp bizim yatağa çıkıyor. Gece de oyun mu istiyor anlamıyorum ki. Akşamları yemeğini veriyorum uyuyacagi zaman da sütünü veriyorum ama bilemedim
0 oy
tarafından
15 aylık kızım gece 1 kere kalkar vaya hiç kalkmaz gece emzirmiyorum genelde uyucagı zaman emer bide gündüz 
(191 puan) tarafından
Maşallah maşallah kendisi mi öyle yoksa sen mi alıstırdin canım
tarafından
Ben alıştırdım canım düzenli uykusu var gece uyansada emzirmiyorum direk sallıyorum yada ellemiyorum kendi uyuyo sonra. Gündüzleri saat 10 da uyur 1 de kalkar 4 de uyur 6 da kalkar akşam da 10 buçuk gibi uyuturum hep böyle yaptım ben
(191 puan) tarafından
Maşallah canım
0 oy
tarafından
Bazen hiç kalkmıyor bazen 1 yada2 kere 13 aylık oğlum 
(191 puan) tarafından
Canim nasıl alıstırdin bana söyler misin
tarafından
Küçüken gündüzleri sık emziriyordum gece pek kalkmazdı şimdi gündüzleri az ama sık yemek yediriyorum yada ne varsa artık akşam en gec 20.30 da 21 doğru bir şeyler yediriyorum 21.30 da emziriyorum sahaba saat 7-8 kada  yatıyor bu aralar dis çıkarıyor  ondan dolay 1-2 defa kalkiyor canim
(191 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım bende alıstırayim
tarafından
Bir dene rahat edersin canım ne demek rica ederim canim

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 337 göst.
10 Eylül 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 179 göst.
19 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy