0 oy
324 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar merhaba..

Cinsiyet için doktor büyük ihtimalle kız dedi. Eşimde yanimdaydi duydu ve herkese haber verdi. Yinede sonradan kesin cinsiyet için gidicem. Eşlerinize ailenize nasıl söylediniz ? Herkes balon yapıyor mavi yada pembe ben değişik olsun istiyorum. 

Bekliyorum yorumlarınızı kızçeler <3:kissing:

5 Cevaplar

0 oy
tarafından

Süprizliği kalmamış ki :Dpastanın içini pembe veya mavi yapıyorlar bazıları da

tarafından
Aklımda kalsın bu fikir :)
-Reklam-
0 oy
(1,504 puan) tarafından

Ben doktorun kapısından çıktım eşimi içeri almıyorlar pandemi nedeniyle direk kızımız olacak dedim çünkü sabirsizim sonra annemi aradım kahvaltı yapıyorlarmış dedim biz kızımızı bile gördük siz yeni mi uyandınız :D 

tarafından
Hahahyyy heyecandan bende söyledim ama doktor tam görmedi büyük ihtimalle kız dediği için ben söyledim tutamadım kendimi :D
(1,504 puan) tarafından
Bizimkine de öyle dedi 31 inde detaylı var o zaman tam belli olur yüksek ihtimal kız dedi  :)
0 oy
(834 puan) tarafından

Hayırla sağlıkla gelsin meleğiniz :angel:  biz ilk bebeğimizde  doktora kağıda yazdırmıştık. Eşimle aynı anda açıp bakmak için <3:D  açarken videoya çekmişti eşim  onu aile whatsapp gruplarına açmış açış anını.  O şekilde öğrenmişlerdi. Bu kez de aynını yaptı :D bir erkek bebeğimiz olmuştu simdi de bir kız vebek bekliyoruz. Rabbim inşallah hayırlısıyla ikisini de tatmayı nasip etsin cümlemize. 

tarafından
Amin canım inşallah Allah bağışlasın ❤️☺️ değişik bir fikir aklimda kalsın bu ☺️❤️ teşekkür ederim canım paylaştığın için ❤️
0 oy
(880 puan) tarafından
Kız benimde gözüm hep seni arıyordu kaç haftalık oldun başta bizi soru yağmuruna tutmusstun birden yok oldun nasıl gidiyor hamilelik
tarafından
Aynen canım :) akıllarda yer etmişim hahahh :D şükür iyu gidiyor hamileliğim mide bulantım çok oluyor bacaklarım ağrıyor ama iyiyim :) sen nasılsın kuzum :)
0 oy
(291 puan) tarafından
Bu cinsiyet partisi için kim yapacak biz bilmek istemesek mesela 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 501 göst.
7 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Minnoş (360 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 149 göst.
+1 oy
15 cevap 360 göst.
28 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Burcu13 (299 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 108 göst.
31 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ...... (641 puan) tarafından soruldu

377,144 soru

11,286,980 cevap

34,694 kullanıcı

...