0 oy
667 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (299 puan) tarafından

Tübingen ortez adi

Kalca acikligi var dediler 6 ay bosuna çift bez taktik cocuk bosa pişik olup durdu.. bu cihazi basında fark edilince taksalardi yada suan gttgm doktora goturseydi eşim suan emeklemeye baslicakti kizim :( gittiğimiz doktor annemin arkadasi dye goturmek istemedi istemyorum ailenin onerdgi kmseyi dedi profosre goturcem kizimi dedi lanet olasi profosr yanls tedavi uyguladi cift bez yuzunden emekleyemedi 9 aylik olucak ama hala emekleyemiyor kizim. Evet hareketli masallah. Ama popo kalkmıyor hala cift bez cok acitti canini. Simdi 3 ay cikmicak bu yani cok aglamadigi surece ckarmcam yani 3 ay snra kontrol eger gecmezse amelyat olucak  cok ciddi bi ameliyat degl ama sonucta adi ustunde amelyat ufacik bedeni narkoz alsn istemyorm kesilsin bicilsin istemiyorum tabiki şükür Rabbime tedavisi var ama iste insan uzuluyor ana yuregi dayanmıyor:( femur basi dye bi kemik var o cok az görünüyor onun görünmemesi lazim sorun bu kizlar kalca açığı riski var o adi profosr sag komple cikik sol yari cikik dedi o an beynimden asagi kaynar sular döküldü:( siz siz olun tek doktorla kalmayn profosor dye de gozunuz kapali güvenmeyin.

Ve nolur dua edin biran once gecsin su olay ve amelyata gerek kalmasin

Dua eden etmeyen herkesten Allah razi olsun 

Çirkin kizima da bi masallah alirim ;)

image

13 Cevaplar

0 oy
(1,948 puan) tarafından
Eşinin üstüne git onu pişman et senin yüzüne oldu vs vs de çok bilmişler çok saçma bunlar yok ailenin dediğini yapmam demek gururda yaparlar daha.
(299 puan) tarafından
Dedim canm dedim 5 ay once bu cocuk annemin arkadasina gideydi duzelmsti dedim ses ckartamyor agzini acip tek kelime edemedi.
Annemn arkadasida ücretli 100 tl ucreti var 9 eylul hastanesi izmirde ama adam 2dir bzden para almıyor komsumsunuz diyor. Ben ellerinde büyüdüm zaten onlarin.. bu cihaz normalde 900 tl adam ameliyata grmeden medikal medikal bu urunu aradi bizim icin en son bryle anlasti 300 e kim yPar bunu ya gözüne soka soka adamin mesjini okuttum ona bak ismail abi bulmus bu kadara iste saolsn falan dedm bana dönmüş dyor adam isini gucunu brakip bizim cihazın pesine mi düştü dedi. Evet dye bagrdm hic bir zorunluluğu yok adam bizi sevdgi icin yardmci olmak icin amelyatine gec kalmayi goze alıp medikal medikal dolandi 900luk cihazi 300 tl ye indrdi dedm Tanıdık vasitasyla indrdi tabi.. tesekkur edecegne hala ne psindesn sen dedm ne bagryosn ki tuhafima gtti sadece dedi cins ya cinnssss
tarafından
alaymis 900 e madem kocanda bi tuhaf
-Reklam-
0 oy
(319 puan) tarafından
Maşallah canım Rabbim acil şifalar versin en kısa zamanda iyileşir emeklemeden direk yürür inşallah 
(299 puan) tarafından
Insallah canm Allah razi olsun
0 oy
(673 puan) tarafından
Kıyamam canım benim maşallah çok tatlı üzülme annesi tedavisi var sonuçta rabbim inşallah verir sifasını bol bol dua edelim tatlı kızına:))) 
(299 puan) tarafından
Allah razi olsun canm
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Rabbim sifasini versin insallah geçmiş olsun 
(299 puan) tarafından
Sağol canım benim
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Canım allah dermansız dert vermesin üzme kendini insallah başka birseye gerek kalmadan iyileşir kuzucuk 
(299 puan) tarafından
Insallah canim benm Allah razi olsun
(3,149 puan) tarafından
Sendende canım üzme kendini insallah
0 oy
(1,379 puan) tarafından
Rabbım şifa versin kuzuma inş eşinde öyle olsun istemezdi ama  gerikafalılıgı tutmuş birbirinizi yemeyin destek olun 
(299 puan) tarafından
Maalesf canm söz konusu ailemse gerikafaliligin alasını yapıyor olmusla ölmüş e care yok derler nasip  böyleyms kavga etsemde 5 ayı  geri getremcem sonuçta ama onunda içine dert oldu dediklerm bdaha agzimi acmadm zaten:)
(1,379 puan) tarafından
Dersini almıstıe canım
(299 puan) tarafından
Aynen tatlm :)
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Goz acip kapanincaya kadar gecsin bu süreç erkenden canim benim. Rabbim sifalar versin.
(299 puan) tarafından
Allah razi olsun canm benm
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Oyu maşallah kızına rabbim sağlık versin inşallah bir an evvel ameliyatsız geçsin inşallah geçmiş olsun ❤
(299 puan) tarafından
Sağol canım benim Allah razi olsun
0 oy
(758 puan) tarafından
Allah sifa versin insaallah canim benimmm . Ayaklari hep havadami kalicak indirebilcekmi peki
(299 puan) tarafından
Allah razi olsun canm yok indiremyor iste boyle ayrik kalacak altina destek yastk koyuyorm ayaklari uyusur cocugun agrir :( 3 ay boyle maalesef
(758 puan) tarafından
Ayyyy insaallah aglayip senide zora sokmaz . Onun icin bile zor yaa Rabbim yardimciniz olsn insaallah
(299 puan) tarafından
Insallah canim aglyor bazen ama mecbur takmak zorunda
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Bal surat maşaallah tez zamanda düzelir insaallah RABBIM daha kötülerinden sakınsın ❤❤
(299 puan) tarafından
Amin canm Allah razi olsun
0 oy
tarafından
rabbim aifa versin canim benim
(299 puan) tarafından
Allah razi olsun canm
0 oy
tarafından

Allah yardımcın olsun yavru kuş kurban olurum seni verene maşallah sana rabbim tez zamanda iyileştirsin seni inşallah günahsız kuzum <3

(299 puan) tarafından
Amin inşallah canım benim Allah razi olsun
0 oy
tarafından
Allah sifa versin uzulme canim aynisini yegenim yasadi 3 ay takti bu aparati ameliyata gerek kamadi bizde sizinde gecer insallah
(299 puan) tarafından
Insallah canim benm ya Allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 79 göst.
8 Mart 2023 Diğer kategorisinde boncuğum♥️‍‍♥️ (1,134 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 41 göst.
27 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Melegiimmm (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 70 göst.
11 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Birprensannesi59 (581 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 94 göst.
18 Ekim 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Zeynokursu499 (629 puan) tarafından soruldu

378,380 soru

11,325,774 cevap

34,778 kullanıcı

...