0 oy
521 göst.
Diğer kategorisinde (468 puan) tarafından

Vee benim hikayem ayni mahallede doğdum büyüdüm eşim kuzenim üst katımızda oturuyorlardı aynı mahallede evlendim şimdi rabbimin izniyle kizi mi büyüdüğüm mahallede büyütecem annemle kaynanam alt üst oturuyorlar bende evlerinden 2 ev yandayım kizim La mahallede yürürken komşular daha dün sen buralarda oynardın simdi kızını oynatiyosun çok şanslısın falan diyolar evet kızlar büyüdüğünüz yerde yaşamak ister miydiniz :angel:

25 Cevaplar

0 oy
(1,046 puan) tarafından
Bende öyle sayılır benim esim yabancı ama 1 mahalle annelere uzağız 
-Reklam-
0 oy
(1,550 puan) tarafından
Ben  büyüdüğüm mahalledeyim hatta o caddedeyim şu an:) malesef oğlum başka bir yerde doğdu 10 yaşına kadar oradaydık ama geçen yaz buraya döndük. Anlatıyorum ben bu okulda okudum şurada oynardık filan diye :) değişik bir duygu. Hamileyim kızım burada doğacak inşallah burada büyür :) 
0 oy
tarafından
Ben istemezdim zaten nasipte olmadı önce baya uzak oturdum mahalleden şimdide şehir değiştirdim şimdiki mahalleyi de sevmiyorum tasimasim var nasip 
0 oy
tarafından
Antalya Kepez Mazıdağı da doğdum büyüdüm orda evlendim ilk kızım orda doğdu ikinci kızım da aynı yerde doğru şuan hep birlikte doğup buyudugum mahallede yaşıyoruz :)
0 oy
tarafından
Annem babam bu mahallede doğmuş ben ve kardeşlerim de buradayım ve Allah nasip ederse benim bebiste burada doğacak burada büyüyecek :D

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 940 göst.
25 Haziran 2021 Diğer kategorisinde 2prensannesi1 (2,523 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 351 göst.
26 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Elanur888 (102 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 116 göst.

379,291 soru

11,353,187 cevap

34,824 kullanıcı

...