0 oy
516 göst.
Diğer kategorisinde (468 puan) tarafından

Vee benim hikayem ayni mahallede doğdum büyüdüm eşim kuzenim üst katımızda oturuyorlardı aynı mahallede evlendim şimdi rabbimin izniyle kizi mi büyüdüğüm mahallede büyütecem annemle kaynanam alt üst oturuyorlar bende evlerinden 2 ev yandayım kizim La mahallede yürürken komşular daha dün sen buralarda oynardın simdi kızını oynatiyosun çok şanslısın falan diyolar evet kızlar büyüdüğünüz yerde yaşamak ister miydiniz :angel:

25 Cevaplar

+1 oy
(9,941 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Ayy bende aynı şekildeyim. Dogup buyidugum mahallede dogacak simdi oglumda :angel:

(468 puan) tarafından
Sende akrabayla mi evlendin yoksa komşu mu:D
(9,941 puan) tarafından
Tanımıyodum canım hiç eşim 3 sokak aşağıda oturuyor. Sonradan taniştık. 1 yıl ciktik 1 yil nisanli kaldik. 2 yilda evlendik. Ekimdede evleneli 1 yil olacak. Annemin arka sokaginda oturuyorum tüm çevrem ordq :))
(468 puan) tarafından
Nee guzell
-Reklam-
+1 oy
(8,081 puan) tarafından
Istemezdim nerede cahil dedikoducu insan varsa oradaydı.
(468 puan) tarafından
Olsundu doğduğun yer ayrı tatli geliyor insana
tarafından
Katılıyorum ++++
(8,081 puan) tarafından
Yok canım bana gelmiyor:)
tarafından
Bende tam bunun için tasiinicam alsam yeni bisey hemen farkediyorlar
0 oy
tarafından
Dogdugum sehirde yasamak bile istemiyorum. Ki çocuğumu orda büyütmek rabbim yazdiysa bozsun.
(468 puan) tarafından
Niye kız
0 oy
tarafından
Yok bnm dogup buyudugm mahlle cok eksinli 
(468 puan) tarafından
Kimse de yaşamak istemiyormuş:D
0 oy
(119,067 puan) tarafından

Çook isterdim yaaa :'(

(468 puan) tarafından
Ooo sen çok uzaktasın bide:(
0 oy
(60 puan) tarafından
Ay galiba aslaaaa ama asla istemiyorum böyle bir şeyi belki de mahalleden kaynaklıdır 
(468 puan) tarafından
Aynen ben mahallemi çok seviyorum ♡
(60 puan) tarafından
Ben yakınından geçmeye bile tahammül edemiyorum çok şanslısın bence :)
Gerçi bizim mahalle biraz şeydi böyle çete muhabbetli kavgalar kanlı bıçaklı
(468 puan) tarafından
Valla bizim burdan da kavga eksik olmuyor ama ınsanları samimi
(60 puan) tarafından
Yok malesef o da yoktu bizim o mahallede :D
0 oy
(1,595 puan) tarafından
Doğup büyüdüğüm mahalleye 5 dakika uzaktayım 
(468 puan) tarafından
Odaa guzell:)
0 oy
(39 puan) tarafından
Bende oyle ayni evimde buyutuyorum oglumu 7 yaşında suan Rabbim bağışlasın... ben bosandim.baba 3vinde dunyaya getrdim cocugumu
(468 puan) tarafından
Rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah sana canim
(39 puan) tarafından
Amin cnm sağolasın
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Evet isterdim eskiden çocukluk çok güzel Di 
(468 puan) tarafından
Aynen öylee
0 oy
(2,575 puan) tarafından
İsterdim. Eski komsuluklarimiz olsun

Mesela benim deli gibi oynadığım arkadaşımın çocuğuyla benim de oğlum oynasın . Sık sık gidip gelirim 23 senelik mahalleme. Oturduğum eve. Küçücük evimiz vardı bizim. 2 küçük odada ,23 deyne yaşadık ama çok mutluyduk :/
(468 puan) tarafından
Benim arkadaşımın çocuklarıyla oynayabilecek kizim cunki 3 kuzenim daha kuzenleriyle evlendi♡:)
0 oy
tarafından
Ben gitmiom ki oğlum orda büyüse ama eşimin büyüdüğü yer burasıda:)
0 oy
tarafından

Çok isterdim çünkü masal gibi bi mahalleydi hepimiz aile gibiydik büyükler hep ablalarımız dı sokağımız çıkmaz sokaktı hemen başında yeşil alan vardı yola halı serer oyunlar oynardık çok güzeldi çok mutluydum orda. Keşke hiç büyümeseydim hala o sokakta kilimin üzerinde bir yaprakla mutlu olan küçük Sibel olsaydım... :'(  ordan taşındık hayatım tamamen değişti sanki gülen yüzüm mutluluğum çocukluğum hep o sokakta kaldı...

Keşke kızlarımda orda büyüseydi o komşularla o güzel sokakta....

0 oy
tarafından
Ben suan orada büyütüyorum ama tasinicaz çünkü çok pis bir mahalle oldu çocukların agzinda hep küfür var oglum dışarıya çok alıştı annemlerin balkonu çok buyuk cok goruyor çocukları ondan birde ananneye cok alıştı onun icin gelecek yaza belki kışın tasinicaz
0 oy
tarafından
Ben degilde eşim öyle dogdugu büyüdügü evde şimdi kızı büyüyor pek iyi degil bina 30 yaşında her saniye içimizde korku ile oturuyoz 
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Doğup büyüdüğüm evin bitişiğini satın aldım evlendikten 2 sene sonra. Millet beni görünce çocuklarla komplekse giriyor """yaslandik vallaha yaslandik daha dün sen bunun gibiydin"""" diyor benim çocukları göstererek 
0 oy
(28 puan) tarafından
Memlekette yağıyo yaz yaza gidiyoz 10 gün :) 
0 oy
tarafından
Corum buharada dogdum anneannemin eviydi. Annemler evlenmis anneannemle kaliyolardi. Sonra ankaraya tasinmislar. Anneannem beni cok istemis goturmeyin ben bakiyim ozlerim yavrumu demis. Cunki gece hep onunla uyurmusum annemlere isimleriyle hitap edermisim. Ama ben kucukken ölmüş ona dair ufak tefek seyler hatirliyorum. O eve gelin gittim. Anneannemin odasini yatak odam yaptim. Binadaki sitedeki herkes taniyomus beni yeni tasinan bir iki kisi var sadece. Sonra annem evi satmak zorunda kaldi ordan ciktik. 1 seneyi geciyo hala alisamadim bu eve. Insan gezmeye farkli yerlere gider gitmek ister ama ben eski evime gidiyorum. Geziyoruz benim bebekken fotograflarimi cektikleri yerde oglumun fotografladini cektim.. esimle çekindik.  Ne zaman onunden gecsem gozlerim doluyo bambaska bi yer. Mahalle semt olarak degil ama tam karsi daireyi tutsam yine ayni huzur olmaz kalbimde. O evi alan kisi de babamin dayisi. Suan kiracilari var ve haliyle cikaramazlar tabi ama cikarlarsa hemen biz gitcez insallah imkanim olsun o evi kaca isterseler istesinler almak istiyorum. Ayri bi huzur var orda. En kaliteli pahali guzel yapili ev de olsa en luks villa da olsa ben yine o evi isterim. Insallah olur 
(468 puan) tarafından
İnseallah canım
Postu hortlatmissin:D
tarafından
Kiz eski post muydu :D yazmislar ay ne bileym valla bakamdm hic
0 oy
tarafından

İstemem ben onlardan uzak daha iyi :D

0 oy
tarafından
Doğduğum şehirde büyütmek isterdim evet ama köyümde hayır istemem.eskisi gibi değil çünkü yabancılar çoğaldı.buyudu eski komşuluk yok.egiitm desen bnm okuduğum zamanki gibi değil.
0 oy
(470 puan) tarafından
Ben buyuttum bile hemde benim ilk okuldaki ogretmenim oğlumun öğretmeni:))))))

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 939 göst.
25 Haziran 2021 Diğer kategorisinde 2prensannesi1 (2,523 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 347 göst.
26 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Elanur888 (102 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 115 göst.

377,961 soru

11,312,992 cevap

34,747 kullanıcı

...