0 oy
606 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Burasi bi kere daha oldu kizlar izi kaldi iki bacağında da vardi bu kez simdi tek bacakda anlamıyorum yanik gibi oluyor cok kotu oluyorum ? Niye olabilir böyle ya 

image

Ayni bez ayni yediği şeyler kafayi yiyecem 

3 Cevaplar

0 oy
(1,174 puan) tarafından
Havalar sıcak komple duş aldirmasan bile belinden aşağısını yıka mutlaka sıcak havada en kaliteli bez bile tahriş eder
tarafından
Kuzum inanmazsin isemesi haricinde gunde 2 3 kere banyo yapıyor.  Birde kaka yaptığında popsunu herzaman yıkarım hatta oda alışmış elimden tuttuyor banyoya götürüyor beni. Bu iki oldu ilkini izi hala duruyo ilki daha kotuydu *** *** degistirirm altini bir tek gece kalkmazsa ozaman degistirmem okadar
(1,174 puan) tarafından
Teni çok hassas sanırım Bepanthol pişik önleyici öneririm canı yanıyordur kuzumun
tarafından
Artık oyle yapicam hep surucem sanırım bu zamana kadar. Ilk dogdugunda sürdüm 40ina kadar bir dahada krem.faln sürmedim ne oldu böyle anlamıyorum
(1,174 puan) tarafından
Sıcaktan oluyor canım 9.5 aylık bebeğim ufak kızarıklık olduğunda hemen Bepanthol sürüyorum biraz açık bırakıyorum zıbınla duruyor pisiğe çevirmeden engellemiş oluyorum böylelikle. Pişik önleyici kullan mutlaka çok geçmiş olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Oy kıyamam ya mantar oluyordur belkide canım belkide bez surtuyordur bir travazol ya da taravakort krem varsa sür yoksa sudo krem sür onlar iyi gelirse gelir birde altına ince bir don giydir ki bez sürtmesin bacağını minnoşun 
tarafından
Mantar böyle mi oluyor ki  ? Sudo var surdum bir kaç kere. Kıyafet mi giydireyim ilaki yani ne bilim sicak ya hep zibinla gezdiriyorum ancak carsiya bir yere gittigimde yani .s
tarafından
Bebek maşallah toplu canım birde hareket liyse bez sürter bacağını şöyle ince bir alt giydir mutlaka terledikce sürter bacağı kıyamam mantarda genelde genital bölgede olur bezde sürekli ıslak olduğundan ama orada da olabilir belki diye düşündüm
tarafından
Surekli degil bir iki kere isiyor ya direk cikartiyorum. Cok cook.harektli dogru duzgun oturdugunu görmedim en son oturmayı öğrendiğinde gordum. Aynen bir daha oyle yapicam artik bir kac kisi daha söylemişti oyle
0 oy
tarafından
Biraz bez takmasan o badinin çıt çıtını kapatmasan geçer sanki. Altina yaparsa yapsın cocuktan onemli degil ya kiyamam nasil yanmış, bizim küçücük biyerimiz yaniyor duramiyoruz bu cocuk nasil dayansin bu acıya bu sıcakta 
tarafından
Ya valla billa halilarim hep idarar desem .d  hergun banyosu poposu kaka yaptığında yıkanır kendi bile alisti kendi tutuyor elimde banyoya götürüyor beni. Oyle şeyim yoktur elimde yıkamıyorum umurumda degil bana gelen evime gelemsin bana gelsin zaten.
tarafından
Sende haklısın canim ALLAH kolaylık versin dedigim gibi bu gece bezini takma badiyi de kapatma alttan yattigi yerin altına birseyler ac yatagi kirlenmesin birak yatsin oyle rahat rahat emin ol çok işe yarar sür kremini birak kalsin öyle yarinda takma gerekirse zaten evdesiniz heralde hep

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 112 göst.
28 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ZelihaAytac (636 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 134 göst.
31 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde 0852 (739 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 392 göst.
9 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 96 göst.
29 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Istanbullu 34 (5,272 puan) tarafından soruldu

381,419 soru

11,418,902 cevap

34,975 kullanıcı