0 oy
452 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,826 puan) tarafından
Bebegım bı haftadır grıp.. İlk ıkı gun burnu yarı akıyo yarı tıkanıuidu ve ates vardı hastaneye gotrdm basit bı srup verdi ertesi gun oksuruk basladı tekrar gttm cıgwre inmesin gel demsto ilerlerse.. Bu sefer de hava ilave etti bes gun snra gel ddı neyse bes gun snra ıyılestı sayılır bı hafif hırıltısı vardı tam doktora gtcegm gun yine ateslendı ama dusuremedk sabaha kadar cok fenaydı dis de cıkartıyo hem de azi dis ondan mıdır dedim  ama doktor diş o kdar yapmaz dedi.. Tedaviye yanıt alamdk ates de devam eıduo covıd testi yapalım dedi sabah testi verdik bide cıger filmi istedi cıgerlerde biraz tutulma var dedi antıbıyotık verdi.. Covıd sonucu bekliyorum cevremde ne grıp vardı ne covıd.. Evden cıkmadıgım halde ya esim isten getirdi ya da marketteki esyalardan geldi bilemiyorum ya da normal bı grıp ama delirmek uzereym allah kimseye yasatöasın annem goruntulu arayıp aglasıp duruyoruz ille gel tek bakamazsın diyo ama onlar da kalp ve tansiyon hastası asla gtmem Allah yardım edecek diyorum oglum halsiz o yaramaz mınıgumden eser yok dua edin ogluma bise olmasın 

9 Cevaplar

0 oy
(583 puan) tarafından
Allah şifa versin canim korkma üzülme bişeyi yok distendir  tedbirli davranıp iyi yapmışsın  ama kovid olsaydı gerelime  olmazdı hiç gorcen bişey çıkmayacak Allah  in izniyle
(1,826 puan) tarafından
Ama röntgen sonucu beni korkuttu cigerde tutulma olması ve dişten bu kadar ates yukselmez denmesı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kuzum allah sifa versin insallh kovid degildir sonucu ne zman cikacak buraya yaz yine olur mu 
(1,826 puan) tarafından
Negatif cıktı canm sımdı atesını dusurwmıuorm doktor da sadece dolven ve calpol ver diyor dusa sokuyorum ıslak bez koyuyorum eklem yerlerine bana mısın demedi bı tek dısarı cıkınca dusuyı
tarafından
Cok şükür kuzum ateside düşer insallah
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Rabbim yardimcin olsun kuzum.ins korktugun basina gelmez 
(1,826 puan) tarafından
Gelmedi cok sukur sımdı atesını dusurmeye calısyrz gece gunduz
0 oy
(7,412 puan) tarafından
Oyy kiyamam kuzum benim insaAllah degildir canim. Rabbim sifa versin. Sende yıpratma kendini heraey Rabbimden. Dedigin gibi varsada hic biyete gitme canim.
(1,826 puan) tarafından
Varsa gider miyim yokken de girmiyordum orası ayrı.. Ama negatif cıktı sukur fakat  atesı bitirdi bizi dusureöıyorz
0 oy
tarafından
Rabbim şifa versin. Benim kızımda malesef pozitif. Bende hiç dışarı cikmiyordum. Eşimden mi geldi bilmiyoruz. Benim sonucum negatif . Bir buçuk yaşında kızım .eşim de pozitif maalesef
tarafından
Çok geçmiş olsun "( rabbim tez şifa versin inşallah ya tüh "(
(583 puan) tarafından
Size de geçmiş olsun  acil şifalar diliyorum canım
tarafından
Teşekkür ederim kizlar Allah razı olsun .  Çok dua ya ibtiyacimiz var bu dönem dua edin bize :(
(1,826 puan) tarafından
Rabbım sifa versin arkadasım cok zor valla bzıım negatif cıktı ama cok ııcm yandı simdi atesle mucadele ediyorum hıc gecmıyor nerdeysr cocuk ıkı Gune erıdoı
tarafından
Rabbim şifa versin size de . Hemen iyileşir inşallah
0 oy
(399 puan) tarafından
Korkutma kendini Allah izni ile hiç bi sıkıntıda olmaz Allaha sığın Rabbim şifasini versin İ şallah size ve tum hastalalara
(1,826 puan) tarafından
Negatif cıktı ama hastalığı cok ateslı gunlerdr mahfolduk yavrum
(583 puan) tarafından
Çok şükür  inşallah  şimdide düzelir ateşi hastalığı
0 oy
tarafından
Allahım korktuğuna uğratmasın yarabbim tezelden şifa versin inşallah canım benim ya "( çok üzüldüm şuan 
(1,826 puan) tarafından
Negatif cıktı ama cıgerlerıne ınms hava ve antibiyotik kullanıyorum atesı dusmek bilmiyor cok inatcı halsiz cocugum kımıldayamıyor
tarafından
Ay çok şükür canım benim ya inşallah biran evvel atlatır hastalığınida ateş için limon kullan canım topuklarına dirsek içlerine tepesine ensesine soğuk limon sur bizde hep ise yarar inşallah size de şifa olur
(1,826 puan) tarafından
Deneyevgm bunu ilk kez duydum bak
0 oy
(2,447 puan) tarafından
Benim kızım disten sonra bronşit oldu ciğerlerinde zatürre var dendi hastaneye yattık serum buhar öyle iyileşti kuzu her bebek sadece ateşle atlatamiyor maalesef. Allah şifa versin inşallah 
(1,826 puan) tarafından
Benımkı de aynı durumda canjm
0 oy
(477 puan) tarafından
Rabbim tez zamanda şifasını versin ınsallh kuzunun
(1,826 puan) tarafından
Cok saol test negatif cıktı ama atesı zcok var
(477 puan) tarafından
E çok şükür ya covit olmasında
Ateşi diştendir cnm bizim oğlanda diş cikarirken ateşleniyor 4 saatte bir Calpol verdim ılık duş aldırdım sürekli 3 .4 gün sürdü böyle kendiliğinden geçti sonra

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 148 göst.
13 Haziran 2021 Aile kategorisinde Evramm (467 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 512 göst.
30 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 99 göst.
11 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 213 göst.