0 oy
441 göst.
Diğer kategorisinde (166 puan) tarafından
Kizlar ilk başlarda ellerini keşfediyor falan diyordum tamam ama 5 aylık olduk parmak emiyor bildiğiniz avutuyor kendini gece uyurken bile götürüyor ağzına parmaklarını böyle olan varmıydı bebeği sonra bıraktı mi ? Artık sinirlerim hopluyor çocuk elini ağzına alınca dünyayı unutuyo:(

5 Cevaplar

0 oy
(865 puan) tarafından
Benim.de oğlum.2.5 aylik oldu bu alışkanlığa başladı. Gece bile ya. Pırrrçç pırrrççç şapırdamalara uyaniyorum
(166 puan) tarafından
Benim için uyanmak sorun değil ama aşırı sinirleniyorum resmen kendini avutuyo çocuk ac olsa parmak emiyo acıktığını anlamıyorum:(
(865 puan) tarafından
Yok.benim.de uyanmak sorun değil de. Yani aciktiginda ağlardı mesela artık.oyoe değil açıktığı an ellerini ağzına götürür
(166 puan) tarafından
Napcami bilsem keşke
(865 puan) tarafından
Agzina götürdüğünde elini tutuyorum ya da agzundayken çıkarıyorum elini. O zaman da basıyor yaygarayı ağlıyor senin de öyle mi
(166 puan) tarafından
Ayyy aynısı vallahi
-Reklam-
0 oy
(132 puan) tarafından
Benimki 9aylik hala aynı gayet normal kendi kendine bırakır zorlama 
(166 puan) tarafından
Surekli mi parmağı ağzında
(132 puan) tarafından
Evet ama uyanıkken uyurken emzik veriyorum ağzına
(132 puan) tarafından
Emzik vermiyosan emzik tavsiye ederim
(381 puan) tarafından
Valla cnm bnm yegenim bırakmadı 6 yasında hala emiyor neler denedik bırakmadı parmak yara olmus artık bu bnm başıma gelir diye korkuyorum
(166 puan) tarafından
Kullanmıyorum ama istemiyorum da onada alışacak bırakması zor olacak
0 oy
tarafından

Çok geçmeden bıraktır derim benim oğlum da öyleydi parmağı yara oldu su topladı o halde bile çok zor biraktirdim 

image

(381 puan) tarafından
Ayyy işte bende bundan korkuyorum cnm yeğenimde böyle oldu ama 6 yasında hala emiyor ne yaptık bırakmıyor
tarafından
Akılda bitmesi lazım oğlum yarabandiyla tiksindi yoksa  yarası acısa bile emiyordu
(381 puan) tarafından
Kız biz yara bandı mı denemedik  acıbiber mi denemedik  doktora götürdük alcıya aldı düsün unutsun bi kac gün cıkarırız diye alçıyı cıkarır cıkarmaz yine emdi  hala emiyor cözüm bulamadık
tarafından
Okula filan başlayınca bırakır inşallah yazık
(381 puan) tarafından
İnsallah ama ben bu konuyu cok arastırmıstım  cözüm bulalım diye evlenip uyku arasında emen bile var eşim parmağımı daldıktan sonra agzımdan cıkarıyor diyen duydum:)  o yüzden kızım emiyor simdi ödüm kopuyor inan
0 oy
(381 puan) tarafından
Ay en cok korktuğum bu işte benim kızım3 aylık olacak az kaldı elini emiyor ama parmak da degl elinin kenarını emiyor kendinden geciyor resmen ellerini keşfediyor diyorlar ama  kalıcı olut diye korkuyorum her elinş agzına attıgı an direk meme veriyorum unutsun die baska bise gelmiyor aklıma emmesini istemiyorum 
(166 puan) tarafından
Ben oyun oynatıyorum yinede unutmuyo arkadas
(381 puan) tarafından
Kız bnm kucuk belki ondandir ama nasıl emiyor görsen mırç mırç kendinden geciyor o degil 5 emzik denedim hiç birini almadı paraladim kendimi ama almadı elini öyle bi zevkle emiyor ki sinir oluyorum emzik varken elinde ne zevk buluyorsa:)
0 oy
(15,845 puan) tarafından
Benim kızım emerdi. Bıraktı sonra ama. Hatta bazen ayak parlaklarını bile ağzına götürür emerdi. Şimdi oğlum 6 aylik ayak parmaklarini arada bir ağzına götürüyor 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 76 göst.
30 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 122 göst.
15 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Umber (2,252 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 472 göst.
1 Aralık 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 79 göst.
20 Nisan 2021 Diğer kategorisinde 3 mucizenin annesi (74 puan) tarafından soruldu

378,118 soru

11,317,334 cevap

34,763 kullanıcı

...