0 oy
888 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Mesela bir yere gidip biseyler beğendiği zaman alır mı 

Benim ki.gitsin bir yerde bi eşya begensin hemen alır 
E lazım değil ki diyorum olsun ben beğendim diyor :D 
Sen kullanma ben kullanırım 

Dün de gitmiş bunları almış 

Yahu evde kaç takim kahvaltı takimi var  diyor bak galpli galp<3:D

Ee ya ezici o olsun diyor daha rahat ez :ninja:

Kutulara da sarmaları dondurma kutularına koyuyorsun bunlar daha iyi desi cani sarma istedi heral:D

Yükseleni yengeç ve çok anaç bi burç aldığı herşeyi kendi yerine dizer la bi dur ben yaparim diyorum  çocuklardan fırsatın  olmaz diyor 

Iyiki anasi doğurmuş onu:D

Maşallah PAŞAMA ♥️♥️

image

image

image

32 Cevaplar

0 oy
tarafından
Eşim öyle şeyleri düşündüğü an bana fotograf atar yada oraya götürür çünkü gereksiz lazım olmayan birşeyi asla almaz ki aldırmayacağımı bilir. Düşünür böyle şeyleri ama benden korkusuna mı anlamadım tek basına öyle alıyım ediyim huyu yoktur :D 
tarafından
Benim ki seviyor kiz eskiden yokmuş yokluk çekmişler şimdi çok hevesli bende kırmıyorum:)
tarafından
O apayrı birşey rabbim kimseye yokluk cektirmesin :) Hiiiç kırma nasılsa birgün kullanılır yani :)) böyle şeyler eşler arasında cok güzel :)
tarafından
Aminnn canım

Evet bende bisey deniyorum çünkü bazen anlatıyor fln ne bilim kötü oluyorum aman diykrum sanki ne olacak
Aynn kuzum çok güzel.hemde
-Reklam-
0 oy
tarafından
Alır almaz olur mu çocuklara tron almış oylece duruyor çok gereksiz gördüğünu alır tabak falan almadı ama ranza almış ben bi şok e lazımmış 
tarafından
Ahahah dron mu:)))) bana yolla ben de sana tabak çanak :))

Demek oda o tür şeyler seviyor:)
tarafından
Ahahaha evet kumandalı uçak dron araba böyle şeyleri alır çocukları  için çok gereksiz ve pahalı
0 oy
tarafından
Yavaş yavaş alıştırmaya ugrasiorum al dedigimi almazdı smdi hadi markete gidelim der :)
tarafından
Alıştır kiz bilsin alsın baksın:))
tarafından
Kız annesinde hiç görmemiş 2 sene oldu hala tam yapamio illa biseyi unutur :)
tarafından
Benimki de yokluk çekmiş küçükken kalabalık bir aile misafir gelse tabak kaşık yetmezdi annem bize sonra yedirirdi diyor ondan o huyu böyle  bana kalirsa
tarafından
Bacım onlardaki zenginlik kimsede yokmuştu:)
tarafından
Ah ah daha iyisi aslında önceden au son 10 yıl da herşey çok com değişti yaa:/
0 oy
(302 puan) tarafından
böle ev eşyası bana kıyafet fln almaz ama kzıma kıyafet kendine kıyafet alır yiyecek alır
tarafından
Yok kıyafet işi olunca bana sorar hatta dün kendine tişört alacak bana soruyor sence ne renk olsun fln diye :))
(302 puan) tarafından
genelde beraber alırız ama malesef pandemiden dolayı cıkmıyoz pek biz ni yere o kendi alıyor
tarafından
Ah bu pandemi.zaten insanları bitirdi
(302 puan) tarafından
aynn öle cnım
0 oy
(22,070 puan) tarafından

ayyy ne guzel ya pure eziciyle mutlu oluyorsun ya bazen insan boyle seylerlede mutlu olmali :Dddddd puhahahaha

tarafından
Ne alırsa aldım mutlu oluyorum zaten

Ama kendisi gidip alıyor ve ben kullanmak istesem zaten isterim diykrum ben kullancam diyor ordaki anlat ak istediğim başka ada seviyor yemek yapmayı yardım etmeyi
 1 ay önce 21 milyaara aldigi beşi bir yerdeye de çok mutlu oldum şimdi 5 liralık ezici ve soyacağa  da ahahahah:d
(22,070 puan) tarafından
He bilmezmiyim
tarafından
Neyi bilirsin mesela
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Genelde birlikte çıkarız fikrini söyler. İhtiyacı olan şey oldu mu alır. Altılı kadeh alıp gelmişti evdekiler kırılmasın diye söyleniyordum. 
tarafından
Kiz bırak alsın adam işte neye söyleniyon:)))
(13,202 puan) tarafından
Yok kız çeyizlik vitrindekileri kıracaklar kullanırken diye söyleniyordum. Gitmiş normal birşey almış.
tarafından
Ahaha adam illede kadeh te içecek:) benimki de kaşıklarım kaliteli ve hoş duruyor yazık bunlara deyip başka takım aldı
(13,202 puan) tarafından
Haha. Sorma övünmüyorum da Trakyalıyız malum bazı kötü alışkanlıklar. Biz de taa Erzincandan kebab tabağı aldık kapaklı geçen söylemesi ayıp çökertme yaptım ona servis yapayım dedim. Olsun boşver yeni dursun tabağa koy dedi :D
0 oy
(5,346 puan) tarafından
Vala byle şeyler hiç almadı ama o çok karnına düşkün içeçek yıyecek  abur cubur doldurur poşetleri yada meyve sebze getirir ancak yeriz bunarada çeyızlık kaplı olan aynısı bndede var benımde aynısı ama renkarenk hepsi aynı renkte değil güle güle kullan cnm☺️♥️
tarafından
Inanır misin abur cubur ben demeden almaz ☺️

Ama adam evle ilgili eşya ile ilgili şeyleri ayr bir seviyor:)☺️

Evet ya çok kullanışlı ve yer kaplamıyor
Sende güle güle kullan kuzum ♥️♥️
(5,346 puan) tarafından
Keşke bnm eşimde alsa oda denk gelirsek lazm dye alır yoksa hep karnına düşkün :))
0 oy
(48,634 puan) tarafından
almaz canim.kendine bile begense almaz eve bisey alacak olsa elli kere arar sorar☺️ hele bunlardan hic almaz evde yer yok diye ama ben bayiliyorum kap kacaga baktirmiyo bazen alirim diye☺️
tarafından
Sağol ablacım:)☺️

He bende beğendim:)Bide bak pembe galp demiyor mu sırf bisey demiyim diye de muzurluk yapıyor
(48,634 puan) tarafından
ne güzel iste ☺️ güle gule kullan . ezici bende aldim ezmelik bisey yapmadım hic ☺️ saklama kutularindan annemde var genelde bana bisey verdigi icin bende duruyo ☺️
tarafından
Dondurucum var icin E sürekli.biseyker dolduruyorum yaa çok gerekli bisey aslında:)

Bana da hiç lazım olmadi ezici sebze fln esasen blendirla 2 dakika da ama.adam heveslenmiş daha ne diyim:)

Bide eskiden çok yokluk görmüşler annesi çok çekmiş yokluk misafir gelseydi diyor evde tabak kaşık yetmezdi diye bize sonra yedirirdi kalabalık bir aile oldukları için ondan içinde kalmış demekki
(48,634 puan) tarafından
birak alsın kiz insan mutlu oluyor boyle seyler aldıkça ☺️ ben eladan cikamiyorum ya annemlerin alt mahallede dubai diye bir yer var uc katli tabak canak legen ne ararsan var diyorum ben bir dubai yapip gelicem ☺️ bazen gitmiyorum diyorlar sen dubaiye gitmiyor musun ☺️ napayım seviyorum
tarafından
Valla bende o yüzden karışmıyorum daha:)☺️☺️

Ahaha ismi de güzelmiş:☺️☺️ dubai ☺️☺️
0 oy
(2,067 puan) tarafından

Benimskk  boğaz sevdiği icin  hep öyle  syeler alir  böyle şeyleri arada alir :D

tarafından
Ahah kiz oda öyle şeyleri alır ama genelde bu tür şeyler daha dikkatini çeker:)
(2,067 puan) tarafından
Bizmknjn sadece boğaz  özellikle  et falan  boule syeler  benim alkma gelir sen al  der kendi zevkine göre  :))
0 oy
tarafından
düzenlendi
Al kuzum Bak ben de evde yapıyorum nasıl oluyor hem

de fırında 
0 oy
(535 puan) tarafından
Ayy bilemedim iyi mi kötü mü benimkinin daha eve bir ev eşyası aldığını görmedim 
tarafından
Ahahaha sen istediğin zaman da alıyorsa sorun yok kuzum :)

İlgili sorular

+1 oy
32 cevap 525 göst.
0 oy
20 cevap 1,224 göst.
0 oy
8 cevap 594 göst.
12 Haziran 2023 Aile kategorisinde Asli_eren_47 (762 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 145 göst.
26 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,251 soru