0 oy
342 göst.
Aile kategorisinde (1,926 puan) tarafından
Ben doğum yapalı 25 gün oldu kaynanamlarda kalıyoruz kırkım çıkana kadar kalacaz eşim ayrı odada yatıyor sabah ise gidiyor diye işten gelince de odada yanima bir uğrar sonra içerde oturup televizyon izler toplasan yarim saat anca görüyorum ben bütün gün odada bebekle ilgileniyorum sütüm de az olduğu için sürekli emzirmeye çalışıyorum bebeğimi arada ağlıyorum ama kimseye de belli etmiyorum bir taraftan hem eşimi özlüyorum bir taraftan da ona çok sinirleniyorum.

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Lohusasin normal canim esinle konus sanda ihtiyacim var az bizle ilgilen diye 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bize anlat bacim biz bize yeteriz
0 oy
tarafından
Canım benim ya kıyamam konuşsana eşinle sana ihtiyacım var de
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Neden tek odadan cikmiyosun bitanem sende onların yanına git arada nefes al . Eşinle konuş sıkıldım de anlar seni 
(1,105 puan) tarafından
Kuzum sütün yetmiyorsa süt artırıcı çaylar var . Yani dogal besinlerle artmadiysa helva hoşaf bulgur vs gibi . O çaylardan dene humana steal tea falan var fayda ediyor bayağı . Hem sen rahat edersin hem bebeğin doyar .
(1,926 puan) tarafından
Rezene çayı içiyorum helva yiyorum ama az var akşama zor yetiyor akşam olunca huysuzluğu başlıyor
(1,105 puan) tarafından
Benim de öyleydi kuzum sen o caylardan bı dene . Bide psikoloji çok etkiliyor hemen geri çekiliyor süt sen böyle sıkıntılı stresliyken zaten çok sütün gelmez . Eşinle konuş kendini iyi hissedecek bir plan yapın ve dediğim çaydan bir dene hayırlısı ile sütün artar inşallah
(1,926 puan) tarafından
Onu da kaç gündür söyledim alcak insaAllah her akşam diyorum yoruldum artık bıraktım bende istemeyi
(1,105 puan) tarafından
Sen kendi kendine ilaç ol kuzum kendi moralini yüksek tut burda bir sürü arkadaş var . Bende kaç ay evde kaldım doğum korona derken bir Allah kulu yoktu yanımda burda çok güzel arkadaşlar edindim bana bı nefes oldu gerçekten.  Bebeğin herkesten herşeyden daha önemli için sıkılınca kokusunu içine çek . İlerde güzel günlerinizi düşün
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah eşin yardım etmez mi
(1,926 puan) tarafından
Yok ya işten geliyor yoruldum diyor yatıp televizyon izler saat 11 olunca ben yatıyorum diye gelir odada saatlerce telefonla oynuyor
(4,853 puan) tarafından
Allah güç kuvvet versin inşallah sana canım
(1,926 puan) tarafından
Amin canım inşaallah
0 oy
tarafından
Seni neden bu kadar yanlız birakioki 
(1,926 puan) tarafından
Bilmiyorum rahatlığa alıştı tabi eşim yanımıza uğruyor iki oğlumu öpüyor sonra içeri gidiyor sinirleniyorum bende bütün gün görmüyorum 5 dk yanımda durmuyor napiyor ne ediyor hiç bilgim yok
tarafından
Karşına al konuş madem seni o eve götürdü yanında olsun öyle olmaz televizyon yok bisey yok zor olur
(1,926 puan) tarafından
Yok canım ya altlı üstlü oturuyoruz oda alıştı rahatlığa tabi sütüm yetmiyor diye sürekli laf işitiyorum zaten onu ye bunu ye yemiyorsun olmaz tabi sütün gibi gibi stres yapıyorum bende üzülüyorum yavrum ac kalıyor diye
0 oy
(2,566 puan) tarafından
Eşin neden ayrı odada kalıyor ben o kısma takıldım 
(1,926 puan) tarafından
Biz görümcemle aynı odada kalıyoruz oda sabah ise gidicem diye ayrı odada kalıyor
(2,566 puan) tarafından
Olabilir eşinin senin yanında olması gerekir görümce başka odada yatsın
(1,926 puan) tarafından
Canım yukarı evime çıkınca da ayrı odada yatarım ben diyor adam sorun aşağıda olmanız degilki
(2,566 puan) tarafından
Beraber uyuyun benim tavsıyem canm cünkü araya sogukluk giriyo
(1,926 puan) tarafından
Farkındayım Canım zaten soğukluk girdiğinin yatmak istemiyor zorla değil ya napayım yukarı evime çıkınca merak ediyorum aynı şekil olursa o zaman konuşuruz bazı şeyleri
0 oy
tarafından
Ağladığın için sütün yetmio sen neden ağlıosun kırkın çıkana kadar ne kalmışki hemm sonra kendi evine gisince hep görcen eşini nasılsaaa 
(1,926 puan) tarafından
Sorun yalnız hissetmem canım tek olmam
tarafından
O konuyuda eşinle konuşmalısın canımmsöyle sıkılıyorum dee hem bebeğinde küçük ondan öyle oluodur biraz büyüsün artık hayatın onun üzerine kurulu olcak canım sadece sabır biraz sabır allahım yardımcın olsun
0 oy
tarafından
Sen niye kendini odaya hapsettinki bebek uyuynca cik tv izle biseyler yap
(1,926 puan) tarafından
Odadan çıkıyorum canım onda da yemek yapıyorum iş yapıyorum kaynanam çalışıyor anca işte
tarafından
Yaa allah sabir versin kuzum
(1,926 puan) tarafından
Amin canım sağolasın
0 oy
(1,948 puan) tarafından
Neden ayrı yatıyorsunuz ki
(1,926 puan) tarafından
Eşim ise gidiyor ayrı yatıyor
0 oy
(271 puan) tarafından
Tam bir lohusa hisleri bunlar sonra geçer 
(1,926 puan) tarafından
InsaAllah geçer

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 207 göst.
29 Kasım 2022 Aile kategorisinde clk38 (1,374 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 126 göst.
26 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Melek06 (746 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 351 göst.
26 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 3prensannesi (1,494 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 321 göst.
3 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Guzelle123 (313 puan) tarafından soruldu

383,532 soru

11,477,241 cevap

35,090 kullanıcı

...