0 oy
347 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kizlar 2 aydir yeni eve tasindim geldigmz gbi kac aylik ödenmemiş fsturalari vsrdi esim ev sahibine soyledi dedi tamam hala odememisler 3 bine yakin borc geldi haciz gelecekmiş sabah kalktim elektrigide kesmişler elektriksizim suan bos bos oturyorum su faturasinida odememisler bin tl oda burdan tasinip gidip orda ev almışlar drumu olmasa insan gdio ev alirmi onlarin gunahinin bedelini biz ödüyoruz cok sinirliyim eşime patliyacam az kaldi mühürlemisler 'ya :angry:

4 Cevaplar

0 oy
(4,853 puan) tarafından
Sürekli rahatsız etsin eşin olurmu öyle şey ya bedavaya mi oturcaksiniz sanki o evde 
tarafından
Kiz valla bu kadar sire uaciz gelmemis sansima gekdim haciz kagidi geldi
-Reklam-
0 oy
(449 puan) tarafından
Cnm.siz elektrik ve suyu niye üstünüze almadınız ve de borcu olan eve niye girdiniz ki
tarafından
Iste esimn bilgisi yoktu cnm geldikten sonra ogrendik bide ustumze alsak butun borc bize kalir hayatta borc edenmeden ustumuze almayiz
tarafından
Hayr yanlış biliyosunuz kalmaz
tarafından
Canm esimdr gittu ev sahibide gitti olmadi bircu siz odeyin onlardan tahsil edersinz oyle aboneliği ustumze alabilmişiz yoksa olsaydi coktan yapmıştk
tarafından
Canım benim adam sizi kandirio sen gidiosun kira sozlesmenle ben bu eve yeni tasindim ben adına alicam diosun ve yeniden size abonelik yapıolar sizi kandiriolar annemde aynısını yaşadı önceki kapatmamış borcu vardı annem gitti yeniden açtırdı hatta ordaki bayanla konuştuk onlar nereye giderse borç onlarla gidecek dio hatta 2 gün önce doğalgazla aynısını yaşadık adam geldi saati taktı düetin borcu onun adıyla gitti siz bi elektrik için aboneliğe gidin
0 oy
tarafından
E nie esin kendi üstüne almadı öyle yapınca borç onlara gidio direk 
0 oy
(324 puan) tarafından
Elektriği de suyu da üstünüze alın önceki borç sizi ilgilendirmez ustunuze aldiginiz tarihten sonrası sizi ilgilendirir. Biz de tasindigimizde su faturasında borç görünüyordu biz üstümuse aldık o tarihten sonrası bizi ilgilendirdi, bir an önce gitsin eşin üstüne alsın yebi tasindik desin açsınlar elektrik suyunuzu
(324 puan) tarafından
2 aydır üstünüze almadığıniz için sıkıntı olur bu zamana kadar aldirsaydiniz keşke, eklerlerse o iki aylık kısmı eklerler büyük ihtimal.
tarafından
Kozlar ev sahibiz kac defa gitti boorc odrnmeden olmuyor esimde ayni sekilde borcu ödemeden ustune alamıyorsun malsef ve olsa bile borcu siz odeyin onlardan tahsil edersinz diyolar boyle bi sacmalaik mi var
(324 puan) tarafından
Öyle bişey yok ya ordaki personel sanırım borcu sizden tahsil etmek için yapmış olabilir çünkü iki kere başımıza geldi bu durum bizim dediğim gibi oluyor. Borcu ödemeyen aboneye belli bı sure sonra icra kağıdı gönderiyorlar. Nereye edeceğinizi bilmiyorum ama şikayet edin araştırıp.

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 236 göst.
22 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde AlpereninAnnesi (756 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 81 göst.
0 oy
27 cevap 461 göst.
2 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yusufcan (130 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 147 göst.
20 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Pasakizz (807 puan) tarafından soruldu

379,483 soru

11,360,226 cevap

34,838 kullanıcı

...