0 oy
629 göst.
Aile kategorisinde (393 puan) tarafından

Ah annemm puseti bari düz koyaydın <3<3

image

8 Cevaplar

0 oy
(2,423 puan) tarafından
Ama orjinal olmuş kendini kaydırıp düşmesin diye yapmış kadın:)))
(393 puan) tarafından
Aynen aynen diyo zaten kaymasın diye öyle koydum :))
-Reklam-
0 oy
(3,458 puan) tarafından

Çok şeker yaa puset de ters hahaha :D

(393 puan) tarafından
Torununu düşünüyo işte :D
0 oy
(319 puan) tarafından
Uşş ne tatlı bende kızımı ana kucağında koyuyorum ben koşturuyorum temizlik yemek yapıyorum oda beni izliyor tabi bi zaman sonra patlak veriyor bağırmaya başlıyor ama olsun yinede güzel şeyler 
(393 puan) tarafından
Aynen bi süre sonra basıyolar çığlığı yeter beni burdan alın der gibi :))
0 oy
tarafından

Abovv :D anneanne cok tatli ya <3

(393 puan) tarafından
Ya teşekkür ederiz   :) ❣
0 oy
tarafından
Pusete yeni kullanım şekli katmış kadın öğrenmiş olduk benim kaynanam da böyle çocuk 1 yaşında ben hiç kucağa almam yerde hep kaynanan gelir hemen kucağına alır çocuğu yere Burak bırakma diye babaanne ve anneanne yüreği dayanmıyor 
(393 puan) tarafından
Ahahahh sen de söyle almasın diye kaynanla aran nasılsa ona göre tepki ver benimki ne desem dinler çekiniyo biraz benden ben izin vermeden bişi yapmaz :D
tarafından
Bizim aramız çok iyi kaynanam çok iyi bir insan oğluma benden daha iyi bakıyor valla bu zamana kadar hep yanımdaydı yardımcı oldu o yüzden o ne yaparsa yapsın ben bişey demiyorum sonuçta o babaanne hiç torununun kötülüğünü ister mi
(393 puan) tarafından
Allah bozmasın inşallah canım ne güzel valla bizim ilişkimiz biraz değişik kaynanamın yapısı filanda farklı olduğu için anlaşamayız :)
tarafından
Rabbim kötülük vermesin yuvanıza canım
(393 puan) tarafından
Amin hiç kimseye vermesin inşallah
0 oy
tarafından
Kendi annemi gördüm :) bende geçen mutfakta iş yaparken bebişim pusette yerdeydi annem aldı koltuğun üzerine çıkartı aynı böyle orda olmazmış :D  Ahh anneler canlarını severim onların ❤️
(393 puan) tarafından
Yerde olunca içleri rahat etmiyo :)) Allah başımızdan eksik etmesin annelerimizi ❣
0 oy
tarafından
Ah bu torunlar bek datlu;D annemde torunuyla dövüşür dövüşür biktim gidecem diye isyan çıkartır ben kızıp bağırınca da elleme kızımı diye bana çıkışır:)) bir garip ler ya bizde mi ilerde böyle oluruz acaba diye merak etmiyor değilim 
(393 puan) tarafından
Ahahahh o günleri görürmüyüz ki acaba ama bence kesin öyle oluruz :D
tarafından
Görürsek ben kesin öyle olurum:D
(393 puan) tarafından
Onlardan daha pinpirikli olmasak iyidir :D
tarafından
Olmayız inşallah:)
0 oy
(2,931 puan) tarafından
Ayni benim anacigim:))
(393 puan) tarafından