0 oy
583 göst.
Aile kategorisinde (839 puan) tarafından

Böyle çok ilgilenen tatlı sevecek sus pus sıkıcı olmayan bir doktor aramaktayım doğum doktoru varmı bileniniz

Esenyurt zaytinburnu ve çevresi olsun ama fazla uzak olmasın 

13 Cevaplar

0 oy
(377 puan) tarafından
Anadoludamizsin avrupadami canim
(839 puan) tarafından
Ay ben istabulda büyüdüm ama hala onu karıştırıyorum ya esenyurttayım
(377 puan) tarafından
Karsida bilmiyorum canim ben anadoludayim
tarafından
Esemyurt Avrupa yakası oluyor
(839 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım yinede
(839 puan) tarafından
Kaç kere söylendi bu bana ama karıştırıyorum işte :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Neresi istanbulun
(839 puan) tarafından
Esenyurt Zeytinburnu ve çevresi olabilir
tarafından
Hmm anladim canim uzakmis
0 oy
(2,211 puan) tarafından
Ilçe olarak yazarsanız yardımcı olurlar 
(839 puan) tarafından
Aynen onu unutmuştum ekledim teşekkür ederim
0 oy
(10,025 puan) tarafından
Avcılar özel anadolu hastanesi özcan karademir. Kesinlikle tavsiye ederim
(10,025 puan) tarafından
34den sonra her hafta cagiriyor. 36dan itibarende muayene ucreti almiyor doguma kadar sadece nst her hafta oda 20 tl
(839 puan) tarafından
Muayene ücreti ne kadar acaba birde eşimden faydalanabilir muyum benim sigortam yok ta
(10,025 puan) tarafından
90tl canım muayene ucreti. Evet eşinin sigortasindan yararlanabilirsin. Olmasa bile analik hakkindan yararlaniyorsun sigortali gibi
(839 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım benim
(10,025 puan) tarafından
Rica ederim canim :)
0 oy
(246 puan) tarafından
Beylikdüznde medilife var canım bende esenyurtta oturuyorum ama beylikduzune bağlı. Medilife gidiyorum ahmet beyden çok memnunum
(839 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım bakiyim hemen
(1,238 puan) tarafından
Ahmet bey mi bende onun karşında burcu hanım var ona gidiyorum tabi ahmet beye de gittim gözlüklü biri
(246 puan) tarafından
Aynen canım ahmet Akgün çok bilgili ve ilgili biri ben memnunum :)
0 oy
tarafından
Ozel çapa medilife Fahriye ayık sezer 

Tam bir anne edasıyla ilgileniyor siz sakin olup kenizi ona bırakın o sizin için en iyisini yapar 2 ay önce doğum yaptım kendisinde ameliyatımı yaptı kesiyi dikti carsafla beni güzelce örttü odama geçmeden önce ki kısa sürede motive edici konuştu kısaca ameliyatın akıbetini anlattı seni görmeye gelicem dedi elbette gelecek biliyorsunuz ama bunu söyleme tarzı ilgi alakası ruhunuza hitap etmesi empati kurarak yaklasmsi  kendinizi torpilli gibi hissediyorsunuz gerçi tüm ekibi aynı moddaydi... 30 yıllık tecrübesiyle bence harika bir doktor 
(839 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım ben araştırayım bide mesela benim sigortam yok eşimin sigortasından faydalanma biliyor muyum eğer öyleyse muayene ücreti ne kadar
tarafından
Tabiki eşinden faydalanıyorsun . 90 lira muayene ücreti hastane gayet temiz kalabalık yoğunluk ben hiç rastlamadim . Danışmanından hemşiresi doktoru temizlikcisi bile duyarlı sevecen insanlar .
(839 puan) tarafından
Çok çok teşekkür ederim canım çok saol
tarafından
Rica ederim :)
0 oy
(3,853 puan) tarafından
reyap hastanesinde nereida yi tavsiye ederim kesinlikte . esenyurtta gidebilecegin en iyi hastane bence . ben dogumumu orda yaptim . her asamada cok ilgililerdi
(1,238 puan) tarafından
Reyap hemen evimin biraz üstünde ama çok pahalı evet çok temiz güzel ama parası da güzel:)
0 oy
(35 puan) tarafından
Kartal vera hast. Didem doktor. Superdir. 
(839 puan) tarafından
Teşekkür ederim çok saolun bakiyim
(35 puan) tarafından
Rica ederim cnm. Harika guler yuzlu gidince için acilir.
0 oy
(13 puan) tarafından
Beylikduzu Kolon Hastanesinde Arzu Aydin Çuhalı var .Ben çok memnun kaldım.Gayet güleryüzlü ilgili bir doktor.  Medilife Hastanesinde de Selda Hanım ve Senem Hanım çok iyilermiş. Ben randevu bulamadigim için ve o doktorlar çok yoğun oldukları için gitmemiştim. Fiyat olarak Kolan Hastanesine göre daha uygun .Avcilarda da özel muayahanesi bulunan Türkan Hanım da iyiymiş. Doğumları Avcılar Hospital da yaptırıyormuş .Esenyurt Reyap Hastanesinde Diler Koyuncu varmis .Arkadaşlarımdan bazıları da ona gitmisti.Memnun kalmışlardı.Simdi baktım hastanede ismi geçmiyor kendine beylikduzunde muayehane açmış . Gecen yıl bende baya araştırmıştım.
0 oy
(75 puan) tarafından
Mega medipol de lebriz hale aktün çok iyidir tavsiye ederim
0 oy
(1,165 puan) tarafından
Yenibosna özel nisa hastanesi doktor Asiye uzun kesinlikle tavsiye ederim iki normal doğum yaptım kendisinde çok tecrübeli. Fiyat olarak diğer hastanelere göre bence çok çok uygun. Hastane ortami da gayet güzel ilgililer. 
(4,949 puan) tarafından
Muayene ücreti ne kadar
(1,165 puan) tarafından
Yanlış hatırlamıyorsam geçen sen agustosta doğum yaptım 115 falandi
0 oy
(262 puan) tarafından
Beylikduzu medilife hastanesi var dr. ahmet akgün kızımın doğumunu yaptırdı çok iyi ilgili bi doktor. Memnun kaldım. Ben sezeryan olmuştum baya gülerek, güldürerek yapmıştı doğumu mu :) 
(839 puan) tarafından
Bu doktoru öneren 2.kişisiniz teşekkür ediyorum
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Beylikdüzü medilayf tafsiye ederim

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 305 göst.
9 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Enine (260 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 536 göst.
0 oy