0 oy
654 göst.
Diğer kategorisinde (33 puan) tarafından
Kizlar 5 aylik oldu kizim sacları gun gectikce uzuyo makinayla sıfıra vercem hepsi aynı ve gür gelsin diyolar kararsızim hiç kiyamıyorum oyle saclar daha güzel uzuyomuş siz yaptinizmı

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Havalar sicakken ver bence
(33 puan) tarafından
Cabuk uzarmı cnm
(844 puan) tarafından
Kişiden kişiye değişiyor canım
-Reklam-
0 oy
(6,203 puan) tarafından
O her cocuk icin gecerli degil gur cikmasi benim annem bana yapmis ama sac yoh gur falan da degil :D
0 oy
tarafından
Canım keşke daha küçükken vursaydın ama gürlükle alakası yok bence ben kızımı 2 buçuk aylıkken sıfıra vurdum şuan 10 aylık olacak neredeyse saçları hala hiç toplanmayacak kadar az :) 
0 oy
tarafından
Tavsiye etmem oğlum 3 3,5 aylık falandı biz kazıdık şimdi 6 aylık arkalarda az bir yerde yok birde aynı boy uzamadı bizim American traşı gibi uzadı ve saç olmayan yerler çok terliyor emzirirken koluma sürtüyordu yatınca kızarıklık oluyordu kafasında bence biraz daha bekleyin 
0 oy
tarafından
Bence biraz daha büyümesini bekle 
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Ben 2ay önce yaptım maşallah çabuk uzuyor zaten. Yapılması gerek bende kıyamıyordum ama cesareti komşudan aldım ve kendim yaptım makîna ile :) 
0 oy
(583 puan) tarafından
Benim kızımın  tam 1.yaş gününde sıfıra vurduk daha güzel ve hızlı büyüdü 
0 oy
(654 puan) tarafından
Ben hiç inanmıyorum öyle şeylere oğlum var 11 aylık daha saçlarını kestirmedim eşim uzayan yerlerinden alacak ucundan çok saçma bence 
0 oy
tarafından
Benim oğlum 13 aylık biz hiç yapmadım altlar ne güzel geldi üstler çok kötüydü 3e vurduk smdi hepsi ne güzel geldi 
0 oy
(2,447 puan) tarafından
Saçlı dogdu kızım 6 ay a kadar döküldü biraz şimdi 20 aylik saçları kat kat omuzlarının altında. Kestirmedim hiç düşünmüyorum kestirmeyi
0 oy
(10,519 puan) tarafından
Hiç inanmıyorum öyle şeye  saçımı o kadar çok kesmişler ki gür değil incecik 

Kızımı 3 e vurdum gür oldu yani
0 oy
(971 puan) tarafından
Ben daha gecen gün sıfıra vurdum ama bıngıldak kismini 1 e vurdum yumuşak diye
0 oy
(1,134 puan) tarafından
Ben vurdum canım sıfıra daha gür cikiyo sacları kış gelmeden ver bence daha iyi olur 
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Tam zamanı bence havalar da iyiysen. Hem daha iyi çıkar hem kışa kadar uzar.  Bende hep öyle yaptım yazları kesmiştim kışa daha iyi daha güzel çıktı . 
0 oy
(17 puan) tarafından
Ben 10 aylık olduğunda 0 a vurmustum biraz daha bekle bence
0 oy
(271 puan) tarafından
Biz 4 kız kardeşiz annem hepimizin saçını hep kazıttırmış hatta ama ortanca ablamın saçları çok az ve ince bizim kalın ve gür yani bence çok alakalı değil 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 117 göst.
2 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Meryemmozer (236 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 256 göst.
5 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Kizinaasikbiranne (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 300 göst.
22 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 590 göst.