0 oy
566 göst.
Diğer kategorisinde (1,213 puan) tarafından
Hala onu ilk günkü gibi  seviyorum  hatta ilk degil üçüncü günku yada dört beşe doğru gider tanıdıkça sevdim onu etkilendim arkadaşimin kuzeniydi ama o tanıştırdı ne zaman işten gelse yada bir ortamda yada evde icim kalbim gene ayni atar içim bi hoş olur eşimi izledikçe çok bakiyosun suratima der ne var der kızar ama dengesizdir bazen ben yanasmaynca yanaşmaz bazen ummadım an yanaşır bazen eser Gürler bana tartısdimizda bazen başka çok dengesiz bi öyle Bir böyle sizinde eşleriniz boylemi bu durumunda sıkıldım

26 Cevaplar

+1 oy
(3,794 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bizde birbirimizi hâlâ seviyoruz ama işin tuhaf yanı şu ki hep kedi köpek gibiyiz.  Havamız iki gün güneşli üç gün bulutlu beş gün fırtına şimşek valla. Onca zaman oldu ama sevgi aynı sevgi .
(1,213 puan) tarafından
Artıladim seni aynı bizi anlatmışsin
(3,794 puan) tarafından
Sevgi olunca sorun olmaz sanıyordum önceden.  Sevgi hep var ama dört mevsimi aynı anda yaşıyoruz.
-Reklam-
+1 oy
(7,410 puan) tarafından

Severim Allah icin ama gel git yok sukur dümdüz iliskimiz:D

(1,213 puan) tarafından
Bizde dalga var firtina var sakinlik de var
(7,410 puan) tarafından
Eism dalgali ama ben dalgalandirmiyorum dikkat ediyorum. Hic gerek yok cunku dalgalandigi zaman şiddetli oluyor. Sukur bana karsi hic olmadi ama cevresindeki bazi kisilere davranisindan biliyorum. Oyuzden duzlukten memnunum canim.
+1 oy
tarafından
Bende cok seviyorum ama ne bileyim sanki erkekler değişiyor yani ben nisanliyken neysem simdi oyum

Oda cok sever beni belli ama eskisi gibi nisanliliktaki gibi değil o zaman ne güzeldi bee doli dizgin
0 oy
(580 puan) tarafından
yeni mi evlisin
(1,213 puan) tarafından
3 yıllık
(2,252 puan) tarafından
Haha güzel soru :)
0 oy
tarafından
Çocuktan eşime bakmaya ya konuşmaya firsat bulamıyorum 
(580 puan) tarafından
aynen dilnaz fota degis mi yine ;-))))
tarafından
He kiz çocukluğum aklima geldi ya :-D
(580 puan) tarafından
en guzel yillar
0 oy
tarafından

Görücü usulü evlendik, ilk zamanlar ki muhabbetimiz devam ediyor 8 Eylül de 2 sene olacak. Allaha şükür ikimizde de dengesizlik yok :)

0 oy
(90 puan) tarafından
1yildir evliyiz. Her.gun bir birimize askla sariliriz defalarca. Ask dolu sozler soyleriz. Icimizden gelir. Mutfaga gittiyimde bile lutfen cabuk gel yanma der. Cok seviyoruz bir.birimizi
(1,213 puan) tarafından
Masallah Allah bozmasın mutlulugunuzu
0 oy
(119,242 puan) tarafından
Ben seviyom evlenmek icin 5 yil bekledim ama benimki dengesiz degil yaa ben dengesizlesiyom
(1,213 puan) tarafından
Benimki dengesiz
0 oy
(788 puan) tarafından
Evet ben varım kocam benim herşeyim şimdi birde bebeğimiz olucak ki ohoo daha ne isterim Rabbimden asla dengesiz birisi değildir her zaman neyse o ama ben çok dengesizim dakikam dakikamı tutmaz ama çekiyor beni bende onu ilk günden daha da çok seviyorum Allah başımdan eksik etmesin
0 oy
tarafından

Ben ilk günkü aşkla seviyorum ne kadar kızsamda beni kırsada çok seviyorum ❤️ ama dengesizlik konusunda malesef iki dakikası bir olmuyor bir bakıyon çok iyi bir bakıyon içinden öcü çıkmış :D

(1,213 puan) tarafından
Aynen ya ocuye çok güldüm
tarafından
Valla öyle çok asabi mesela başkasına sinirlensin o an yanlışlıkla bişey sorayım artık kurtulamam :D
0 oy
(110 puan) tarafından
Benim eşim. Bu aralar sınırlı işten dolayı bana yansıtmaz ama bazen sert tepki verir yorgun olduğundan romantik anlayışıdır  .. hamileyim diye cam siler ev süpürür işten gelir masayı kurar dizine yatırır saçlarımı sever  balkona çıksa gelir.öper Rabbim ondan razı olsun hayatımdaki en büyük şansım 
(1,213 puan) tarafından
Masallah Allah daim etsin mutlu lugunuzu
0 oy
tarafından
Eşimi çok seviyorum, 5 yıllık sevgililik 1 yıldır evlilik hayatımız var. Hâlâ onunla bir şey yaparken, bir yere giderken işten gelmesini beklerken heyecanlanıyorum. Bir şey olsa canım acıyor.

Dengesizlik konusunda ise herkesin kötü huyu bazen birbirini sinirlendirdiği huyları var anne babamızın, eşimizin, çocuğumuzun önemli olan günün sonunda hâlâ birbirimizi sevmek, saygı duymak. Sevgi ve saygı ile aşılamayacak hiçbir şey yok.
(1,213 puan) tarafından
Aynen bende işten gelmesini beklerim hep biryere gitse beklerim hep
0 oy
(291 puan) tarafından

Bende kocamı ilk günkü gibi seviyorum 2 yılımın en güzel detayı <3

(1,213 puan) tarafından
Maşallah
(291 puan) tarafından
Teşekkürler canım
0 oy
tarafından
2 yıllık evliyiz inşallah ömür boyu da böyle devam ederiz ilk günden daha çok seviyorum Allah başımdan eksik etmesin
(1,213 puan) tarafından
Amin Allah daim etsin
0 oy
tarafından
Ilk gunki gbi seviyorm askla  baklm ilerde nolur rabbim bilir
0 oy
(7,098 puan) tarafından

Gormeyince goresim geliyo gorunce olduresim :woot:

Seviyorum kocisimi hemde cok ama kizinca varya ay hic goresim gelmiyo yurt disinda calisiyo ilk geldigi zamanlar resmen liseli asiklar gibiyiz ama durdukca basliyoruz birbirini yemeye :D
Gidip geldikce yeniliyoruz askimizi ozlem giriyo falan yuvarlanip gidiyoz :D

(1,213 puan) tarafından
Bizde öyle yuvarlanıp gidiyoz arada sekiyoz top gibi yukseliyoruz sonra sakince inişe geçiyoruz sade yuvarlanip düz gitcek iliskimiz yok arada iniş çıkış var
0 oy
tarafından

Ahanda benin kocam onu çok seviyorum ilk günkünden daha fazla ama dengesiz :ermm:

(1,213 puan) tarafından
Aynı biz
0 oy
(670 puan) tarafından

• Bizimkide ilk zamanlardaki gibi o zaman da konuşmuyordu şimdi de konuşmuyor o zaman da ayrı şehirlerdeydik şimdi de :D:woot:
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Sevgim saygım var zaten çok büyük bir aşkla evlenmemistik ikimizde o yüzden beklentilerimiz de düşük durmadan güzel şeyler falan soylemiyoz zaten tarzım da değil onunda öyle dengesizlikler var tabiki olur yani ister istemez kimsenin hayatı dört dörtlük değil canım ya bu deveyi gudecez ya bu diyardan gidecez yapcak bisey yok :)
0 oy
tarafından
Eşim aşkı ilk yaşadığım kişi sevdiğim oldu ama aşk yoktu hiç taaki onu görene kadar. 1.5 yıl sadece arkadaş vasıtası ile aynı ortama girerdik o tabi 0 konuşma benden nefret ederdi bende ondan ederdim ukala bilmiş gibi gelirdi Allah'ın hikmeti yani yinede aşıktım nefret dolu :D ramazan konserlerinde Mustafa Ceceli konserinde 2 kelime konuştuk sadece sonrası WhatsApp durumuma yazdı derken bir bakmışız 2 yılı devirmişiz evlilik de :) kocama her saniye aşığım o benden daha düşkündür tabi bebek gibi seviyor beni :) rabbim herkese böyle eş nasip etsin :)
(1,213 puan) tarafından
Maşallah ne güzel ya mutlu olun hep

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 164 göst.
0 oy
23 cevap 1,592 göst.
2 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Minik1mucize_ (383 puan) tarafından soruldu
+1 oy
20 cevap 628 göst.
0 oy
5 cevap 123 göst.