0 oy
357 göst.
Diğer kategorisinde (191 puan) tarafından
Arkdslar birinin havluya ihtiyaci varmis bmmfe 6 tane islenmis havlum var . Hoic kullanmadim satacam bayanla konustum biri 20 tl dedgi icn tanesine almamis  maddi durumj yokmus ikinci el urun bakiyrmus m bnde hayrina yaninda yazma lif gnderecem 6 tane havlu ne kadr gnderim sice yapan.bilir

6 Cevaplar

0 oy
(3,750 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
İşlenmiş havlu diyorsun kuzum tığ işi bile artık bu zaman da sıfırı 30 lira iğne oyası 50 liradan başlıyor sen Bi nevi hayır işi yapmayı düşünüyorsun bide ikinci el diyorsun cnm kullanılmamış ise 6 tanesini 120 den ver yanında türban ve lif de vercem diyorsun gayet uygun 
(191 puan) tarafından
Bn birazda yardm etmek istyrm ölumlu dunya fazla.ihtiyacimda yok
(3,750 puan) tarafından
Ozmn fiyat uygun cnm 120 bide yanında türban ve lif de veriyorsn kat kat yardmn olmuş olur
(191 puan) tarafından
120 iyi deglmi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kiz ne 20 si şuan bi havlu oyalı olan en ucuz 50 lira ods oyasina göre kaynımın kızı nişanlı o yaptırıyor hemde görümcemin kizina akraba diye hele öyle 5 sene önce ben 35 e yaptırdım ya bi düşün
(191 puan) tarafından
Bnde fouat bilmiyrm ondan sorim dedim
tarafından
Kuzum ikinci el alıyor da bile emin ol 20 den fazlaya alıyordur yazık havlularına hele bide yazma lif de verecek missin yerinde olsam satmam lazım oluyor inan ki hem benim de bi sandık dolusu var dursun diykrum
Yerinde olsa bi bohça yaoarim hediye diye olur biter
(191 puan) tarafından
2 sendir duruyr yzuunu acip bakmadim. Kendi evim olack ins. Ozamanda daha iyisini alirm. Birikmisim var . Ne bilim yardim etmek istedim
tarafından
Yardım etmek istiyor isen dediğim gibi bohça yap.götür kuzum

Birikmişin olsun canım onlar sana özel senin sonuçta ben öyle düşünürüm yani
(191 puan) tarafından
Vala  kaynanam getrmisti. Pekte ole seyleri sevmem kapaliyim evet ama yeterince yazmam var fazla baya . Bide ole islenmis gupurlu seyleri kullanmam hic
0 oy
tarafından
Kuzum ne 20 allah askina artik gupurluler 20 olmus el emeginden bahsediyorsun en az 50 olmasi lazim 
(191 puan) tarafından
Bilmiyrm ki bn fiyatlari vala. Bayana uzuldum kendi herseyin iyapiyrmus ikinci el aliyrmus .
tarafından
Ama seninki 2. El degil ki hic kullnmamissin
(191 puan) tarafından
Evet hala ozel posetinde duruyr
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ne 20 TL mi. Senin havlu fiyatından haberin varmı kız. İşlenmemiş kıytırık Havlular bile 25 TL. Ben kendim etamin İşleme havlu yapıp satıyordum özel 75 TL den. Senin işlemen nasıl bilemem tabi ama 20 TL olmaz 
(191 puan) tarafından
Havlular guzl vala bnmkiler evde deglm yoksa foto atardim
0 oy
(2,119 puan) tarafından
Hangi şehirde o arkadaş, kullanmadığım bir sürü hediye verilen havlular var, işlemeli incik cincikli hep. Yakınsa göndereyim. 
(191 puan) tarafından
Mardinde
(2,119 puan) tarafından
Oovv çok uzak.
(191 puan) tarafından
Bisi olmaz dusunmen.yeter
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Hem hayır işi hem para soruyorsunuz kırılmayın ama bana mantıksız geldi. Ya hayrına gönderin ya da satın başkasına eserine. 20 tlnin altına zaten elmeği gitmez fiyatlar baya yüksek. 
(191 puan) tarafından
Mantiksiz dan degl . Nirmalde 200 tlye satiliyrsa fiyayi bilip 120 130 a vererek biraz yardimci olmak istedim mantiksiz olan bisi uok burda
(13,202 puan) tarafından
Hayır hayrına bedavaya verilir o kadar ihtiyacı varsa para umulmaz. Çeyiz yollamak ayrıca sevaptır.
(191 puan) tarafından
Hayir islicem veya hayir yapacam demedim. Buda bi hayir ustelik sonucta o havlular tanesi baya pahaliymis 70 e yapan.varmis bn 20 ye de versem gayet iyi sadece sordum yani bunda ne.varki . Bnmde isime bole gelior demekki
(13,202 puan) tarafından
Hayırlısı olsun o zaman

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 738 göst.
1 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Zelis... (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 164 göst.
11 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Susam (4,146 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 444 göst.
20 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu