0 oy
690 göst.
Diğer kategorisinde (699 puan) tarafından
Kızlar bugün eşim ve eniştem camiden anons duymuslar artık koronadan ölenler yakılackmiş sebebi daha çok yayilmasiyms. Olur mu öyle şey İslamiyet ayağa kalkar Müslümanlar ayağa kalkar dedim kaynanama. Bende duydum kızım dedi duyan var mı kesinlikle böyle bisey olmamalı. Başka devlette yakilma dışında toprağa farklı şekilde definler var. Beton döksnler mezarın içine 

22 Cevaplar

+2 oy
(125 puan) tarafından
Hiç duymadim
-Reklam-
+1 oy
(454 puan) tarafından
Kötü haber tez yayılır inşallah yoktur 
+1 oy
tarafından
Tövbe yaa öyle sey mı olur 
+1 oy
(653 puan) tarafından
Öyle bir şey olmaz... umidyle
+1 oy
tarafından
Cami yanımızda hemen oyle bişey olsa duyardık. Sizin camidekiler şaka yapmıştır güya. Saçmalamışlar
(699 puan) tarafından
Bizimde öyle evimiz yakında. Eşimin duyduğu cami bizim mahallede değil
0 oy
tarafından
Daha neler  :) benim esim de imam öyle bi anons yapılmadı 
(699 puan) tarafından
Valla duymuslar hatta ben eşime dedim olur mu aşkım öyle şey belki yanlış duymuşsundr dedim enişte dedi kaynana dedi o yüzden takıldım yani
tarafından
Birileri dalga geçmiştir izmir 'de  de camiden müzik dinletmislerdi herşey olabilir yani
(699 puan) tarafından
Düşünmedim değil duyulan mahalle pek düzgün bir mahalle değil burda demek istemedm insanları küçümsemem ama iyi bir mahalle değil
0 oy
(48,690 puan) tarafından
aman Allah korusun Allah oluminde hayırlısını versin
0 oy
tarafından
Varmı oyle bi dünya 
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Neredrnin camisinden yapilmis bu anons canim, hic duymadim
0 oy
tarafından
Öyle bişey olsa şuan tüm haber kanalları ve internette yazardı 
(699 puan) tarafından
Evet baktım özellikle ama bilmiyorum insllah yoktur ama mümkün değil kimse izin vermz
0 oy
(2,211 puan) tarafından

Burası elhamdülillah müslüman bir ülke tarihimizde yok yakılarak ebediyete uğurlama.. yüzyıllardır bulaşıcı hastalıklar var baş etmek için kireç döküp gömülür yada şehirden uzak yere mezarlar yapılırdı şimdi de öyle yapılıyor, uzak noktalara mezarlik yapılıyor yerin kaç kat altına gömülüyor ki hastalık yayılmasın diye.. 

Yakılması pek mümkün değil :) camide hemen evimizin yanı yan binamızda cami hocası var öyle birşey olsa duyardık hatta ülke ayağa kalkardı :)
0 oy
(7,411 puan) tarafından

Cami yurt dışındadir heralde boyle bise varsada:ermm: burda imkansiz yani canim

0 oy
(3,036 puan) tarafından
Kayın pederim imam öyle bisey yok olsaydı diyanetten yazı gelir ve haberimiz olurdu 
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Yok canım yaa daha neler. Müslüman bir ülke de öyle birşey olmaz diyelim ki oldu bütün kanallarda bunun tartışması olurdu. Daha önceden birçok bulaşıcı hastalık oldu o zamanlar yakılmadıysa şimdi de yakılmaz. 
0 oy
(548 puan) tarafından
Cok sacma .diriler birbirine dokunup bulastirmiyoda.oĺu mezardan kalkipmi bulastircak.
0 oy
tarafından
Tövbe çok saçma yalandır 
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Tövbe yarabbim tövbe 

Rabbim korusunda benim cenazemi yakacak insanların evini başlarına yıkarım  kusura bakmasınlar devlet dahi olsa islamiyet olan şu ülkede sacma kararlar alamazlar.

Önce  kıçına mayoyu takıp denize koşanların sonrada viruse karsi meydan okuyup maskesiz gezenlerin cezasini kessinler 

Ölüleri yakmadan önce..

(699 puan) tarafından
Emoji nasl koyuluyor bilmiyorum. Ama seni alkışlıyorum ne güzel bir cevap verdn kiz
(27,352 puan) tarafından
Olmasi gereken o cnm
0 oy
(535 puan) tarafından
Söyle diyim virüsün mezardan yayılması çok zor çünkü cansız bedende çok uzun yaşayamaz o yuzden mezarlar dolmadan mantıksız ki dolsa bile üst üste gömerler .korana çok salgın bi hastalık ama çok şükürki ölüm oranı düşük o yuzden bunlara gerek bile kalmadan biter inşallah 
0 oy
tarafından
Duymadim ama biz hindu muyuz da yakilmak nedir Islam dünyası ayarlanır öyle şey varsada kesinlikle tepki verilmeli dinimizde yakilmak mi var Allahim korusun nereye gidiyo insanlik
0 oy
tarafından
Hiç duymadım ama sanmıyorum yaa yapmazlar bence 

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 394 göst.
0 oy
13 cevap 2,268 göst.
16 Mayıs 2022 Aile kategorisinde isimler (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 96 göst.
6 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,827 puan) tarafından soruldu