0 oy
1,207 göst.
Diğer kategorisinde (39 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Ya diğer tarafta kimse doğru düzgün bir sey soylemedi :( taşınıyorum demistim bu gun kendimi yordum biraz muftagi falan yerleştirdim ve yukarı uzandim biraz. Kan geldikten sonra doktorumu aradim, sancin olursa kanaman aktif hale gelirse gel dedi. Bebegin haraketleri cok şükür iyi ama bu kan dogumun yaklaştığının habercisi midir? 3 kere sildim boyle kahverengi lekelenme geldi. Midesi bulanan olursa ozur dilerim hakkinizi helal edin.. 37+5 oldum bu arada bu gece itibariyle

image

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Evet cnm nişan vallah
tarafından
Amin cnm inşallah doktora git kessin
(39 puan) tarafından
Cok az regl olacakmisim gibi sancim oldu sonra gecti duzenli olmadi. Hala evde adamlar var tasima şirketinden bitiremediler daha bitirsinler de soyliyeyim esime gidelim diye :(
tarafından
Ayy kötü olmuş ya keşke hiç bsye elini sürmesydn taşınma neden siz hamileleri yakalar blmiyorm Allah yardımcın olsun cnm inşallah
(39 puan) tarafından
Ev sahibimiz vefat etti oglu da satacam evi dedi. Dedik bebek dogsun 40imiz ciksin oyle tasinalim bana misin dedi. Rabbim vicdan duygusu versin insanlara
tarafından
Allah ıslah etsin gözü doysun insallh

Amin cnm
-Reklam-
0 oy
(1,165 puan) tarafından
Tam olarak nişan bu. 
(39 puan) tarafından
Agrim yok hic su an. 2 saat once falan adet olacakmisim gibi bir agri girdi sonra geçti daha da bir sey gelmedi
(1,165 puan) tarafından
Tamam işte canım o ağrı baskıdan oluyo. Yavaş yavaş artacaktir. Panik yapma evde dolaş arada gir duş al. Çömelme egzersizi yap bol bol. Hastane yakın mı peki eğer yakınsa evde bekle agrini dayanamayacak kadar sıklaşinca gidersin
(39 puan) tarafından
Yakin kuzum arabayla 2 dakika. Ozel hasteneye görünüyorum diyelim ki gece sancim basladi gittigim zaman doktorumu çağırirlar mi?
(1,165 puan) tarafından
Canim öyle ha deyince baslamiyo çok yakın hastane sen olabildigince evde bekle. Benim senin anlattığım gibi başladı 24 saat sonra doğum yaptım. Sabah gider muayene olursun.
(1,165 puan) tarafından
Her doktor gece cagirilinca gelmiyor sen doktorunla konuştun mu bu nu. Ve genelde ekstra ücret alırlar cagirirsan.
0 oy
(310 puan) tarafından
Ben de 37 5 de doğurdum Allah yardımcın olsun dualarımız seninle
(39 puan) tarafından
Allah razi olsun canim benim sagligiyla buyut insallah bebegini
(1,327 puan) tarafından
Bende 36 haftalık dogurdum canım bundan daha az gelmıştı benden tabi sancım da vardı ama dayanılmıycak gibi degildi doktora gittim 5santım açilmam oldugnu söyledi ve ogunde dogum oldu sende saglıkla alirsin yavrunu kucagina İnşaAllah
(39 puan) tarafından
Allah razı olsun insallah. Sizde sagligiyla büyütün yavrunuzu ins
0 oy
tarafından
Nişan canım. 1 hafta içerisinde doğumun olur inşallah 
(39 puan) tarafından
Hayırlısı olsun ıinsallah
0 oy
(830 puan) tarafından
Evet canım nişan hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah Rabbim ben nisanim geldikten 3 gün sonra doğum yapmıştım
(39 puan) tarafından
Allah razi olsun. Bakalim ben ne zaman doguracam
0 oy
(302 puan) tarafından
aynn canım nişan bu benmde böl gelmişti ertesi gün kontrolum vardı gittik sancı cıktı ama ben rahatsız degildim yatış verdi suyum sınırdaymış yattım 2 gün sonra suni sancı verdiler öle oldu bi doktora git de muane etsin yine
(39 puan) tarafından
Gideceğim tesekkur ederim. Hic akinti yok ama sadece kahverengi kan normal dimi
(302 puan) tarafından
canım iceriyi bilemeyi bnmde sennki gibi az bi akıntı gibi sümüksü kahverengi leke geldi bidaha bişy gelmedi ama suyum azalmiş
0 oy
(2,765 puan) tarafından
Ben nisan geldikten 5 gun sonra dogurdum her nisan geldiginide o gun icinde dogum olmaya biliyor bazilarin parca parca geliyor nisan bazilari nisan oldugu gun doguruyor sende galiba doguma gitmissin buraya yazmadigina gore dogum hikayeni beklerimm
(39 puan) tarafından
Dogurdum cok şükür 3 günlük olduk:)
(2,765 puan) tarafından
Ohh masallah rabim sutunu de bebginnin omrunude sular seller gibi eğlesin

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 167 göst.
24 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Ayselaras (200 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 280 göst.
0 oy
3 cevap 287 göst.