0 oy
927 göst.
Diğer kategorisinde (134 puan) tarafından
kapalı
Linç etmeye geldimi ohoo herkez ortaya çıkıyor allahtan birşey yazdım kendimden şüphem olsaydı silerdim postları mi o zaman durumum vardı belki şuan yok niye onyargilisiniz bu kadar bilip bilmeden anlatamıyorum kendim saçımı mafettim eşimin arkadaşına duzelttirdim para vermedik tabiki.. kaynağa da gelince özendim hoş duruyor diye ozaman paramiz azda olsa vardı ama kıyıp vermedim tabi .. az kaldı evet çantam bile yok hazırlayamadım daha 2 takım yazdım diye diğer postum da 3 yazıyor muşta falan 1i 3.6 aylık ne kadar ön yargı ya ne diyeyim ki allahım bin beter etsin linçlemeye geldimi bomba gibisiniz beterin beteri var bu halimle üzülmüycem değmez hadi kalın saglicakla 
notu ile kapatıldı: Tartismaya açık post

15 Cevaplar

+6 oy
(49,831 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
peki vermek zorundalar mi ? 

her birşey isteyen sanki kesin biri verecekmiş gibi davranıyor 

az sakin ol elbette 900 tutacak olan kaynak saçı sorgularim o zaman param vardi düşündüğüm dedigin zaman iki ay oncesi bebegine alsaydin o parayla birseyler

Allah kimseyi kimsenin eline dusurmesin

eger gercekten ihityacin varsa cevrenden yardim ederler insallah
(3,617 puan) tarafından
Yav ikbal sende kendimi görüyorum :)
(49,831 puan) tarafından
♥️❤️♥️❤️♥️
tarafından
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Diger postunu bilmiyorum ama buralara durumum yok diye yaziyosan demekki bi amacin var durumu olmayan insan yazamaz utanir cekinir anca boyle yerlere bunu yazan dolandirici olur allahim islah etsin akil fikir versin bole insanlara
(134 puan) tarafından
Utanacak birşey im yokki canm kötü birşey mi bebeğine giyilmiş kıyafet giydirmek benim oglumda hep başkalarının kıyafeti ile büyüdü bu utanılacak bisey değil çevremizdede hiç kız bebeği olan yok bende başkasına veriyorum bize kuculenleri kaç çocuk seviniyor durumu olmayan çok aile çok kişi var tabi dolandırıcı da bana hiç denk gelmedi
tarafından
Valla ben burdan bi dolandirilcaktim hemde cok kotu bi sekilde daha bu uygulamadaki yardim isteyen kisilere tepkiliyim k.bakma allah yardima gercekten ihtiyaci olan kisilere yardim etsin benim durumumdan kat kat fazlasini versin
+1 oy
tarafından
Beddua etmeye gerek var mı? Sonucta herkes kendi fikrini soyler 
(3,617 puan) tarafından
Beddua dönüp dolaşıp kendini bulur
tarafından
Kesinlikle bazen insan dusunmelı ettıgım beddularomı yasıyorum diye..
(3,617 puan) tarafından
Aynen asla beddua etmem allaha havale ederm
0 oy
tarafından
Yavaşşş bacım yerler yaşş.  Kayar düşersin ☺
tarafından
Hahah kız bu sibel başka sibel :D
tarafından
Banu kuzu 2 tane sibel var biri 1811 birinde de 13 yaziykr :)))
tarafından
Evet ben başkayım 1811 unutmayın :D
(13,247 puan) tarafından
Ayy pardon kuzum yaa kedisi için İstanbul'dan yardım buldum ama doğru düzgün dönüş yapmıyor sen zannettim :)
Uğur böceklerini öpüyorum :)
tarafından
Önemli değil canım :) teşekkür ederiz teyzesi bizde seni öpüyoruz ☺️❤️
0 oy
(76 puan) tarafından
²Mevzu neki bu kadar tepki aldin 
(9,625 puan) tarafından
Sac muhabbeti şu ben postlarini okudum tanesi 6 ve 9 liradan 150 tane kaynak taktirmayi düşünmüş en az 6 liradan 900 lira para yapar ama bebeğine gelince 400 lira vermiş diye herşey pahalıymış konu bu yani
tarafından
Para istememiş ki kıyafet istemiş dolandıracak olan para ister
(9,625 puan) tarafından
Tabi günahina girmek istemem ama burada mama bez kıyafet isteyip satan insan çok var belkide o yüzden insancıklar güvenemiyo
(134 puan) tarafından
Anlatamazsın kardeşim bebeklerinin giyilmişleri ile dolandiricam gerçi çok dolandırılan olmuş haklı olarak ama herkezi bir tutmak kötü günah bence sanki hepimizin maddi durumu aynı gidiyor gibi yazan çok var
(76 puan) tarafından
Bence saçma kıyafet isdemis olabilirsin  bende baskalarinin  verdiklerinden  seçdim olanları deil olmayanlari  aldım ama sende durumum  yok diye deil normal bi şekilde isdemn  lzmdi
0 oy
tarafından
Bide şöyleleri var senin profile girip ordan açtığın postlara bakıp ordan hazır cvp alıp yapıştırırlar
tarafından
Bn post dedim sen profil dedin senin anlayış şekline bn :D :D
tarafından
Hep gülelim inşallah kızlar ☺️
tarafından
Ahhaha napim kız post sahibi sinirli bende gülek dedim :D
tarafından
Başka yerde güldürürm bn seni burası bize göre değil:D
tarafından
Tamam :D
0 oy
tarafından

Anlayamadım zaten o kadar karışık yazmışsın ki 3 kez okudum kaynak muş 3.6 kaldı aklımda sadece :D

tarafından
Hm okudum şimdi postları ama yanlış anlama hepimiz yeri geldiğinde zor durumda kalmışızdır ama asla çocuğumun ihtiyaçları varken kendi bakımımı fln düşünmem. Senin kalkıp saç boyatmayı sorup sonra kıyafet sorman insanlarda yanlış anlaşılmaya ve önyargıya sebep olmuş. Allah yardım etsin inşallah
0 oy
tarafından
Bak canım gerçekten ihtiyacım vardır ya da yoktur bilemem orası Allah'la senin aranda ama bu uygulama üzerinden öyle çok insan dolandırıldığı ya da dolandırılmaya çalışıldı ki insanlar artık tepkili ve kuşkucu şekilde yaklaşıyorlar senin önce kaynak yaptırmak isteyip Arkasından da bebeğime kıyafet alacak param yok şeklinde tozlarını görünce de insanlar haliyle tepki göstermişler Allah yardımcın olsun ne diyeyim tabii ki eğer Gerçekten ihtiyacın varsa
0 oy
(120,765 puan) tarafından
Eski postun hortladi yanlis anlasilma olmus sanirim
0 oy
tarafından
Kusura bakma ama bende bebeğime birçok şey alamadım eksik kaldı. Ama kalkıpta kimseden birşey istemedim aldığımla yetindim. Kalkıp ben tanımadığım insanlardan  neden isteyeyim. Eşim ozaman çalışmıyordu görümcem verdi birçok kıyafetini. Eski postlara göre cevap veriyoruz evet ister istemez şüphe duruyoruz çünkü burada çok kez böyle yapıp kandırdılar 
(134 puan) tarafından
Kandiranlari bilemem dolandiricilarida bilemem allah onları ıslah etsin oda onların günahları çevrende varmış bak giydirmişsin bebeğine bende ogluma öyle giydirdim ama şuan cevremde kız bebeği olan yok istemek neden utanilacak birşey ki allah için gönderen gönderir bende baskalarina veriyorum kim istemez bebeğine güzel kıyafetler giydirmek kim istemez en lüks en pahalı şeyleri alıp giydirmeyi.. allahm herkeze yardm etsin
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Ya he he he ozaman durumun vardıysa ozaman nie almadın çocuğunda şimdiye bekledin he işine bak
(1,755 puan) tarafından
Kiz guloooo naberrrr nasilsinn noldu kiz ne kacirdim
(3,617 puan) tarafından
Iyi vermiş kiz nerelerdesin sen
0 oy
tarafından
Offf tamam uzatmayın
0 oy
(11 puan) tarafından
ya kizla ne yazmiwki sizden para isdememiwki sadece kiyafetle bagli sorunu var niye bu kadar buyutdunuz belki imkani yok almaya fikirlerinizi almiw bu kadar buyutmeyin ya ne wimdi dolandirici falan kiyafet isdeyen dolandiricimi oluyormuw 
(134 puan) tarafından
Saç boyamışım kaynak saç sormuşum eski postlarımda ondan dolandırıcı oldum istesem bi tıkla silerdim o paylaşımları ama alnım ak.. hepimizin maddi durumu bozulabiliyor bozulmuyor mu ? Herkezi aynı kefeye koyup günaha giriyorlar haberleri yok hamile halimle uğraşamam allahm büyük
(11 puan) tarafından
ya canim aldirma şu anda ben 33 hafdalik hamileyim cocuga hic birwey almamiwim benimde madi durumum kotu ne kendime nede bebeye hec birsey almamiwim olur hersede canini sikma iyi olur insALLAH aldirma sen
0 oy
tarafından
Ama başka bir post unda kaynanam doğumuma altın aldı demişsin eee bozdur al ihtiyaçlarını istemekten iyidir bence 
0 oy
tarafından
Kimse kimsenin kim olduğunu bilmiyor ki canım niye beddua ediyorsun bu zamanda insanlara güvenmek zor herkes herşeyi sorguluyor yani 
(134 puan) tarafından
Beddua etmiyorum canım burda herkeze dolandırıcı muamelesi veya dalga konusu olacak bisey yok çoğu kişi burda bunu yapıyor
tarafından
Yok öyle olmaz tabi haklısın canım

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 411 göst.
26 Ağustos 2024 Aile kategorisinde Songul_akkrt009 (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 1,099 göst.
19 Mayıs 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 330 göst.
11 Mart 2022 Aile kategorisinde Seyda60 (561 puan) tarafından soruldu