0 oy
562 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

4 Cevaplar

0 oy
(3,458 puan) tarafından

:D bende geceleri böyle oluyorum 

tarafından
Bendeee:(:( artk bitsin istyorum
-Reklam-
0 oy
(2,633 puan) tarafından
5 gündür Mersin yanıyor sanki sanırsın cehennem sıcağı allahtan gece serin ama oda yetmiyor :(
tarafından
Istanbulda da basık hawa mevcut artk fayanslara elimi ayagmi koyuyorum ne zormus son aylarn yaza gelmesi:(
(2,633 puan) tarafından
Rabbim yardımcımız olsun ben daha 14+5 im ki burda havalar daha da sıcak olucak :(
tarafından
Amin amin benm son 4 günum canm insallah hayrlisyla kurtulsam
(2,633 puan) tarafından
Hadi inşallah bi avazda  gelsin bebeğin ♡
0 oy
(6,360 puan) tarafından
1 haftadır iskenderunda yaniyor ama gecelrri serin guzel guzel uyuyorum benim yatak odamda sabahtan aksama kadar gunes var icinde 2 gece orada ne ben ne oglum uyuyamadik misafir odasına gunes vurmaz oraya geldim serin serin uyuyorum vallahi ohh miss
tarafından
Şuan kayseride yaşıyorum evlenene kadar kayseri ankara arası gidip geliyordum en çok ankaradaydim şimdi kayseride yerleşik hayata geçtim mecbur:)
(6,360 puan) tarafından
Hmm ne guzel canm :)) minoslar ne yapiyo nasillar
tarafından
Minnosun biri ac karnini doyuruyor digeride krizlerde:) kıskançlık anne özlemi hat safhada annemle dövüşüp oturuyor öyle bende ilgileniyorum ama sürekli bebekle alakadar olmak zorunda olduğum için kıskançlık bitmiyor bitecek gibide durmuyor ne yazık ki :)
(6,360 puan) tarafından
Ayy 2 cocukda zor oluyo yaa kucugunun ismini ne biraktnz
tarafından
Zeynep ikra koyduk adını canım evet ya zor oluyor muş gerçekten gerçi şimdilik annemler bizde onlar gidince bakalım napcaz
0 oy
(84 puan) tarafından

Video nasl paylaşyn cnm banada öğret:)

tarafından
Canm linki kopyala snra buraya yapistr

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 1,373 göst.
27 Ekim 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 1,559 göst.
15 Eylül 2019 Diğer kategorisinde ✌BALLI LOKMAM✌ (2,484 puan) tarafından soruldu

374,656 soru

11,206,419 cevap

34,508 kullanıcı

...