0 oy
307 göst.
Aile kategorisinde (445 puan) tarafından
kizlar ya kızım sürekli alt tarafını kasiyor doktora götürdüm idrar tahlili yaptirdi temiz çıktı beyaz pamukcuk gibi bi sey var dedim olur normal dedi büyüyünce geçer dedi ne yapsam ev de cocuga kaşınıyor sanirim yazik

6 Cevaplar

0 oy
(2,479 puan) tarafından
canim kil kurdu veya mantar olabilir mi
(445 puan) tarafından
Ay kurt mu nasıl yani
(2,479 puan) tarafından
bak kil kurdu yaz googleye dedigimi.anlarsin malesef bendede cok olurdu ve inanilmazzz kasinirdi boyle baktiginda bikini bolgesine kucuk kucuk beyaz ip gibi ve gece yumurtaldigi icin en cok gece kasinirdi zaten enfeksiyon vs ile hic alakasi yok bunun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Pamukçuk bizi bile cok rahatsız ediyor krem falan sürülürmu oraya bilemedim ama sen sıcağa yakın ılık suyla elma sirkesini azıcık karıştır günde 3-4 kere yıka alt tarafını inşallah geçer benim kremle geçmedi onunla geçti ama sirkeyi çok dokme olurmu mesela bir yemek kaşığı sirkeye 3 şu bardağı su yap 
(445 puan) tarafından
tam pamukcuk değil sanirim daha önce ben de yaşadım onu ama sirke yakar diye yapmadim
tarafından
Hayır yakmiyor dediğim gibi suyla karistir 2 gün sonra etkisi kesin olarak olur
(445 puan) tarafından
tam yapiyim hemen sirke var
0 oy
(2,047 puan) tarafından
Kız acaba mantar mı oldu cocuk, idrar enfeksıyonu değildir ama belki mantardır cocuk kasınmasa niye kaşısın baska doktora da götür istersen 
(445 puan) tarafından
Dediğin gibi yapayim bari ama mantar da cikmaz mi tahlil de
(2,047 puan) tarafından
Çıkmaz canım o ayrı bakılıyor
0 oy
tarafından
Kakasına bak canım kıl kurdu varsa kakasında cıkar
(445 puan) tarafından
Yok hic karsilasmadim
0 oy
(345 puan) tarafından
Pişik olmuşsa ondan da kaşınır canım pisik dışında da bez kullanıyorsa bezde yapabilir 
(445 puan) tarafından
Yok bez kullanmıyor da kızarıklık yok hic
0 oy
tarafından
Mantar olmuş olabilir canım sürekli tuvalete çıkıyorlar sürekli silinip yıkanıyor oralar benim kızımdaysa oluyor o ben kremliyorum geciyo 
(445 puan) tarafından
Hangi kremden kullanıyorsun canim
tarafından
Sudokrem kullanıyorum canım arada da travazol kullanırım diğeri yoksa
(445 puan) tarafından
Türkiye de olsam alırdım bakayım burda bulurmuyum
tarafından
Sudokrem i bulursun herhalde canım bi bak bakalım oralarda var mı

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 607 göst.
21 Nisan 2023 Aile kategorisinde Balbazar (913 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 426 göst.
4 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 417 göst.
26 Mart 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Sorucukk (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 154 göst.
29 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Prens efe (219 puan) tarafından soruldu

381,197 soru

11,411,969 cevap

34,956 kullanıcı

...