0 oy
1,976 göst.
Diğer kategorisinde (2,181 puan) tarafından

buraya yazmak bunlari yazmak zoruma gidiyo ama inanin dertlesecek kimsem yok :( 

dun aksam beni seytan durttu hic bakmam esimin telefonuna bakasim tuttu. kendine farkli bi isimde face acmis ve eski sevgilisini bulmus hemde ben hamile oldugumu ogrendigim vakitte :( eskilerden konusmuslar kadinn evli bide bebesi var. tamam bizimki gerizekali ama kadinin da gonlu varmis hala :( aramiza girmeselerdi seninle evli olurdum simdi yazmis...tabi bizimki de ben sana yalam demedim asla seni aldatmam falan yazmis.. 

-ve benim bu iliskiden hic haberim bile yok-

baya bi konusmuslar sonra kadin yuz vermemis ama bizimki inatla yazmis hatta dun sabah hayirli cumalar diye de mesaj atmis.. 

agzina sictim tabii hatta disi bile kirildi simdi icerde hasta yatiyo. evi terkettim tam havaalanina giderken yakaladi beni zorla eve geri getirdi yazarken bile icim aciyo ben bu adam icin kalktim kayseriden istanbula geldim reva mi bu bana :( 

beni sil ama bebek icin kal nolur dedi zayifnoktamdan vurdu beni dunden beri aglamktan helak oldum sigarayi birakmistim nerdeyse bi paket bitirdim elimde degil tutamadim kendimi :'(   

30 Cevaplar

0 oy
(74 puan) tarafından
Ah canım su mübarek günde bir hamilesin Allah onu ıslah etsin doğru yola getirsin sen bebeğini düşün şuan herşey için onun sağlığı herşeyden önce gelir 
(2,181 puan) tarafından
valla napicami bilmiyorum ben uyuyunca ona mesajlar atmis cok zoruma gidiyo :(
(78 puan) tarafından
Aynıııı benn
-Reklam-
0 oy
(2,743 puan) tarafından
İnan insan ne diyecegne bilmiyor bu erkekler ni bu kadar sadakatsiz cocugunu karnında tasirkn bu kötülüğu neden yapar karisina hic mi vicdanlari sızlamıyor akilllarina dusmuyor merhamet denen sey uzulme bacm uzulme bebegini dusun ALLAH a havale et ne yapacgn konsnda insan brseyde diyemiyor gt desem bebek kal desem bunu yapan sadakatsiz doyumsuz bi koca ALLAH iyi etsin ins pismanlil verir kalbine
(2,181 puan) tarafından
hic anlamiyorum o kadar guveniyodum ki niye yapti bilmiyorum :( seytan diyo bas git ananin yanina buna da bosanma kagitlarini gonder
0 oy
(84 puan) tarafından
Vay şerefsz vay eşinin senin aldattağndan hiç şüphelenmşmydn nasl anladn sevgisi ilgisi nasldı 
(84 puan) tarafından
Bn senin yerinde olsaydm dönmezdim hamilesin bu ne biçim bi adamdr bnm eşim böyle yapsn çocuklarmn üçünüde alr giderm çock flan dinlemem valla
(2,181 puan) tarafından
keske donmeseydim neden dondum bilmiyorum o kadar helak olmus bi halim vardi ki anlatamam
(84 puan) tarafından
Sen gizli çık git evden aannenin evine kötü amaçlı söylemiyorum bunları kocan şerefszlk yapmş sana affet yazktr diyemem affedilcek bşy dğl bide hamilesin yazk o kadn desen o****u tam bekar olsa neyse normal onun için hatadır ama oda evlymş
(1,933 puan) tarafından
Canm inan o degismicek o kadın olmazsa başka kadın olacak öyleler ini biliyorum malesef
(2,181 puan) tarafından
bi kat gotunu tutusturdum ama bitmeyecek tabi ellerim kirilsaydi da yazmasaydim dicek
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Az bile yapmışsın ona bütün dişleri kirilsaydi keşke kadın yüz verseydi ne olacaktı o kocasını kocanda seni ayakta uyutacakti midesiz adam ya madem evlenmiş senle gömecek en derinlere o kadını. Neyse ALLAH yardımcın olsun ne yapılır hiç bilmiyorum
(2,181 puan) tarafından
amin sagolasin bende napicami bilmiyorum.. kadin zaten daricadaymis yani yakin bize yuz verseydi gider gorusurdu de ben napicam bi de bu adamdan bebek bekliyorum yaa :'(
(3,458 puan) tarafından
Yani bebek için niye kalıyorsun onu huzursuz bir ortamda buyutmektense yalnız büyüt daha iyi bence ama belki değişir esin uymuştur şeytana. Tövbe eder birdaha da yapmaz ama şans vermekde cesaret ister güven ister bence onla konuş biraz annenin yanına git anlaşın kıymetini bidaha yapmayacağına tövbe etsin ilk ve son kez bi şans ver tabi hak ederse
0 oy
(2,266 puan) tarafından
Çok zor bi durum allah yardımcın olsun ama keşke gitseydin dönmeseydin burnu sürtseydi adi insan 
(2,181 puan) tarafından
keske gitseydim ama aglamaktan helak olmustum artik
(2,266 puan) tarafından
Üzme kendini elinde değil ama bebrğin izin üzülme ama kalmaya kalmışsın bundan sonra  hakettiği  gibi davran
0 oy
tarafından
Allah akıl fikir kalbine iyilik versin canım ne dıyım bilemedim 
(2,181 puan) tarafından
amin bana dayanma gucu versin Allah baska bisey istemiyorm
tarafından
Canım sen nasıl oldun daha iyi misin acile gidiyorum  demiştin en son (minibalin annesi)
tarafından
Gittim canım serum yedım düzeldım biraz goguslerım de sutum azaldı akarken birden gitti uğraşıyorum sureklı
tarafından
Daha iyi olursun inşallah canım
tarafından
İnşallah canım
0 oy
(394 puan) tarafından
Ya bende hep bundan  korkuyorum  ama rabbim kimsenin  basina vermesin  insan afeder ama tekrari olur mu acaba diye düşünür  hep bide kocan  yazdiysa kadında  da suc evli oldugu halde neden  yazmaya devam ediyo 
(2,181 puan) tarafından
nasil bi kadinsa artik hadi bizimki ***** o niye cevap veriyo hala seviyolar birbirlerini
0 oy
(74 puan) tarafından
Ama eğer boşanmak istiyorsan iyice düşün taşın canım çünkü smdi sen ailenin yanına gittiğinde ailende bu rezilligi öğrenecek yarın birgün tekrar eşinle barıştığin zaman bu ailenin içine sinmeyecek ve hiç bir zaman unutamayacaklar 
(2,181 puan) tarafından
annemlere bisey diyemem simdilik kafami toplayamiyorum zaten
0 oy
tarafından
Senin yerinde olsam ben asil bebegim icin kalmam.. Sen hamileyken bile bile konusmasi kadar igrenc bisey yok bence. Bu erkekleri anlayamiyorum ne anliyorlar acaba evliyken baskasiyla konusmaktan. Sigara da icme demiyorum ama bebegine zararli canim ://
(2,181 puan) tarafından
sonuc olarak babasi.. dunden beri bebegimden ozur diliyorum boyle bi babasi oldugu icin
0 oy
(1,517 puan) tarafından

Rabbim ıslah etsin erkek milleti işte kime güvenelim sırtımızi dayiyalim :( pislikler geberin ya kocama bile güvenmiyorum çok temkinli ol ağzına sic bir daha yapmaya cesaret edemesin bır dahaki sefere cocugumuda alır ömür boyu göstermem de. Sana guvenmiyorum artık yerler bir ettin tek hatanda silerim de

(1,517 puan) tarafından
Asla güven olmaz zaten sende sürekli kalbinde kuşku şüphe kalicak malesef :( ama ilerde ne olacağını bilemeyiz neden konuşma gereği duydun sana yetmiyor muyum sevgim değerim filan sordun mu ne diyor ? Hangi akla hizmet böyle bir yola düşmüş
(2,181 puan) tarafından
bi ara cok sknti cektik ust uste 2 dusuk yaptim kendimden baska hicbiseyle ilgilenemiyodum sonra Rabbim yusufumu nasip etti.. o sira kendini boslukta hissediyomus dertlescek birini aramis
(78 puan) tarafından
Benimkide gönül eglendirmek istedim. Takılmak istedim dedi ***..
(2,181 puan) tarafından
nerdeyse ayni seyler iste
(1,517 puan) tarafından
Bunlar ne saçma bahaneler ya bu erkek milletinin erkekligine tükürüyum gerçekten kadınlarda olan namus eşine sahip çıkmanın 10 /1 onlarda olsun ya. İnan ben bile guvenmiyorum asla tamamen sırtımı dayayıp kesinlikle yapmaz diyemem çünkü o kadar
 Nefisleri zayıf biraz bakımsızlık ilgisizlik saniyesinde gözleri başka yerlerde biz ne çekiyoruz yarabbim
0 oy
(6,807 puan) tarafından
Qllah bin belasini versin dicem ama karnindaki bebege acirim allahindan bulsun rabbim ikisininde yanina birakmaz elinden geldigi kadar sakin olmaya calis sirf kendin ve bebegin icin
(2,181 puan) tarafından
sakin olamiyorum aklima geldikce sinir krizleri geciriyorum inan
0 oy
(1,424 puan) tarafından
Canım keşke o görüntüleri kendi teline kaydetseydin veee. Kocan hastalıktan afedersin ölse bile gitmeliydin. Bir kadın hamile iken böyle bir terbiyesizlik  yapılmaz ya eski sevgiliyi bulup  konuşmak nedir bu bariz aldatma  senin yerinde olsam hazırlarım bavulumi giderim sen bunda girmediysen 2. 'de yapar. Ben sana evi terket birdaha gelme demiyorum esin zaten ayaklarına kadar gelecek senin  yaptığının farkına varıp ne kadar yanlış olduğunu gorecek
(2,181 puan) tarafından
kaydetmeme gerek yok hepsi kelimesi kelimesi aklimda... aslinda gidiyodum ama bebegime kiyamadim kasik agrim tuttu bayilacak gibiydim
0 oy
(545 puan) tarafından
Bbeek icin bile kalmana gerek yok bence hem anne hem baba olursun boyle serefsz birinin yaninda durmasi bile hata cocugun  
(2,181 puan) tarafından
keske donmeseydim :(
0 oy
(1,933 puan) tarafından
Nedir bu erkeklerden cektigimız Rabbim yardimcimiz olsun bu bu mübarek günlerde inşallah 
(2,181 puan) tarafından
aminn cok zor bi imtihandan geciyorum
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Ayh kayserili hemserim benim. İşte kadinlarin en zayif noktasi bebek yavrumuz. Allah yardimcin olsun bacim
(2,181 puan) tarafından
hic sorma hemserim bebe olmasa yuzune bakmam
0 oy
tarafından
Ya canım benim ya çok üzüldüm bu adamlar niye böyle anlamıyorum evinde gül gibi karın helalin dururken niye başka arayışa girerler ki çok yazık allah yardımcın olsun 
(2,181 puan) tarafından
aminn cok zor gercekten onu hic bos birakmadim baskasina muhtac etmedim ama gordugum muamele bu
tarafından
Allah ıslah etsin
0 oy
(30 puan) tarafından
Canim sirf sana yorum yazmak icin uyelik actim eminim esin kotu bisey yapmadigini ve sirafan masum bi cahillik ettigini savunacak tek sartla kalirim de bende eski arkadaslarimdan birine yazip gorusecegim ve sende ses etmicen sonucta bende kotu bisey yapmis olmam de insanin icini bu durumda anca intikam sogutur gizli yapsan icin almaz ve vicdan azabi cekersin ama seninle yasamak istiyosa tamam diyecek aynı mide bulantisini oda yasayacak .Ben esimi hep yaptiginin aynisini yapar sanada yasatirim diye korkuturum cinsel bisey yapsa tabiki onun kadar alcalmam ama ona hep oyle söylerim rahat davranırım 
(2,181 puan) tarafından
ay sagolasin burnunu surtmek daha mantikli cekip gitsem yuregim sogumayacak
0 oy
(10 puan) tarafından
Nedir bu çektiğimiz çile yeter artık. Erkek milletinin uçkuru yüzünden en güzel yıllarımız helak oluyor. Ah kader arkadaşım. Ben kendime çeki düzen vermiştim. Saçlarımı bayattım. Arkdslarmla daha çok dışarı çıktım. Bende hamileydim. Nerdeyse hergün dus aldım. Makyajsız çıkmadım. Telfn elmde sanki baskalaryla msjlasyor gibi hareketler yaptm. Twitr filan açtım. Yeni instgram hesapları takip ettim. Kız arkdslarmla whatsp grubu kurduk hep msjlastk organze bi şeklde. Basta ise yaramadı ama eşime sıfır ilgi olnca. Ne yemek ne ütü ne seks hayatı. Kibar kibar hep red etmiştim.iste başım ağrıyor. Midem bulanior die. Sora baktı yalnz kalıyor. Aç kalıyor. Öyle ilgi gösterdi. Haftasonları evde pinekleyen adam. Ben erken saatte dışarı çıkınca sonradan o da gelmeye başladı. Daha yavaş yavaş duzelyor
(2,181 puan) tarafından
aynen dedigin gibi ben anneme babama bisey anlatamiyorum bile icimde yasiyorum herseyi.. sirf uzulmesinler diye . ya cok tesekkur ederm emin ol hepsini yapicam burnunu surtup kivilcim cikartmadan birakmak yok
(10 puan) tarafından
Inşallah düzelir dua edicem sizin de aranz düzelsn diye.  Herşey gececek hiç merak etme
(2,181 puan) tarafından
insallah Allah razi olsun ilgilendigin icin ❤
(10 puan) tarafından
Rica ederim. Insan böyle bi günde arkadaş arıyor saatlerce ağlayıp konusablcegi. Keşke yanında daha çok destek olabilsem. Ben buraya ilk geldiğimde kimsem yoktu. Günlerce ağladım sabahlara kadar. Balayında bile kavga ettik rezil olduk herkese. Bosanalm diye çıktık otelden ben önde o arkada. Ne zor gunlerdi
(2,181 puan) tarafından
aynen icime ata ata patliyodum en son buraya yazdim.. benim de burda kimsem yok bi o bi ben. zor gunler gecirdik ama bu en zoruydu bitmiyo imtihanimiz
0 oy
(78 puan) tarafından
Bende yasadım bu olaydan 2 hafta önce falan.. Deli gibiyim adama hergün ne yaptın neredesin kabir soruları soruyorum.. Güvenin yerini hiç birşey tutmuyor.. Cok zor biliyorum. Dayan cocugun için
(2,181 puan) tarafından
en cok da bebeme uzuluyorum boyle bi babasi oldugu icin cunku cok kotu bisey benm babam da ayniydi
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Yani ne denir buna ne yazılır bilemedim gerçekten çok üzüldüm birde hamilesin bunun farkında olması ayrı garip bebek için kal diyor ama bebegi öğrendiğin zmn eski sevgiliye yöneliyor. Hayır da resmen sna daha düşkün olması gereken zmn da..baba olmasını saglicaksin ya acılar çekip kucağına çocuk vericeksn ..nasıl bunları düşünmez madem başkası için yaniyordun neden bni aldın deseydin bnm başımı niye Yaktın bna hamile hamile bunları yaşattın deseydin şimdi bırakıp gitsen yolunu acican sen gittin diye yine yazmaya devam eder madem kaldın gitmedin kal ve her gün daha fazla burnundan getir
(2,181 puan) tarafından
dunden beri soruyorum cevap alamiyorum ama soguk savasa basliyorum bunun intikamini almadan birakmicam iyice surundurucem
(78 puan) tarafından
Napacan canım süründürde napcan yani
(30 puan) tarafından
Eminim yapacagin herseyi simdiden rahmin ediyodur zaten bisey olmamis gibi davranmani beklemez ev icindeki her tripine hazırdır dogimdan sonra calisacagim de cocug a bakici ayarlamaya calisrigini hissettir ve bu olayin hayatinin sonu olmadigini dik ve kararli olgunu bilsin sadece sitem ve trip gecer bigun diye o istifini bozmaz ama yapacagindan da geri kalmaz somut seyler uretmen ciddi ciddi onsuzda hayatina devam edebilecegini hissttirmen gerek ozaman seni kaybettifine ve yaptiklarina pisman olur emin ol

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 328 göst.
1 Mart 2022 Aile kategorisinde Ytksitem (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 877 göst.
10 Haziran 2020 Aile kategorisinde Denizyildizi (390 puan) tarafından soruldu
0 oy
46 cevap 2,402 göst.
7 Ekim 2023 Aile kategorisinde Emine_Ertunc (250 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 271 göst.