0 oy
612 göst.
Aile kategorisinde (5,239 puan) tarafından
Sleepy 7 numara kullanıyorum ama sayısı az fiyatı fazla sizlerden kullanan var ki farkli marka

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
7 numara bez var mi kiz bilmiyorum ben 6 ya kadar biliyordum
(5,239 puan) tarafından
Hangi bez de var
tarafından
15 miiii yok artik
(25,224 puan) tarafından
Hahaha kız 12 numarayı anca 15 yaş kullanır heralde :D
(11,586 puan) tarafından
Primada 8 numara sonda 12 olan hangisiydi hatirlamiyorum simdi sleepyde vardi sanki. Öyle demeyin kız problemli çocuklar icin onlar. 8 numara 17+ kilo mesela
(25,224 puan) tarafından
He doğrudur cnm bilmiyorum hiç duymadım problemli çocuklar için hasta bezi kullanılıyor sanıyorum valla
-Reklam-
0 oy
(25,224 puan) tarafından
AA 7 numara bez mi var ilk defa duyuyorum 6 ya kadar değil mi
(5,239 puan) tarafından
Yok canım ben 7 numara kullanıyorum ama yetmiyor hemen bitiyor
(25,224 puan) tarafından
Kaç paraya alıyorsun şimdi baktım da hepsi burada da 70 tane 100 tl en uygunu slepy nin
(5,239 puan) tarafından
36 tanesini 80 tl ye aldık geçen senin dedigin daha iyimiz kulotbez değil demi
(25,224 puan) tarafından
Yok külot bez değil dur resim atayım
0 oy
(798 puan) tarafından

Kiz senin cocuk kac yasindaki:angel:

(5,239 puan) tarafından
Kilolu biraz boyuda uzun ancak oluyor 7 numara
(798 puan) tarafından
Kiz benim oglan  üç yasinda sadece gece bezliyorum bes  numara kullaniyorum kizim on sekiz aylik kilosuda maşallah cok iyi dort numara kullaniyom
(5,239 puan) tarafından
Benimki iri bebek :D
0 oy
(22,071 puan) tarafından
Kilolumu canim cok kilolu değilse 6 numara kullansan daha iyi bence hem adet fazla olur 
(5,239 puan) tarafından
Olmuyor canım ya boydan kısa geliyor altı boyuda uzun
0 oy
(3,795 puan) tarafından
Bez demişken ya bende çiş e alistircam . Seninki kaç yaşında 7 numara kullanıyor 
(5,239 puan) tarafından
Küçük ya kilolu biraz boyuda uzun o yüzden bez numarası buyuk
(3,795 puan) tarafından
Maşallah canım.  Ne kadar
0 oy
(44,868 puan) tarafından
Kac yasinda canim
(44,868 puan) tarafından
Kiz benimkide oleydi baba bile demiyodu saf saf yuzune bakardi 1 ayda ustune dustum ogrendi cisi gelince afedersin orasini tutardinhemen tuvalete kosardik
(5,239 puan) tarafından
Kac aylıktı tam
(44,868 puan) tarafından
2 yasini 2 ay gecti zaten kizim cok gec konustu 3 yasinda bile ole bi konusmasi yoktu yani cis egitiminin konusmayla alakasi pek yokmus canim
(5,239 puan) tarafından
Benimkinin daha baya var canım o zaman
(44,868 puan) tarafından
2 yastan sonra genel alistiriyolar
0 oy
(25,224 puan) tarafından

Bak hepsi burada da bunu buldum 

image

(5,239 puan) tarafından
Tamam canım buna bakayım ben çok sağol
(25,224 puan) tarafından
Bşy değil cnm
0 oy
(1,909 puan) tarafından
ben 4 te biraktim o kadar olduğunu da bilmiyodum tuvalete alistirsana canım 
(1,909 puan) tarafından
arkadaşım hamileydi ben çocuk doğmadan başka diye başının etini yedim uğraşmak istenedi doğumdan sonra hem masraflar arttı mecbur kaldı daha çok zorlandı birini emzirirken öteki tek gidemiyo ilk iki üç hafta sonra cisine tek gidebilyo bence doğumdan önce basla inan çok rahatkarsn ana sabırla hoşgörü ile yaklaş güzel güzel anlat
(5,239 puan) tarafından
8 aylik gebe oluyorum o zaman hormonlar musade ederse deniycem inşaallah
(1,909 puan) tarafından
şimdiden hayırlı uğurlu olsun normal tuvalet ise güzel bı terlik al heveslensin ödül de ver küçük küçük alafranga ise cocukkar içine düşmesin diye oturmak ici. biseyler var ondan al laximlik la hiç uğraşma boşuna tuvalete bide sizde ay cisim geldi diyerek kosun evde kim varsa o da alışır komik gelebilir ama böyle böyle alisiyo
(5,239 puan) tarafından
Iki tuvalette var canım hangisi daha kolay olur sence
Tavsiyelerin için çok teşekkür ederim uğraşıp yazıyorsn
(1,909 puan) tarafından
ne demek canım bence hem hijyenik hem daha kolay geliyo alışması normal tuvalet güzel bı terlik birlikte alın o begensin bezi bı anlaşma yapın konuşun artık takmamaya karar versin babasida destek olmalı güven anneden cesaret babadan geliyo
0 oy
tarafından
7 numara bende büyük kızımda kullandım birtek sleepy de var diğer markalarda yok sleepy de özel çocuklar için çıkarmış 7 numarasını ama ben kızım çok tombikti diye almıştım 
tarafından
Küçükmüş daha da tuvalete alıştirsan diyecektim bende büyük kızımda 2.5 yaşındayken kullanmıştım iri bebiş tatlı oluyor fısır fısır sevmesi gu zel oluyorda bir debu sıkıntısı var ")
(5,239 puan) tarafından
Evet herkes büyük sanıyor cocugu :D 2 yaşını geçince tuvalet eğitimini ancak verebilirim sanirim
tarafından
Anca canım yani bebeğin hazır olması lazım ki tuvalet eğitimi verebilesin
Rabbim esirgesin böyle olunca da çok göze geliyorlar benim kız hala iri gören bi mıncıklamak istiyor ") senin minnosuda benim yerime sen mıncıkla ")))
(5,239 puan) tarafından
Evet çok nazar alıyor çocuğun gerçek yaşını diyemiyorum kimseye çok rahatsız oluyor geç uykusu yemesi falan
tarafından
Oku bol bol canım bide kalem suresinin son iki ayetini yaz çocuğun üstünde taşı böyle büyükce bi muska yap dikkati ceksın o zaman ilk çocuğa nebil ona bakarlar nazari çeker ")
0 oy
tarafından
Minies var migrosun bezi onda 7 numara var ama kac tanesi kaç lira bilmiyorum 
(5,239 puan) tarafından
Tamam canım bakmam lazım. Bi

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 115 göst.
0 oy
9 cevap 166 göst.
11 Ekim 2021 Diğer kategorisinde ballılokma (207 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 178 göst.
3 Mart 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Bitanecikoglum (319 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 40 göst.
12 saat önce Alışveriş-Hediye kategorisinde Cansuklns (191 puan) tarafından soruldu

399,758 soru

11,957,696 cevap

36,124 kullanıcı

...