0 oy
1,748 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kizin resmi bu 

Ama bi konu varki kızla oğlan sevgiliymiş 

Ve söylemlere göre kız  kaçmış oğlana :unsure:

Kaçtı ise oğlan neden böyle bisey yaptı

Kiz demiş oğlan uyuşturucu kullanıyordu 

Ya kaçmadı ise 20 gün boyunca bu ailesi demedi mi kızım nerde veya bu uzman kafayı mi yemişti 20 gün  boyunca gitti geldi tecavüz etti 

Alkol ve hap alıyormuş ailesinin yüzüne bakamıyor diye intihar etmiş ve kız batmanlı ailesi yanlız dışarı izin vermez nerde oldu bu olay nasıl oldu ailesi hiç mi anlamadı 

Kafamda deli  sorular :ermm:

Olan gene bir cana ve geride gözü yaşlı bir anaya oldu 

image

19 Cevaplar

+1 oy
(128 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Ben 18 yaşında köyde yaşıyorum. Musa Orhan hayallerimi, hayatımı, umutlarımı yaktı, beni kirletip dünyamı yıktı. Benim canım acıyor dayanamıyorum beni kandırdı. Musa Orhan hala ŞOK’ta, oranın sahibi Musa Orhan’ı beklediğimi, onun telefonuyla Musa’yla iletişime geçtim. Arkadaşının evine götürdü. 1 gün bana dokunmasına izin vermedim. 2’nci gün zorla namusumu kirletti. Tecavüz etti. Onun ısrarına rağmen içki içmeyeceğimi söylüyordum ama bunu söylememi istemiyordu. Beni tehdit etti. Eğer söylersem beni öldüreceğini söylüyordu. Artık öleceğim için korkmama gerek yok. Evet, gerçekleri söylemeye gelelim. Musa Orhan bana tecavüz etti. Ben ağladım, bana kendini diktirirsin dedi. Saçımı çekip yerden sürükledi, ‘kimse sana inanmaz’ dedi. ‘Sahipsizsin’ dedi.

‘Aileme gerçekleri söyleyeceğim benim namusumu kirlettiğini … bir tecavüzcüye verseler bir köyüne gelip seni nasıl valizlerini aldım. Kimse fark etmedi. Aklını başına al dedi. ‘Ecelin benim elimden olmasın kalk giyin’ dedi. Benimsin dedi. Beni bir saat sağa sola getirip götürdü. Evinin nerde olduğunu bilmeyeyim diye Temmuz’da evine getirdi. 1 gece orda kaldım. Zaten akşam eve gelip seni İzmir’e götüreceğim dedi, ben dedim gitmeyeceğim. Niye annene göndermiyorsun ya kuzenin beni satarsa dedim. Anneme ‘ben olmadan seni gönderemem’ dedi.

Bana gebelik hapını suya koyup içirdi. Şimdi onun ev arkadaşı Ali onu Allah’a havale ediyorum bana bir şey demedi ve benle hiç konuşmadı. 2 Temmuz gelip evine, bana bilet verdi. Ben soru soruyordum taksiyi de çağırmıştı. Acele etti. ‘Çabuk kız beni komutan operasyonda bekliyorlar. Benim göreve gitmem lazım’ dedi. Kimliğim inandığımı bilmiyorum. Otobüse bindim. Siirt Petrol otobüsündeki çalışan Mehmet hatırladığıma göre ona Musa ortak ilişkiye girdiğimi kuzen dedim adama. Adamın telefonunda onunla iletişime geçtim ve Mehmet’e vardığımda kuzeni falan yoktu. Geri bilet kesip aynı otobüsle döndüm.2-3 Temmuz zaten biri gittiğimde gece orda kaldım. 3 Temmuz’da İzmir’den de otobüste indim. Kurtalan’da öğretmen evinde otelde giriş yaptım ve beni öldüreceklerini onların yüzüne bakamayacağımı namusumu kirlettiler. Bana seslendi gel seni ailen arıyor, bana verdiler. Seni onlara vereyim mi dedi. Baktım abime teslim etti. Sonra babama teslim ettiler.

Ben ne ölüyüm ne sağım. Keşke ölseydim, bu mesajım benim gibi saf kızlarımızın başına gelmesin. Çakal mahvetti hayallerimi yıktı benim. Ne suçum vardı. Bana tecavüz etti. Ve inkar etmiş. Benim hayatımı umutlarımı tüketti. Parasını başına çalsın. Ben sadece … çekemez. Zaten ama gözyaşım kadar canı acısa mutlu ve azabı çekmez. Zalimin teki o merhametsiz. Allah’ım beni namusumu onun cezasını verseydi. Ya da adaletli olurdu. Beni bu duruma sokma intihar etmeye ya Musa beni öldürecekti ya da ben kendimi öldürecektim. Seni affetmiyorum. Benim hayatımı mahvettin herkesin diline düştüm.

tarafından
Olen kiz mi buuuu
(128 puan) tarafından
Evet cnm erkegin kini simdi  paylasacam
tarafından
Tm cnm . Allah onun bin belasini versin kani bozuk
tarafından
ALLAH BİLDİGİ GİBİ YAPSIN BÖYLELERİ İDAM EDİLMELİ :, (
tarafından
Idamin yaninda hadim da edilmeli
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Uzman derken asker mi doktor mu cnm
tarafından
Uzman çavuş kuzum
tarafından
Diyecek kelime bulamiyom ya artik
+1 oy
(3,827 puan) tarafından
cok uzuldum bu olaya , her sey elbet ortaya cikar , Allah ailesine sabir versin cok zor . 
tarafından
Bende canim yaa inan hep aklimda ve kafami kurcalayan bi ton da soru :(

Amin aminn
+1 oy
tarafından
Allah sabır versin rabbim çoluk çocuğumuzu korusun inşallah
tarafından
Amin canım benimn
+1 oy
tarafından
Bir kıza bunları yapan insana vatan emanet edilmıs resmen Allah ıslah etsin perisan etsin..... 
tarafından
Aman be İlknur askeriyenin ıcı cok mı normal bacım insanın ıcınde olmasın yeter ki..

Kactı ama neden tecavuz etti iste cok karısık ama daha goreve donemez donmesin de zaten kadınına bunu yapana vatan dahı emanet edilemez Allah ıslah etsın
tarafından
Bak en iyi cevaba seçtim
Tatile gitmişler kızla oğlan belki de kız kaçtı sonra izmire gittiler dönüşte oğlan istemedi kiz da geri gidemez ailesine diye canına  kıydı çünkü doğu da işler bu konuda farklı ilerliyor bak esrarengiz anneye ailesi olacak pislikler kocasının yaptığı o kadar şeye rağmen sahip çıkmadılar oda evlenmiş kendileri vermiş bu kiz da kaçmış ise eğer ölüm korkusu ile kendine kıydı kesin :(

Of of bu dünyada kadın olmak çok zor be canım yaa hemde çok zor
tarafından
Gercekten okurken nutkum tutuldu Allah bılfıgı gibi yapsın bunu ya psikolojisi bozuk gerzklı gidip afedersin ama sokakta dolu fhse verip para onlara gitseydin gencecik kızın hayatını karartmak nedir nasıl kotu oldı kim bilir Rabbım kahreylesın pıslık yuzunden ordunun adı kotuye cıkacak
tarafından
Aynn yaa madem o kızla evlenmeyecektin niyetin sadece oydu bunun için bu kızla oynamaya değmezdi ya hayatı karardı işte geride bi annenin yüreğinde ateş ve daha gencecik yaşta solan bi gül var işte;(

Zaten bi gruptan birisi bisey yapsın geri kalan hep zan altında kalıyor
tarafından
Allah ıslah etsin gercekten beynim almıyor pıslık herif
+1 oy
(774 puan) tarafından
Yaa nasil da guzelmis ama onemli olan şans iste herkes biseyler uydurur iste olan gencecik kiza oldu
tarafından
Aynn öyle diykrum yaa gitti gene bi can:(
(774 puan) tarafından
Aynen valla zaten olan hep biz kadinlara oluyo anasi gozu yasli kaldi
tarafından
Erkeğe ne oluyor ki zaten herşey kadının başına
+1 oy
tarafından
Bende nette görmüştüm kaçarken ailesi görmüş geri gelmiş kız sonra geri kaçmış yazık günah ya rabbim herkese vicdan merhamet versin ailesinede bol sabır versin hayatının baharında neler yaşadı 
tarafından
Aminn canım.aminnn

Evet yaa haberler hep bu yönde inşallah doğrusu çıkar ortaya:(
+1 oy
tarafından
Ben görmedim ama bakayım bir
tarafından
Bak bak :/
+1 oy
tarafından
Hmm okuyunca bende anlamadım 

Belki de kaçtı kiz sevdi

Sonra kacinca adamin foyasi meydana çıktı ve bi psiko pat. Ondan sonra kizi kullanmaya basladi

Böyle kurdum kafamda 

Tuh yaa

Ama sey dicem şimdi bunlar evlenmek için kactiysa zaten olacsk niye tecavüz etsin kafamda deli sorular 

Yine bi kadin cinayeti işte 
tarafından
Ya iste adi kotulenmesin diye
tarafından
Aa çıkmış mi gerçekler
Tuh yaa canimiz vatanimiz kimlere emanet. Gerçi esimin iki tane bekar arkadasi vardi suan görüsmuyo ben izin vermiyorum. Biri sürekli icip icip ben iste afedersiniz karı kiza gidiyom diyodu grupta watsappa gördüm. Liseden sonra uzman olmuş gören bilen aa uzman diyo Hâlbuki diyoki elimden bi is gelmiyo baska. Digeri de astsubay olmuş ayni oda hep kötü yerlerde kızlarla vs durum yapardı yıkık virane yerlerde icer foto atardi
tarafından
Ne diyecegimi bilemiyorum fatom
tarafından
Aynen rabisim yaa.
Vallaha kanim donuyo böyle gördükçe
tarafından
Kani bozuklar
+1 oy
tarafından
Valla kim yaparsa yapsın mesleği ne olursa olsun Allah cezasını versin inşallah ama çocuğun arkadaşları demişki yani askerlerle ilgili haberler asker gruplarında paylaşılıyor kız çocukla sevgiliymiş birlikte 20 gün İzmire tatile gitmişler tatil dönüşü çocuk ayrılmak istediği için kız intihar etmiş. Yani adamın hatası zaten ortada ama kız kendi isteğiyle gidip ve 20 gün boyunca gezdikleri için adam serbest bırakıldı sonra tepkiler üzerine geri tutukladı. Tabi en doğrusunu Allah bilir  Allah sorsun inşallah. 
tarafından
Bak bunu hiç duymamıştım

Ama kuzu şu da var ki kiz batmanlı yani doğu kendim de doğuda yaşayan birisi olarak ve genelleme olarak da söylüyorum öyle pek fazla izin vermezler kalkıp alsın gitsin izmire tatile falan nişanlı iken bile zor izin verirler Yani

Kaçtı dedikleri doğru o zaman

Belkide kaçtı birlikte gittiler izmire bu kez öğlen ayrılmak istedi kızda ben geri gidemem aileme ailemin yüzüne bakamam dedi ve intihar etti en mantıklısı bu çıkıyor o zaman

Kötü insanları Allah kahretsin
tarafından
Evet canım olabilir bende doğuluyum çoğunluğu izin vermez asla ama kız belki sevdiği için kaçtı çocukta önce kandırdı belki ama sonuç olarak kız evlenmek istediğini söylemiş sanırım çocukta şuan evlenemem demiş kızda intihar etmiş yani çocuk arkadaşlarına böyle anlatmış zaten çocuk 20 gün otelde kaldıklarını belgeli olarak gösterdiği için serbest bırakıldı. Hani mantıken 20 gün tecavüz olsa kız neden otelde kimseye söylemesin ki. Yani kıza yazık oldu kendine yazık etti madem kaçtın neden nikahsız kalkıp izin verdin Allah korusun bizimde kızlarımız var Allah uzak tutsun inşallah. Nolursa olsun kızda hata etmiş cahillik etmiş olabilir ama çocuk yüzünden canına kıymış sorumlusu o madem evlenmeyecekti neden götürdü keşke böylelerine idam gelse.. Olan hep kadınlara oluyor.
tarafından
Kuzum bak başka birini en iyi cevap seçtin kız mektup bırakmış orda yazmış herşeyi:(
tarafından
Canım ona baktım güya bu mektubu kızın ailesi yazmış fln demişlerdi çocuk serbest bırakılınca ortaya çıkmış fln diyorum ya gerçeği birtek Allah bilir Allah sorsun inşallah o şerefsizden olan kıza oldu.
+1 oy
(27,336 puan) tarafından

Bizim devlet ancak petrol doğal gaz müjdesi versin

Neden idam gelipde bunun gibi serefsizleri yer yüzunden kaldırmiyorlarki.
  Olan kadına olsun
Hem namusu gitsin hem canı
Eeee ben napacam petrolu gazi canı cehenneme  böyle niyetinde. Böyle gidişatinda..
tarafından
Ben çok bekledim idam diye ama maalesef hayaller gene boş  cıktı

Caydırıcı bi ceza gelmedi mi sürece daha da devam edecek bu
(27,336 puan) tarafından
Bizim devlet akillnamaz...
(310 puan) tarafından
Bacım zaten cumhurbaşkanı idam gelsin dedi ama reddettiler kabul etmediler. Etmeyenlerin vicdani nasil rahat anlam veremiyorum :(
(27,336 puan) tarafından
Iste diyorum ya lanet olsun oyle insanlaraki halrn daha goz yumuyorlar
(310 puan) tarafından
Bu dünyada degilse bile rabbim obur dunyada bunlarin hesabini sorar kuzum.
0 oy
(182 puan) tarafından
Adam kızı kaçırmış ewlendirme vaadiyle kandırmış 20 gün boyunca tecavüz etmiş kızı tehtişd etmiş ailene söylersen seni öldürürüm kız da söyleyememiş ewine bırakıp gitmiş kız bir mektup yazmış ya o beni öldürecekti yada ben kendimi artık korkmuyorum ve herşeyi mektupta itiraf etmiş silahla kendini vurmuş yoğun bakımda kalıyor baya doktorlar beynin %80 felçli kalacağını söylemiş ama ne yazık ki kız vefat etti uzman çavuş önce yakalanıp sarhoştum deyip serbest bırakılıyor Twitter da tutuklansın diye etiket yapılıyor ünlüler bile yapıyor sonra tekrar yakalanıyor
tarafından
Şimdi mektubunu okudum kuzum:/

Allah kahretsin onu yaa şeref.siz adam olmayı becerememiş ad.i
(182 puan) tarafından
Aynn cnm  yazık oldu kıza RABBİM ewlatlarımızı korusun
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Her söylenene inanmayın askerimizi karalamak için yapılan oyunlara kanmayın. 
tarafından
Kuzum her asker bir degilki bu içlerinde ad.i pislik çıkmış bak en iyi cevaba orda kizin mektubu var
tarafından
Ne kadar işsiz güçsüz adam varsa sınava giriyor uzman erbaş oluyor bu sefer kimliğini kullanıp kızları kullanıyor böyleleri yüzünden tüm ordunun adı çıkıyor karalanıyor Allah cezasını versin böylelerinin.  Bence orduya asker alınırken herşeyi araştırılmalı önüne geleni alırsan böyle şerefsizler yüzünden askerimizin adı karalanıyor!
(3,458 puan) tarafından
Her meslekte olabilir böyle şeyler de ben pkk nın provakasyonu olduğunu düşünüyorım
tarafından
Ya zaten yapan karaktersiz hainlere fırsat veriyor.
0 oy
(128 puan) tarafından

İpek Er’in tecavüz suçlamasını kabul etmeyen Musa Orhan’ın verdiği ifade ise şöyle:

İpek ile sosyal medyadan tanıştık. Ne zorla ne de rızası ile cinsel ilişkiye girmedim. ‘Benimle kaçar mısın?’ demedim. İddia ettiği gibi haziran ayında köyüne gitmedim. 8-9 aydır tanışıyoruz. Ama sevgili değiliz. İpek beni arayarak Siirt’te olduğunu söyledi. Telefonunu sattığını, parasının bittiğini, kendisine yardımcı olmamı istedi. Hatta benim evimde kalıp kalamayacağını sordu. Ben ‘Seni kaçıracağım, seninle evleneceğim’ şeklinde bir şey söylemedim. Evimde kaldığı akşam yatağımda oturmuştu. Aramızda sadece sevişme oldu, daha ilerisi olmadı. Ben kesinlikle akşamdan sonraki gün onunla ilişkiye girmedim. Sabaha İzmir’e gideceğini söyledi. 450 lira verdim. Kendisine bilet aldığımda isminin İpek olduğunu öğrendim. Bana adının Bahar olduğunu söylemişti. İzmir’e gittiğinde beni aradı, ‘Beni başından savmak için İzmir’e gönderdin’ dedi. Suçlamaları kabul etmiyorum.

Soruşturma sürecinde savcılık Adli Tıp Kurumu’ndan rapor almış, rapordaki bulgular da İpek’in beyanlarını doğrulamıştı

tarafından
Ad.i şerefsi.z inkar etmiş ama devlet sala.k mi inansin test denen otopsi denen bisey var iyi oldu tutuklandı pislik
0 oy
tarafından
Olan askerlerimize uzmanlarımıza oldu tecavüzcü  uzman çavuşlar denmeye  başlan dı  1 ******** yüzünden  vatanımızı koruyan askerlerimize leke sürüldü  eğer sevgililere olayın aslı 20 günlük tecavvüz  değildir
tarafından
Benim eşim de asker inan bu haber çok zoruma gidiyor asker koruyup kollayandır ya ********  köpek nasıl asker miş
tarafından
O anki akliyla yapmis olabilir cnm
tarafından
Iste bacim bi mikr.op hrrkesin adini batiriyo
tarafından
Kızı burda haklı gösteremeyiz ama 17 yaş çok küçük bende 17 de evlendim ve gerçekten en çılgın dönemi oluyor insanın
tarafından
Herkesin hatasi oluyo cnm . En deli kanimizin aktigi donemler  iki tarafta suclu keske olmasaymis
0 oy
tarafından

Benim hayat hikayem gbi  bı nevi ama ben asla ysamaktan vazgeçmedim eşimin inadına dahada gucleniyorum ah kuzum keşke canına kiymasaydin :(

tarafından
Aa nasıl Yani kuzum:(☹☹
tarafından
Eski postumda bak canım herşeyi anlattım orda
0 oy
(880 puan) tarafından
Belki de isteyerek beraber olundu, kız evlenmek istedi adam kabul etmedi ve intihar gercekleşti hersey olabilir hersey.. 
tarafından
Aynn canım hepsi bi var sayım

Bak en iyi cevap seçtim orda kiz.mektup bırakmış yazıyor
0 oy
(7,402 puan) tarafından
Bence aslini astarini bilmediğimiz seyler hakkinda hic yorum yapmayalim canim. Herseyu en gercek dogru sekilde Rabbim goruyor. Ortadaki suc er yada gec ortaya çıkar. Cok karişik konular. Yani bir mektup yazip intihar etmek cok kotu ve belki mektupta yazdığı gibi degil gerçekler bunu asla bilemeyiz. Rabbim ailesine sabir versin. Ben böyle kesin olmayan konulara yorum yapmaktan hep cekinirim. 
tarafından
Evet kuzum haklısın
Işte insan her olasılığı düşünüyor acaba noldu neden diye

Ama bisey kesin ki böyle pisliklerin Allah belasını versin
(7,402 puan) tarafından
Tabiki canim mektub bile biraz ayrintili incelense bir cok yere gider konu. Zaten kimsenin yaptıgi yanina kalmaz canim. Rabbim boyle zihniyetteki herkesi bildigi gibi yapsin. ://
0 oy
(514 puan) tarafından
Dogu da zaten kiz erkek iliskilerine pek sicak bakmiyorlar beraber tatile gitmisler zaten otelde kaldiklari icin bi prosedur iygulaniyor kiz istemese zorla goturemezdi goturse bile bu otel olmazdi bence bunda hem fikiriz. Kiz evlenir mantigiyla gitmistir erkek de eglence olarak gormustur tatil bitiminde ise evlenmek istedigini ailesinden tepki gorecegini dile getirip oglan kabul yemeyince korkudan intihar etmistir bence. Suclu ise belli olur sucsuzdur umarim cunku bir kisiyle soylenen Soz tum askeriyeye atilan suc oldu turk halkinda

İlgili sorular

0 oy
45 cevap 1,823 göst.
27 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 464 göst.
10 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 149 göst.
1 Eylül 2023 Diğer kategorisinde herseyguzellolacak (56 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 161 göst.
18 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Sibel01 (928 puan) tarafından soruldu

377,811 soru

11,308,062 cevap

34,739 kullanıcı

...