0 oy
929 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar allah herkese versin bana da versin ama şimdi değil .. sabah midem ağrıdı  geçmeyen ağrı 1 saat önce orucumu da bozdum hastanedeyim şimdi doktor gebelik testi istedi .. Inşallah negatiftir . Hiç iyi değil oğlum daha çok kucuk

16 Cevaplar

0 oy
(298 puan) tarafından
Oğlun ne kadarlık 
tarafından
5  bucuk aylik cnm
(298 puan) tarafından
Cıktı mi sonucun canım
tarafından
Şükür degilimmmm. Ama mide  ağrım gecmedi
-Reklam-
0 oy
(1,948 puan) tarafından
Biz bunun için dua edemeyiz.
(6,136 puan) tarafından
Kız hayırlısı olsun deseydin bari :) belli ki arkadaş korku içinde ztn
(1,948 puan) tarafından
Kendi demiyor biz ne diye diyelim Allah'ın işine karışılmaz
(6,136 puan) tarafından
Olsun ya mübarek gün üstüne gitmeyelim biz diyelim varsa da yoksa da Rabbim hayırlısını versin
tarafından
Allahım umarım.degildir de geç
(99 puan) tarafından
Sen onu desen de demesen de Allah bildigini yapar zaten olacagi varsa olur yiyecegi lokma varsa yok desende o çocuk icin dünya da rizik hazirlanmistir.. senin onu soylemen kaderi degistirmez..
0 oy
(299 puan) tarafından
Hakkında hayirlisi olsun ama bunun icin dua edemeyiz kusura bakma.

Allah hayirlisini versin hamilesin veya değilsin. Allah kmseye kaldramaycagi yükü vermez.
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Allah hakkında hayırlısını versin canim da nasil allahım  arkadaş hamile olmasın  diye dua edelim Allahın isine karışabilelim ki
tarafından
Bak ne güzel ettin
0 oy
tarafından
Hayırlısı olsun canım ilaç tedavisi için emin olmal için istemiştir testi şüphem var mıydı ki ?
tarafından
Öyle dedi  bekliyoruz sonuclari
tarafından
Cıktı mı sonuçların canım ne dedi doktor
tarafından
Degilimmmmmmm
tarafından
Iyi bari canım rahatsızlığın neymiş miden neden o kadar kötü olmuş oructan mı oldu acaba
0 oy
(7,402 puan) tarafından
Canim olmasin diye dua değil de hayırlısı ne ise olsun diye dua et bizde oyle ederiz insaAllah. Cunku Rabbim veriyorsa vardir bir bildiği. Kurban oldugum senin icin ne hayırlısı ise onu versin.
tarafından
Amin sagol ya hayırlısını versinde şimdi değil  ..
0 oy
(32 puan) tarafından
Rabbim hayırlısını versin. Kardeşimin çok küçüktü bebeği arkasından hamile olduğunu öğrendi. Sezeryanla doğum yapmasına rağmen doğurdu tekrar şimdi ikiz gibiler abla erkek kardeş çok iyi anlaşıyorlar. Daha düşünmüyor ama oda çok zorluk çekti öğretmen birde okulu evi biri karnında diğeri evde. Gerçekten hiç kolay değil
tarafından
Bende ogretmenim  bebegim olursa  bi ön yıl daha çalışamam atanmak için
(32 puan) tarafından
Kadrolu değil mi sizin. Atamaya engel olduğunu bilmiyordum ama kardeşim hamileyken atamasını merkeze istedi kabul oldu. İlçedeydi çok zor oluyordu. Rabbim yardımcınız olsun inşallah. Ama çok stres yapmayın herşeyin bir yolu vardır
(545 puan) tarafından
Bende ogretmenim ozelde calisiodum.bebek olunca ciktim mecbur  iki sene dusunmuorum calismayi diorum ama bellide olmaz allah herseyin hayirlsiini  versin
tarafından
Ders çalışmasam atanamam
(32 puan) tarafından
İnşallah atanırsınız çünkü hayat şartları çok zor. Doğum kontrol hapı kullanın Dr a danışıp. Çok geçmiş olsun. Sevindim sizin adınıza ☺️
0 oy
(88 puan) tarafından
Hayrlisi olsun hakkinzda insallah :)
0 oy
(4,758 puan) tarafından
Inşallah değilsin kuzum kaç aylık oğlun kuzum 
tarafından
5 bucuk .. degilimmn şükür allah isteyene nasip etsin
(4,758 puan) tarafından
Aminnnnnnnnn kuzum sevindim senin adına kuzum dikkatli ol bundan sonra tatlım
0 oy
(9 puan) tarafından
Kuzum sonuçlarin cikti mi 
tarafından
Evet degilimmm .. ama agrim cok  var seruma ragmen gecmedi
0 oy
(545 puan) tarafından
Hayirlisi olsun kuzum nasil panik yapiosundur simdi? Ciktimi sonuclarin gecmis olsun
tarafından
Degilim canim hemde nasil panikk yaptim
(545 puan) tarafından
Oh sukur .. hayir tabiki iyi bisi hamile olmak ama 5.5 aylikmis.henuz bebeginin sana cok ihtiyaci var gerci veren allah vardir elbet bildigi ama sen zorlanirdin. Neyse hakkinda hayirlisi olsun tekrar gecmis olsjn
tarafından
Tşk ederim allah isteye ne çifter çifter versin.  Bana da sonr versin. O kadar yorgunum kiiii inan bedenen çökmüş durumdayim
(545 puan) tarafından
Dogrudur canim allah yardimcimiz olsun
0 oy
tarafından
Allah gonlune gore versin insallah canim.sonucun cikmadi mi
tarafından
Degilim cnmmm
0 oy
(465 puan) tarafından
Gelecegi varsa naparsan yap engel olamazsin hakkinda hayirlisi olsun diyelim varsada yapcak birsey yok
0 oy
tarafından
Yaa ben anlamiyorum hamile kalmaktan korkmuyosunuz sonra suphe tuttu mu insallah degikimdir olmasin oglum kucuk bilmem ne ahh be kardesim neden korunupta tedbirinizi onceden almassiniz hayirlisi olsun
tarafından
Bi tedbir alip korkmak var bide korunmadan korkmak var
tarafından
Belki yazan arkadaşta korunuyordur
tarafından
Bilmiyorum kuzum orasini hayirlisi olsun ne diyelim
tarafından
Olacagi varsa korunsanda korunmasan da oluyor zaten .. ben çok panik yaptım oğlum küçük ben hamileyken bile bi kere bile midem bulanmadı bi kere bile kusmadım .. ama bunda çok bulanıyordu  adet günüm  ve halen olmadım da çok çok kötüydü
tarafından
Tahlil sonucun cikti mi
0 oy
(104 puan) tarafından
Bitanem  bebeği emziyorsan süt zaten bir süre korur korkma usutmussundur
tarafından
Yok canim sutum bitti 3 buçuk ay verdim
0 oy
tarafından
Hayirlisi olsun canim oyle dua edilmez

İlgili sorular

0 oy