0 oy
422 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Kızlar doğumdan sonra yapmam deyip de yaptığınız bir şey oldu mu ?? 

Benim çok var bebeğim doğrusun yapmam dediğim ama muhtemelen yapacağım bi çok şey :D

7 Cevaplar

0 oy
(510 puan) tarafından

Ben asla bebeğini sallamam fazla el üstüne olmasın yerde olsun alismasin demiştim 14 gun oldu onu besige koydum salıncak gibi saliyom büyük konuşmamak lazim:)

tarafından
Bende sallamam diyorum şimdilik ama eminim yaparım yanii:Ddd
(510 puan) tarafından
Cnm olmuyor iste durmuyor iki gun durmuyordu ayaklarım kolum gitti dün aksam besige koydum iki kez uyandi süt verdim gene uyudu bilseydim daha önce koyardım
tarafından
Öyle oluyor başta hangisi daha kolay geliyorsa onu yapıyorsun sonrada alışıyor zaten anne karnında da sallanmaya alışık
-Reklam-
0 oy
(222 puan) tarafından

Bende kimseye vermem aman biri öperse onu ben naparım diye dusunuyodum simdi birine versem de iki dk uyusamın hesabını yapıyorum :D

tarafından
Valla istesem de yapamam onu ben yanında kimse yok :Dddd
0 oy
tarafından

Bi sallamam demiştim sallamadim inatçı yapım var kaç gece uykusuz kaldım yine de sallamadim :D

tarafından
Ben şu internetteki sesler varya onlara alıştırırım diyorum da kesin sallarım ya
tarafından
Sallamak bence daha yorucu anneannem bir kere sallamaya kalktı dedim alistirmicam diye şimdi emziriyorum yatiriyorum uyuyor çok şükür diğer türlü ne zamana kadar sallayarak uyutacagim belli degildi
tarafından
Öyle ya vakit kaybı ama işte başta hangisi kolay oluyorsa onu yapıyorsun sonrada alışıyor
0 oy
(545 puan) tarafından

Sallamam demistim sallamadim.cok sukur hatta cevrem bikac kez sallama tesebbusunde bulundu pisman oldular :D amaaaa emzik vermem  demistim biberon kullanmam demistim oyle bi kullaniorumki sorma :D 5 gunlukkenden beri kullanioruz ama sukurki aliskanlik yapmadi vermezsem istemez bile nerde emzik die sadece ben bazen azcik nefes alayim die tikiorum agzina. Simdi 7 ayin icindeyiz

tarafından
Nasıl sallamadan alıştırdınız peki ben ses ile uyutuyum diyorum ama nasıl yapacağımı da bilmiyorum
(545 puan) tarafından
Valla bilmemki  kucagima aliodum taa yenidogdugu zamanlardan beri o biraz emiodu uyuyqna yakin cekiodum.agzindan koyuyodum yerine uyuyodu ozamanlardan gelio heralde bazen emerek uyur bazen kendi uyur  bazen emmez ama koynumda uyur kafasina gore takilio sipa ilkten nasil alistirirsan oyle gider sanirim cok aglarsa yirtinirsa tabiki bir iki salliorum ama susunca bende duruorum habire sallamadim hic
tarafından
Aynen ilk nasıl alıştırırsan öyle gider de ben eşime güvenmiyorum adamın hayali midir nedir :Ddd
0 oy
(2,849 puan) tarafından
Bnm yapmam dediklerimi esim yapti alistirdi bn yanima yatirmam demistum ama malesef yanimda yatiyi
tarafından
Ayy bende bizimkine güvenmiyorum hiç oda diyor yanımızda yatsın diye de ben alıştırmak istemiyorum benim arkadaşımın kızı 10 yaşında hâlâ 2 3 ay öncesine kadar aralarında yatıyordu alıştırmış babası
(2,849 puan) tarafından
Babasi hala aliyo bazen aramiza bn kızıyorum ama dinlemiyo Allahtan cocugu ezerim korkusu var da yatiramiyor:)
tarafından
Bende şimdiden o korkuyu sokuyorum aklına :Dddd deli de yatıyor biraz eşim
(2,849 puan) tarafından
Zaten kendi korkar istemez
0 oy
(3,695 puan) tarafından

Henuz  yapmam diyip yaptığım bir sey olmadı. Insallah da olmaz :angel:

tarafından
İnşallah olmaz insan mecbur kalınca yapıyor maalesef
0 oy
tarafından

Asla kucağa alistirmam diyordum şimdi kucak delisi