0 oy
548 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (75 puan) tarafından

Bugün hep gittigim turkcele gittim paketimi yapmak için önümde bi adam vardı onu bekledim karnımı tutuyorum bi yandan agrim vardi gebeyim kasadaki kız görüyo karnima bakıp bakıp duruyo neyse arkamdada yaşlı adam vardı ama okadar yaşlı değil çok yaklasiyodu bana bende sıram geldi yerimde duruyorum paketimi yapicamda dedim numaramı istedi sonra bana başka paket soyluyo hayır benim paketim başka dedim 55 tl ücret var dedi evet o dedim yaptı sonra birden bagirdi ya sosyal mesafeye uyun ya arkamdaki adamin suçu resmen ben gayet yerimdeyim daha mesafeye uymayi bile bilmiyo ya dedi bana bakıp bende arkama baktim yaşlı adama sonra yaşlı adama dediki o kız buyur amcacim dedi resmen bana dedi dicektimki ben gayet siramdayim bana niye diyosun ki demedim boşver diyip çıktım ordan 

9 Cevaplar

+2 oy
(879 puan) tarafından
Hoşt köpek diyeydin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Onlar öyle bağrmazsa kimse uymaz kurallara
(75 puan) tarafından
Bana diyo bana ben gayet uymusum bana birzat dedi
tarafından
Belki arkadakilerden birine bagrmstr cnm bosver takma
(75 puan) tarafından
Bana dedi canım sesini ona gore ayarladi gebeyim ya alındım baya
(48,671 puan) tarafından
bagirmaya hakki yok ki o kim oluyorda bagiriyo soyleyebilir sadece
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Ya aman evli çocuklu artık annesin çekmemiştir belki gıcıklık yapmaya yer aramıştır cnm bosver
(75 puan) tarafından
O değilde ben zaten sıram gelmiş ben nereye gidiyim hadi arkada olsaydım haklı dicektim Allahindan bulsun
0 oy
tarafından
Ara türkcelle söyle ismini hatırlıyorsan 
(75 puan) tarafından
Hatırlamıyorum ama baya baya bana söyledi hadi arkada olsam kızda haki dicemde benim sıram gelmiş ben nasıl bi mesafe yapabilriim
tarafından
Ben hamileyken çok rahattım normalde çok sinirli bir yapım var Allah bir rahatlık sakinlik verdi anlatamam size ondan önce başka bir şirketin çalışanı kasadayken benzeri bir şey yaptı tersleyerek aradım firmayı saatini söyledim onlar ilgilendi
(75 puan) tarafından
Bende yapmak istiyorum
tarafından
Müşteri hizmetlerini arayıp fişinizdeki saati söyleyin onlar kasadaki kişinin adını görüntüler veya şubeye haber gider aynı şikayetten alırsa yada farklı uyarı alır
(75 puan) tarafından
Tmm canım teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Pardon bana mı diyorsunuz deseydin 
(75 puan) tarafından
Demedim dicektim ama boşver stres yapma dedim içimden
0 oy
(625 puan) tarafından
Şikayet et Turkcell e
0 oy
(2,704 puan) tarafından

Sustuğunuz için tepeye çıkıyor bunlar gibiler, ağzının payını verseydin keşke canım

(75 puan) tarafından
Gelir karnima vurur dedim gebe olmasam derdkm
0 oy
tarafından
Agzinin payini vereydin ozmn pislik insanlar ya 
0 oy
(48,671 puan) tarafından
bosvere bosvere bi tarafları kalkiyor salaklarin

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 238 göst.
23 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Sevcanyurdada (57 puan) tarafından soruldu